• Навчайтесь та працюйте в Канаді! Обравши навчання в Канаді, Ви робите правильні інвестиції у своє успішне майбутнє. Це ключ до успіху! Після навчання в Канаді у Вас є унікальна можливість залишитись працювати в країні і подавати документи на ПМЖ, обравши один із шляхів: Canadian ...
 •  Отримай можливість попрацювати на березі Середземного моря в найкращих 5* міжнародних готельних комплексах. ...
 •    В Польше более 46 000 международных студентов     46 101 международных студентов учится в Польше с 158 стран на 10 000 больше нежели год спустя (на 28%). Университеты Польши никогда не переживали такого роста с...
 •  Навчання з наступним працевлаштуванням у Німеччині....
 • Виробнича практика в фермерських господарствах для студентів і випускників аграрних ВНЗ. Оплуване стажування з наданням житла, харчування, авіаперельоту.  Програми надають можливість молодим спеціалістам вдосконалювати свої професійні  навики, вивчати іншу культур...
CIP J-1 Summer Work and Travel USA 2018                       Лучшие цены                       workandtravelcip.com                       Лучшие вакансии                       workandtravelcip.com

Канада → Ванкувер → PGIC College

Мовні курси-General English  

  Мальовничі гори, чудові пляжі, захоплююче нічне життя і доброзичливі люди, все в безпечній і чистій обстановці – не дивно, адже Ванкувер є кращим містом у світі! Ванкувер теплий влітку і м’який взимку, тому ви можете насолоджуватись свіжим повітрям цілий рік.
  PGIC Ванкувер розташований в самому центрі Ванкувера на вулиці Робсон. Після занять, є відмінна можливість насолодитися місцевими пам’ятками, магазинами, кафе і ресторанами. Коледж PGIC знаходиться недалеко від всіх видів громадського транспорту.
  Торонто славиться своїми великими пам’ятниками і пам’ятками, такими як Сі-Ен Тауер, красива набережна озера Онтаріо, спортивний стадіон, відомий Королівський музей Онтаріо і Художня галерея Онтаріо. PGIC Торонто розташований на Янг-стріт у центрі Торонто в декількох хвилинах ходьби від метро поряд з кінотеатрами, першокласними ресторанами і унікальними магазинами.

  Чому PGIC?

 • Широкий вибір курсів і гнучкі умови для вашої програми навчання – більше 20 різних факультативів;
 • Політика викладання і спілкування тільки на англійській мові;
 • Майже 20 років навчання англійській мові студентів з усього світу;
 • Безкоштовні освітні програми і розмовні клуби мовної школи 20 / 25 годин на тиждень;
 • Центр тестування TOEIC®;
 • Офіційний центр тестування для тестів Cambridge: PET, FCE, CAE, і ТКТ;
 • Програми для вступу в коледж і університет Канади
  В коледжі PGIC працюють викладачі, які вміло надихають і мотивують студентів. Кожен викладач прагне, щоб його студенти досягли успіху. Розклад у школі складено з урахуванням інтересів і переваг студента і дає свободу у вивченні мови. Щотижнева оцінка вашого рівня допоможе відстежувати прогрес і ставити нові цілі, які допоможуть вам розкрити свій потенціал.

  Якщо метою вашого майбутнього - розмовляти англійською, тоді, PGIC допоможе вам в цьому. PGIC пропонує широкий спектр інтенсивних програм. Крім того, всі студенти мають можливість приєднатись до безкоштовної освітньої програми, мовних семінарів і канадського розмовного клубу.

  Система навчання англійській мові PGIC має 7 мовних рівнів. Ваш початковий рівень, буде залежати безпосередньо від результату вступного тесту коледжу. Кожен рівень вивчення мови, найчастіше включає в себе 3 сессії навчального плану. У міру того, як ваші знання англійської будуть поліпшуватись, а ви, тим самим, переходите на більш високі рівні. Ваш перехід на наступний рівень залежить безпосередньо від наступних факторів:
 • Успішність учня;
 • Активність на заняттях;
 • Відвідування занять (вище 85%)
  В коледжі PGIC існує гнучка програма занять.
Вся програма включає в себе:

English communication program

  Курси пропонують інтенсивне занурення у мову і відмінну можливість швидко поліпшити розмовні навички. Унікальний підхід PGIC активно залучає студентів до процесу навчання. Це відбувається тому, що заняття в класах розроблені з урахуванням інтересів студентів.
 • Розмовна англійська (теми, що обговорюються: мистецтво, спорт, психологія, кулінарія, наука і технології та ін.);
 • Темп мовлення;
 • Майстерність спілкування;
 • Дискусійний клуб (теми, що обговорюються: мистецтво, спорт, психологія, кулінарія, наука і технології)
Cambridge program (PET, FCE, CAE)

PGIC пропонує інтенсивні курси, які допоможуть студентам успішно здати тести з англійської мови, або підготуватись до навчання в університеті. В PGIC ви зможете здати наступні екзамени: TEFL iBT, TOEIC, FCE, CAE, CPE, Cambridge Business English Certificate.
 • Академічна підготовка;
 • Підготовка до TOEFL iBT/ IELTS;
 • Підготовка до TOEIC (Test of English for International Communication);
 • Cambridge FCE, CAE, CPE
Business English program

Від перших кроків у легкій бесіді до риторичних тонкощів важливих переговорів – PGIC допоможе вам реалізувати всі Ваші професійні потреби в міжнародному бізнес-світі.
 • Спілкуватись на іноземній мові, як по телефону, так і при зустрічі;
 • Подолаєте мовний бар’єр за допомогою систематичного говоріння на заняттях;
 • Поповните свій словниковий запас, освоїте велику кількість мовних, лексичних та граматичних одиниць
TOEIC® program

  TOEIC (Test of English for International Communication) – іспит на знання англійської мови, призначений для посад в іноземних компаніях, що працюють з англійською мовою. TOEIC багато в чому схожий на іспит TOEFL, проте відрізняється тим, що призначений не для академічних цілей, а для перевірки знання мови повсякденного і професійного спілкування людей, яким доведеться працювати в інтернаціональному оточенні. Іспит призначений для оцінки знань англійської мови людей, які працюють в різних сферах бізнесу, за допомогою нього перевіряється здатність грамотно вести зустрічі, телефонні переговори, інтерв’ю, банківське обслуговування, писати звіти та доповіді і т.п. PGIC допоможе студентам успішно здати тести з англійської мови, або підготуватись до навчання в університеті.

Power speaking program

Підніміть рівень англійської з допомогою обговорення, рольової гри і переговорів. На програмі вас підготують до використання англійської в кар’єрі, допомагаючи вам підняти самооцінку, стати більш рішучим і розвинути розмовні навички.

IELTS academic preparation program

За допомогою цієї програми ви зможете розвинути навички, які необхідні для досягнення академічних цілей, збільшити екзаменаційний бал, покращити англійську.

  Вартість:

Інтенсив 25 годин
$1,385 CAD за навчальній семестр
Фул-тайм 20 годин
$1,215 CAD за навчальний семестр

  Додатково сплачується:
Реєстраційний збір – $150
Навчальні матеріали – від $100
Трансфер з/в аеропорт – $100 в одну сторону

  Проживання:
 • Проживання в сім’ї – від $180 на тиждень
Комісія за розміщення - $240

Реєстраційний збір - $200


Отправить другу