• Навчайтесь та працюйте в Канаді! Обравши навчання в Канаді, Ви робите правильні інвестиції у своє успішне майбутнє. Це ключ до успіху! Після навчання в Канаді у Вас є унікальна можливість залишитись працювати в країні і подавати документи на ПМЖ, обравши один із шляхів: Canadian ...
  •  Отримай можливість попрацювати на березі Середземного моря в найкращих 5* міжнародних готельних комплексах. ...
  •    В Польше более 46 000 международных студентов     46 101 международных студентов учится в Польше с 158 стран на 10 000 больше нежели год спустя (на 28%). Университеты Польши никогда не переживали такого роста с...
  •  Навчання з наступним працевлаштуванням у Німеччині....
  • Виробнича практика в фермерських господарствах для студентів і випускників аграрних ВНЗ. Оплуване стажування з наданням житла, харчування, авіаперельоту.  Програми надають можливість молодим спеціалістам вдосконалювати свої професійні  навики, вивчати іншу культур...
CIP J-1 Summer Work and Travel USA 2018                       Лучшие цены                       workandtravelcip.com                       Лучшие вакансии                       workandtravelcip.com

Великобританія → Лондон → Mayfair School of English

Мовні курси-Business English  
Mayfair School of English
Рік заснування: 1986 р.
Вік: від 18 років
Кількість осіб в групі: максимально 16 студентів
 
  Mayfair School of English - це невелика школа англійської мови в самому серці Лондона, яка славиться дружною атмосферою і високим стандартом викладання. З 1986 року школа чудово допомагає студентам з усіх країн світу вивчати англійську мову і чудово проводити час в Лондоні. Mayfair School of English є однією з найбільш популярних шкіл серед іноземних студентів у Лондоні.
 
  Mayfair School of English акредитована Британською Радою, British Accreditation Council. (ВАС - незалежна організація, схвалена Government's Office for Standards in Education (OFSTED), і відповідальна за перевірку якості незалежних (приватних) коледжів у Великобританії). Є членом всесвітньої асоціації викладачів англійської мови English UK. Також має акредитацію the Association of Business Executives (ABE) і акредитацію the Confederation of Tourism and Hospitality (CTH).
 
  Mayfair School of English знаходиться на Оксфорд-стріт, знаменитій своїми магазинами. Всесвітньо відомі пам'ятки Лондона розташовані в декількох хвилинах від школи. У безпосередній близькості розташований жвавий і яскравий район Сохо, Британський Музей, London Eye. Паби, бари, кінотеатри, клуби, театри, магазини, парки, історичні будівлі Лондона - студенти можуть відвідати як частиною соціальної програми або у вільний час у вихідні дні.
 
  У школі 12 просторих класних кімнат, обладнаних за сучасними стандартами, комп'ютерний зал з безкоштовним доступом в Інтернет. У 2006 році в школі була проведена повна реновація.
 
Програми
  Школа пропонує великий вибір мовних програм, гнучкий розклад, конкурентоспроможні ціни.
 
Курс
Уроків на тиждень
Вартість на тиждень
Загальний курс англійської
20
£210 GBP
30
£280 GBP
Бізнес англійська
15
£136 GBP
20
£168 GBP
Підготовка до IELTS
15
£170 GBP
20
£210 GBP

Проживання 
  Проживання є невід'ємною і дуже важливою складовою Вашого досвіду перебування у Великобританії. Mayfair School of English пропонує студентам кілька варіантів проживання: проживання в англійській родині, де Ви зможете практикувати свою англійську і ближче познайомитися з культурою Британії або резиденція.

Тип проживання
Харчування
Вартість на тиждень
Сім’я  
Напівпансіон  
від £175 GBP
Резиденція
Без харчування
від £230 GBP
 
Культурна програма
  Mayfair School of English пропонує набагато більше, ніж просто уроки англійської мови. У школі проводиться прекрасна культурна програма:
  • Поїздки;
  • Тренінги;
  • Змагання;
  • Lunch club;
  • Film club;
  • Вечірки
Будь-який захід на будь-який смак!


Отправить другу