• Навчайтесь та працюйте в Канаді! Обравши навчання в Канаді, Ви робите правильні інвестиції у своє успішне майбутнє. Це ключ до успіху! Після навчання в Канаді у Вас є унікальна можливість залишитись працювати в країні і подавати документи на ПМЖ, обравши один із шляхів: Canadian ...
  •  Отримай можливість попрацювати на березі Середземного моря в найкращих 5* міжнародних готельних комплексах. ...
  •    В Польше более 46 000 международных студентов     46 101 международных студентов учится в Польше с 158 стран на 10 000 больше нежели год спустя (на 28%). Университеты Польши никогда не переживали такого роста с...
  •  Навчання з наступним працевлаштуванням у Німеччині....
  • Виробнича практика в фермерських господарствах для студентів і випускників аграрних ВНЗ. Оплуване стажування з наданням житла, харчування, авіаперельоту.  Програми надають можливість молодим спеціалістам вдосконалювати свої професійні  навики, вивчати іншу культур...
CIP J-1 Summer Work and Travel USA 2018                       Лучшие цены                       workandtravelcip.com                       Лучшие вакансии                       workandtravelcip.com

Мальта → St Paul's Bay → Global Village Malta

 

GV Malta English Centre
http://www.gvmalta.com/index.html

 GV Malta – сімейна англомовна школа, була заснована в 1991 році. Вдало розташована в 2-х хвилинах від морського узбережжя St. Paul's Bay і в 15-ти хвилинах від центру курортного життя міста. Саме містечко St. Paul's Bay розташоване в зеленій зоні на півночі острова Мальта.
 Школа надає все, що може надати мовна школа на найвищому рівні: сучасне обладнання, висококваліфіковані викладачі, досвідчений і турботливий штат, дружня інтернаціональна атмосфера. Серед студентів Школи – найбагатше різноманіття за національним складом: Німеччина (26%), Швеція (12%), Італія (9%), Франція, Іспанія по 8%, а також студенти з Росії, Чехії, Австрії, Словаччини і навіть з Канади!
 Світлі класні приміщення Школи обладнані кондиціонерами, білими інтерактивними дошками, вільним доступом до інтернету, кафе, зоною самопідготовки студентів і чудовою просторою терасою для відпочинку з чудовим видом на море.
 Якість і Різноманіття – є пріоритетними принципами Школи. Передбачений широкий вибір курсів для дорослих протягом всього року, також програми для юних студентів і сімейні курси з дітьми від 4-х років під час літніх, зимових, осінніх і великодніх канікул. Викладацький склад – це кваліфіковані англомовні викладачі. Школа є членом організації FELTOM , Quality English і спеціально виділена серед найкращих Шкіл Англійської мови.
 Резиденція Школи і гостинні сім'ї залишаються найбільш популярними при виборі проживання – все близько розташовано як від Школи, так і від набережної. Всі варіанти розміщення ліцензовані Комітетом по Туризму Мальти.
 
 Курси для дорослих – мінімальний вік – 18 років:
Загальна Англійська – 20 годин на тиждень;
Вартість – від 120 до 195 Євро на тиждень – в залежності від пори року і кількості тижнів;
Інтенсивна англійська – 30 годин на тиждень;
Вартість – від 155 до 265 Євро на тиждень – в залежності від пори року і кількості тижнів;
Комунікативна Англійська – 10 годин на тиждень, призначена спеціально для розвитку розмовних навичок і збільшення словникового запасу;
Від 50 до 85 Євро на тиждень;
Академічний Рік – найбільш популярна програма, заказуючи програму від 20 тижнів, студент отримує найбільшу цінову знижку. Інтенсивність програми може бути обрана виходячи з 10, 20 і 30 годинної на тиждень.
Вартість при замовленні більше 20 тижнів – від 50 до 70 Євро на тиждень;
8-19 тижнів – від 55 до 80 Євро на тиждень;
Бізнес Англійська – міні групи – 20 годин на тиждень, максимум 6 студентів в класі – програма розроблена для людей з досвідом роботи в Бізнес сферах для ефективного розвитку комунікативних можливостей в роботі. Для студентів, які тільки починають свою Бізнес кар’єру, курс також буде дуже корисним.
 В тематику уроків входить:
- Презентації та переговори – Маркетинг і Менеджмент – Соціальні навички в Бізнесі – Телефонні переговори – Ділова переписка – Міжнародні Банки і Фінанси – Ділова етика – Реклама – Резюме і Інтерв’ю – Керівництво і Прийняття рішень - Управління Плануванням та Стратегії - Постановка цілей - Мова Зустрічей - Управління Кадрами.
Вартість від 250 до 300 Євро на тиждень, в залежності від пори року;
Інтенсивна Бізнес Англійська – міні групи – до курсу Бізнес Англійської додається 2 години в день, які присвячені особливим аспектам Ділової Англійської.
Вартість від 300 до 395 Євро на тиждень, в залежності від пори року;
Комбіновані курси:
Призначені для студентів, які бажають поєднати різні курси, наприклад: Загальну і Бізнес англійську або групові заняття з індивідуальними уроками, згідно персональним мовним вимогам.
GV Malta пропонує наступні опції (години на тиждень):
1. Загальна англійська 20 годин + Бізнес Англійська 10 годин – 250 – 300 Євро на тиждень;
2. Загальна англійська 20 годин + Індивідуальні заняття 5 годин – 245 – 310 Євро на тиждень;
3. Загальна англійська 20 годин + Індивідуальні заняття 10 годин – 330 – 400 Євро на тиждень;
4. Бізнес Англійська 20 годин в міні групі + Індивідуальні заняття 5 годин – 345 – 410 Євро на тиждень;
5. Інтенсивна Бізнес Англійська 30 годин в міні групі + Індивідуальні заняття 5 годин – 395 – 475 Євро на тиждень;
Англійська для Особливих Цілей (ESP) – цей курс служить для розвитку Вашої англійської в спеціальних сферах діяльності проводиться в індивідуальному порядку:
- Медична Англійська;
- Юридична Англійська;
- Англійська для Маркетингу;
- Банки і Фінанси;
- Міжнародний Менеджмент;
- Туризм і Відпочинок;
- Академічна Освіта;
- Технології
Вартість 28 – 38 Євро в годину.
Англійська для Початківців – курс розроблений для студентів, яким потрібний швидкий і грамотний старт в освоєнні мови – рекомендована тривалість 4 тижня, включає 4 індивідуальних уроків в день (20 годин на тиждень).
Вартість від 295 до 395 Євро на тиждень.
Підготовка до Екзаменів (30 годин на тиждень):
- Cambridge ESOL - для початкових рівнів курс включає 4 уроки Загальної англійської і 2 уроки екзаменаційної підготовки; для рівнів середнього і вище – 6 занять екзаменаційної підготовки;
Для визначення Вашого вступного рівня можна пройти тест он-лайн.
- Підготовка до IELTS включає 4 заняття Загальної Англійської і 2 уроки індивідуальні.
- TOEFL включає 4 заняття Загальної Англійської і 2 уроки індивідуальні.
Вартість – 350 – 495 Євро на тиждень.

 Програми для дітей і підлітків пропонуються в декількох варіантах:
GV Malta спеціально для маленьких студентів пропонує курси для розвитку впевненості в використанні Англійської мови в повсякденних ситуаціях. Заняття, які базуються на діалогах – чудова можливість розширити наявний словниковий запас і поліпшити граматику.
Для підлітків 12-17 років:
- Тільки навчання – 20 годин на тиждень, 12 -14 студентів в класі;
Дати програми: 2-13 Квітня; 28 Травня – 8 Червня; 2 Липня – 31 Серпня; 1 Жовтня – 2 Листопада; Вартість – 130 Євро на тиждень;
- Юний Дослідник – тільки навчання – уроки проводяться поза Школою, в маленьких групах максимум 6 осіб. Студенти вивчають англійську незвичайним способом: проводячи інтерв’ю і опитування перехожих, роблячи замовлення в кафе, спілкуючись на пляжі і виконуючи інші інтерактивні завдання, які включені в цю захоплюючу програму. Ці навчальні сесії проводяться в ранковий час і ідеально підходять при замовленні Сімейного Мовного курсу.
Дати програми: 2 Липня – 31 Серпня; Вартість – 130 Євро на тиждень;
- Підліткова Активна Програма 20 – все включено – Проживання в Сім’ї;
Дати програми: 2 Липня – 31 Серпня; Вартість – 450 Євро на тиждень;
- Підліткова Активна Програма 20 – все включено – Проживання в Резиденції;
Дати програми при індивідуальному замовленні: 2 Липня – 31 Серпня;
При груповому – кожен понеділок;
Вартість – 490 Євро на тиждень;
Дві останні програми включають:
20 годин Загальної англійської в денний час, проживання і 3-х разове харчування, трансфер в і з аеропорту, курсові матеріали, а також насичений план позакласних заходів: 5 ранкових заходів, 2-3 вечірніх заходи і одна екскурсія повного дня по суботам.
Для дошкільнят 4-7 років і дітей 8 – 11 років:
Курс побудований на розмовних і ігрових темах, які присвячені іграшкам, домашнім тваринам, одягу, професіям, числам, кольорам і алфавіту. Знайомство з новою мовою – словами, розмовною мовою і базовою граматикою проходить за допомогою пісень, приказок, маленьких групових проектів, фільмів, невеличких оповідань. Для найменших 4-7 років заняття сфокусовані на візуальній і усній інформації, а не письмовій, оскільки ці маленькі студенти можуть ще не вміти читати і писати. Навчальні заняття для цих груп учнів (4-7 і 8-12 років) проводяться в ранковий час і ідеально підходять при замовленні Сімейного Мовного курсу.
- Програма для дошкільнят 4-7 років – включає 20 годин занять, заняття проходять в маленьких класах – 6 осіб;
Дати програми: 2-13 Квітня; 28 Травня – 8 Червня; 2 Липня – 31 Серпня; 1 Жовтня – 2 Листопада;
Вартість – 175 Євро на тиждень;
- Програма для дітей 8-12 років – 20 годин на тиждень, в класі 12-14 учнів;
Дати програми: 2-13 Квітня; 28 Травня – 8 Червня; 2 Липня – 31 Серпня; 1 Жовтня – 2 Листопада;
Вартість – 150 Євро на тиждень;
Пакет заходів для підлітків і дітей (для програм, які не включають) – 125 Євро на тиждень.

 Програма сімейного відпочинку і навчання:
Ця програма стає все більш популярною. В той час як дорослі студенти вивчають мову на своїх уроках, діти слідують своїм програмам для малюків або дітей молодшого віку або підлітковим курсам в залежності від віку і пори року.
У вільний час сім'ї знайомляться з пам'ятками Мальти, а також запрошуються для участі в шкільних заходах, включаючи екскурсії.
Проживання – Резиденція школи ідеальна для сімейного розміщення.

Проживання:
 Шкільна Резиденція – розташована в центрі міста – в 15 хвилинах від школи і 200 метрах від набережної. Кожне Студіо, одно-, двоспальні апартаменти мають свою душову кімнату і невеличку кухню з необхідним обладнанням для самостійного приготування: міні-електропіч, холодильник, тостер, електрочайник, чашки, тарілки та інший посуд. В усіх апартаментах є балкон.
Вартість в залежності від пори року і типу апартаментів:
Від 12 до 22 Євро на добу з особи – при спільному розміщенні;
Від 46 до 82 Євро на добу за апартаменти – макс. 5 осіб;
Додатково оплачується харчування, кондиціонер/обігрівач, сейф.
 Розміщення в Сім’ях - найбільш важливий елемент навчання мовам, є занурення в мовне середовище. Проживання в сім’ї дасть Вам найбільш оптимальні умови для практичного застосування свіжих знань поза класом. Ви також маєте шанс познайомитись з Мальтійською культурою в побуті і дізнатись більше про історію, повсякденне життя, кухню і традиції Мальти. Всі сім’ї зручно розташовані поблизу школи, а також всі приймаючі сім’ї ліцензовані Управлінням по Туризму Мальти.
Вартість: в залежності від пори року і розміщення: від 23 до 39 Євро на добу.

GV Malta також забезпечує інші варіанти розміщення – в готелях і апартаментах – ціни і умови – під запит.
 
 


Отправить другу