• Навчайтесь та працюйте в Канаді! Обравши навчання в Канаді, Ви робите правильні інвестиції у своє успішне майбутнє. Це ключ до успіху! Після навчання в Канаді у Вас є унікальна можливість залишитись працювати в країні і подавати документи на ПМЖ, обравши один із шляхів: Canadian ...
  •  Отримай можливість попрацювати на березі Середземного моря в найкращих 5* міжнародних готельних комплексах. ...
  •    В Польше более 46 000 международных студентов     46 101 международных студентов учится в Польше с 158 стран на 10 000 больше нежели год спустя (на 28%). Университеты Польши никогда не переживали такого роста с...
  •  Навчання з наступним працевлаштуванням у Німеччині....
  • Виробнича практика в фермерських господарствах для студентів і випускників аграрних ВНЗ. Оплуване стажування з наданням житла, харчування, авіаперельоту.  Програми надають можливість молодим спеціалістам вдосконалювати свої професійні  навики, вивчати іншу культур...
CIP J-1 Summer Work and Travel USA 2018                       Лучшие цены                       workandtravelcip.com                       Лучшие вакансии                       workandtravelcip.com

Канада → Принс-Джордж → Сollege of New Caledonia

Вища освіта  

  Коледж Нової Каледонії (CNC) пропонує чудову канадську освіту в самому серці прекрасної Британської Колумбії, Канада.
Будучи невеликим коледжем, CNC являє собою безпечне середовище, чудове для навчання за кордоном. Тут навчається 4 500 студентів, в коледжі є багато можливостей для іноземних студентів познайомитися і попрацювати як з канадськими так із іншими іноземними студентами зі всіх куточків світу.

Коледж Нової Каледонії, засновоний в 1969 році, входить в число 22 вищих навчальних закладів Британської Колумбії, що фінансуються державою. Коледж CNC пропонує навчання по 80 програмах перших двох курсів університету і більше ніж за 40 програмами, після закінчення яких видаються дипломи і сертифікати коледжу в сфері бізнесу, техніки, охорони здоров'я, а також за різними кваліфікаційними технічними спеціальностями. Програми і курси навчання, що пропонуються CNC, визнаються і високо ціняться в університетах, коледжах, в діловому світі і промисловому виробництві.

  Якщо ви хочете вивчити англійську мову чи підвищити свій рівень мови, навчаючись в полікультурному середовищі, тоді CNC — це саме те, що треба! Викладачі мають високу кваліфікацію і велий досвід викладання англійської мови студентам зі всього світу. Програми вивчення англійської мови як іноземної (ESL) включають в себе розмовну практику, вивчення граматики, а також тренування навиків читання та письма. Покращивши свою англійську та виконавши мовні вимоги, ви зможете вибрати курс бізнесу або поступити в університет.

  Відділ бізнесу та управління пропонуєч чимало програм вивчення бізнесу. Випускники, що закінчили навчання за такими програмами, покращують свої знання про ділові традиції Північної Америки, завдяки чому їм легше знайти роботу керівників та спеціалістів в промисловості та торгівлі, сфері послуг та інформаційних технологій.

  Сollege of New Caledonia пропонує рокові програми, після закінчення яких, видається сертифікат в галузі управління компанією, компютерно-інформаційних систем, готельного бізнесу та менеджменту. Для тих, кому більше подобається більш поглиблене навчання, пропонуються програми з присвоєнням диплому в галузі бухгалтерського обліку і фінансів, управління компанією, маркетингу та менеджменту, коп'ютерних інформаційних систем та готельного бізнесу.

  Якщо ви хочете отримати університетський науковий степінь, ви можете пройти в CNC перші два роки навчання більше ніж за 80 програмами. Багато канадських та іноземних студентів починають своє навчання в університеті з канадських коледжів. Ці студенти розуміють, наскільки вигідно починати освіту в університеті з державного коледжу, який спрямований на успіх своїх студентів. В CNC студенти навчаються в невеликих групах , що дозволяє їм отримувати більш індивдуальну допомогу викладачів.

  CNC пропонує вам навчально-консультаційну допомогу і підтримку , що сприяє правильному вибору курсу , який в майбутньому вас приведе до отримання диплому. У коледжі CNC є домовленість про перерахування залікових оцінок з багатьма університетами, включаючи Університет Північної Британської Колумбії, Університет Вікторії, Університет Саймона Фрейзера і багато інших.
Вигода від поступлення в університет CNC заключається в тому, що ви навчаєтесь за університетською програмою тієї ж якості , беручи участь при тому в багатьох програмах підтримки за значно нижчими цінами.

  Коледж CNC розташований в невеликому місті Принс-Джордж з населенням 80 000 осіб. Будучи діловим, освітнім , культурним, спортивним і транспортним центром провінції, Принс-Джордж являє собою унікальне поєднання міського та сільського способів життя. Розсташований в годині польоту від Ванкувера і чотирьох годинах їзди до національного парку Джаспер в канадських Сколистих горах, Принс-Джордж - це вражаюче оточення для навчання і відпочинку. Це чисте сучасне місто з великою кількістю визначних місць, таких як театри, кінотеатри, торгові центри, два аквапарки, площадки для гольфу траси для катання на лижах та сноубордах, ресторани і багато іншого .


Отправить другу