• Навчайтесь та працюйте в Канаді! Обравши навчання в Канаді, Ви робите правильні інвестиції у своє успішне майбутнє. Це ключ до успіху! Після навчання в Канаді у Вас є унікальна можливість залишитись працювати в країні і подавати документи на ПМЖ, обравши один із шляхів: Canadian ...
 •  Отримай можливість попрацювати на березі Середземного моря в найкращих 5* міжнародних готельних комплексах. ...
 •    В Польше более 46 000 международных студентов     46 101 международных студентов учится в Польше с 158 стран на 10 000 больше нежели год спустя (на 28%). Университеты Польши никогда не переживали такого роста с...
 •  Навчання з наступним працевлаштуванням у Німеччині....
 • Виробнича практика в фермерських господарствах для студентів і випускників аграрних ВНЗ. Оплуване стажування з наданням житла, харчування, авіаперельоту.  Програми надають можливість молодим спеціалістам вдосконалювати свої професійні  навики, вивчати іншу культур...
CIP J-1 Summer Work and Travel USA 2018                       Лучшие цены                       workandtravelcip.com                       Лучшие вакансии                       workandtravelcip.com

Про нас

STUDYABROAD.UA  

STUDYABROAD.UA TM є проектом ТОВ "Центр Міжнародних Програм" (CIPTM GROUP). Створена в 2001 р. CIP Group  являється мультипрофільною компанією і лідером в Україні в напрямках бізнесу консалтингу, рекрутингу, працевлаштування за кордоном, навчання за кордоном і програм молодіжного обміну. Команда STUDYABROAD.UA TM це не молодь, яка зібралась, щоб швидко заробляти гроші, а досвідчені спеціалісти, які протягом 20 років набули грунтовних і глибоких знань у сфері міждународної освіти і работи з визовимими відділами різних країн. Наша компанія являється організатором і засновником  Української Асоціації Агентств з міждународної освіти і обміну (AIEEA UKRAINE). Ця асоціація є об'єднанням провідних освітніх агенцій в Україні 
 

Чому ми?

 • З нами мрії стануть реальністю! Нам в цьому році виповнилось 20 років. За цей час з нашою допомогою здійснилось багато мрій наших клієнтів.
 • Всі наші співробітники щорічно відвідують міжнародні конференції по освіті за кордоном. Ми пропонуємо тільки ті навчальні заклади, які ми особисто відвідували.
 • Багато наших співробітників самі є колишніми учасниками міжнародних програм обміну і проходили навчання за кордоном. Від нас ви отримаєте реальні,  а не видумані поради.
 • Ми є організатором і засновником Української Асоціації Агентств з міжнародної освіти і обміну (AIEEA UKRAINE) - а це знак високої якості, професіоналізму і надійності серед агенцій по освіті за кордоном.
 • Ми високо цінуємо Вашу довіру до нас, і ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного нашого клієнта. При необхідності вся наша команда, включаючи генерального директора, готові працювати 24 години на добу і 7 днів в тиждень. За роки нашої роботи багато наших клієнтів стали нашими близькими друзями. Приходьте і переконайтесь!!!
 

Коллурі Гаутам 

Ген. директор і засновник CIP GROUP -STUDYABROAD.UA TM

Коллурі Гаутам є визнаним лідером в Україні в сфері міжнародної освіти, рекрутингу, і молодіжного обміну. Він побував у больше ніж 30 країн світу, жив у США, Англії і Канаді у зв'язку з діяльністю компанії. Закінчив Вінницький Державний Медичний Університет ім. Н.І. Пирогова, є доктором медичних наук. Вперше приїхав в Україну в 1993 році у віці 19 років, не знаючи ні слова російською чи українською мовою. Пройшов непросте життя в 90-ті роки в посрадянській Україні. Будучи студентом, він активно допомагав українським друзям в організації навчання за кордоном і участі в міжнародних програмах обміну за кордоном. В 2001 р. він створив Центр Міжнародних Програм (CIP GROUP), і його богатий досвід допоміг развинути CIP GROUP в багатопрофільну компанію не тільки до всеукраїнського, але і до міжнародного рівня. Компанія почала свою діяльність з маленького офісу в м. Вінниця, і на сьогоднішній день має власний офіс в центральному районі Києва і 6 регіональних філіалів в різних містах України. Гаутам Коллурі є організатором і одним із ключових персон у створенні Української Асоціацї Агентств з міжнародної освіти і обміну (AIEEA UKRAINE)
 

Калинська Ірина Михайлівна 


Адвокат, Медіатор, Психолог, Телеведуча, Засновник, Партнер «Бюро примирення Ірини Калинською». Засновник Юридичної аналітичної фірми «Чернявський, Калінська та Партнери».

Суддя в телепрограмі «Сімейні справи з Іриною Калинською» на каналі «1 + 1» (з лютого 2006 р по серпень 2008 р); Суддя в телепрограмі «Судові справи. Злочин і кара »на каналі« Інтер »
 
Арбітр Міжнародного комерційного арбітражного суду при Європейській арбітражній палаті (Бельгія).
 
Професійні звання:
 • Міжнародний арбітр Міжнародного комерційного арбітражного суду при Європейській арбітражній палаті (Бельгія, Брюссель)
 • Адвокат (Київська обласна колегія адвокатів з 1998 р)
 • Медіатор (сертифікат Українського центру медіації при Києво-Могилянській бізнес школі) (з 2009 р)
 • Має VII ранг державного службовця (працювала в Секретаріаті Президента України протягом 2005 року)
 • Радник Секретаря Ради Національної Безпеки України (з 2010 року)
 • Член Громадської ради при Державній виконавчій службі України (з 2011 року)
 • Постійний учасник (лектор) у спільних проектах Міністерства юстиції України та Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України
 • Член українсько-американської асоціації адвокатів (UABA)
 • Член Асоціації правніків України (АПУ)
 • 2013 - член Європейського Ділового Союзу (Лондон, Великобританія)

Ерік Стейнер, Співзасновник, Директор офісу CIP Group в США

Ерік Стейнер займається рекрутингом і управлінням іноземним персоналом для американських работодавців з 2003 року. Жив в Празі, Москві, та інших європейських містах, так як він виріс в дипломатичній сім'ї. Його батько працював на керівних посадах в Посольстві США в країгах східної Європи. Він має ступінь Магістра JHU School of Advanced International Studies. Ерік займався рекрутингом, оформленням віз і управлінням тисяч іноземних працівників, найнятих американськими компаніями, як сезонних, так і довгострокових. Він має досвід у вирішенні проблем і конфліктів, які мали відношення до різних культур, включаючи логістику, мовний бар'єр, законні аспекти. Так як CIP об'єднує в своєму складі команду з усього світу, це допомогає виключити будь-які непорозуміння - ми здатні регулювати всі аспекти міжнародного рекрутингу.


 


click                                  click


Отправить другу