• Навчайтесь та працюйте в Канаді! Обравши навчання в Канаді, Ви робите правильні інвестиції у своє успішне майбутнє. Це ключ до успіху! Після навчання в Канаді у Вас є унікальна можливість залишитись працювати в країні і подавати документи на ПМЖ, обравши один із шляхів: Canadian ...
  •  Отримай можливість попрацювати на березі Середземного моря в найкращих 5* міжнародних готельних комплексах. ...
  • Оплачуване стажування в сферах: маркетинг, PR, бухгалтерія, фінанси, індустрія моди, готельний бізнес, IT, нерухомість та ін. напрямки - в одній з найбільш розвинених країн світу - Китаї...
  •    В Польше более 46 000 международных студентов     46 101 международных студентов учится в Польше с 158 стран на 10 000 больше нежели год спустя (на 28%). Университеты Польши никогда не переживали такого роста с...
  •  Навчання з наступним працевлаштуванням у Німеччині....
  • Виробнича практика в фермерських господарствах для студентів і випускників аграрних ВНЗ. Оплуване стажування з наданням житла, харчування, авіаперельоту.  Програми надають можливість молодим спеціалістам вдосконалювати свої професійні  навики, вивчати іншу культур...
  • J-1 SUMMER WORK AND TRAVEL USA це програма культурного обміну, розроблена урядом США.  Учасникам програми надається можливість працювати в парках розваг, гольф-клубах, ресторанах швидкого харчування, магазинах, на пляжах, на заводах легкої промисловості, в яхт-клубах, казино т...
CIP J-1 Summer Work and Travel USA 2018                       Лучшие цены                       workandtravelcip.com                       Лучшие вакансии                       workandtravelcip.com

Великобританія → Виндзор → Ardmore Language Schools in Windsor. Fulmer Grange

 

Ardmore Language Schools in Windsor
Fulmer Grange

Вік: 9 - 17 років
Інтенсивність навчання : 15 годин англійської на тиждень
Кількість осіб в групі: до 15 студентів
 
The Ardmore Language Schools
The Ardmore Language Schools - одна з найбільших і добре відомих мереж мовних шкіл у Великобританії , яка вже більше 25 років займається організацією навчання і відпочинку іноземних дітей у літніх мовних центрах.
Школи Ardmore славляться чіткою організацією екскурсійної програми і уважним ставленням до дітей і прекрасними вчителями англійської мови.
Більшість Шкіл мережі Ardmore проводять навчання на території найпрестижніших приватних англійських шкіл -пансіонів або коледжів, з розміщенням в резиденції школи. Програми з розміщенням в сім'ях проводяться в Істборні та Лондоні.
Ardmore Group є членом асоціацій ALTO , FIYTO , BETA і UK INBOUND , акредитована Trinity Examination Board .
 
Віндзор
Віндзор - один з найдавніших міст Англії розташований на північний захід від Лондона на березі Темзи. Тут знаходиться літня резиденція англійських королів - Віндзорський Замок .
Популярність Віндзора пояснюється роллю , яку він зіграв в історії британської монархії. Ця назва незмінно асоціюється з пишними церемоніями і правлячою королівською династією.
Дістатися до Віндзора з Лондона можна поїздами , які відходять від вокзалів Педдінгтон і Ватерлоо , або автобусами. Від вокзалу Педдінгтон до Віндзора хвилин 30 їзди.
Місто Віндзор - це застигла англійська класика , де все перейнято духом старовини.
В історичному центрі міста безліч різних магазинів найбільших торговельних мереж , дизайнерські бутіки , антикварні магазини і універмаги , які поруч зі спеціалізованими магазинами , наметами , торгуючими сувенірами та солодощами , і магазинчиками, де можна знайти  незвичайні і несподівані товари .

Fulmer Grange
Школа знаходиться в 40 хвилинах від Лондона і недалеко від Віндзорського замку. До центру міста Слоу ходить рейсовий автобус ( 10 хвилин) , тут є торговий центр , кінотеатр , каток , залізнична станція з направленням на Лондон .
Школа розташовується на базі коледжу , який був створений , як сімейна школа і зараз є престижним навчальним закладом Великобританії , яке має все необхідне для ефективного навчання та комфортного відпочинку дітей : критий підігріває басейн , спортивний зал , тенісні корти та ігрові поля , сучасні обладнані класи , комфортабельне розміщення та зручності в номері .
Територія охороняється і ідеально підходить для маленьких студентів.
Максимальна кількість студентів резиденції - 300 осіб
 
Проживання:
Розміщення надається в резиденції на території школи та організована за дуже високими стандартами. Кімнати на двох осіб з двоярусними ліжками. У кожній кімнаті туалет , ванна / душ.Проживання на базі повного пансіону . Під час екскурсії на цілий день на обід видається пакетований ланч.

Чому варто вибрати Fulmer Grange ?
Головним завданням мовних шкіл Ardmore є залишити в учнів незабутні спогади про канікули ! У Fulmer Grange кожен день організовується весела і насичена розважальна програма: футбол , аеробіка , бадмінтон , теніс , волейбол , баскетбол , хокей , танці, плавання та багато іншого. Увечері проводяться шоу талантів , «побачення в сліпу » , дискотека , ігри , вікторини , спортивні змагання.
У вартість входить одна екскурсія на цілий день і одна екскурсія на півдня в тиждень .
 
Програми навчання:
Програма навчання англійської мови заснована на веселих і захоплюючих іграх.
По прибуттю в школу в перший навчальний день хлопці проходять тестування і розподіляються у відповідні групи .
Курс навчання включає 15 годин англійської на тиждень.
 
У вартість включено:
 
 
Тестування по прибуттю на визначення рівня володіння мовою
Заняття англійською мовою за обраною програмою
Проживання на території резиденції школи
Харчування повний пансіон
Навчальні матеріали
Користування інтернетом 
Сертифікат про закінчення курсу
Спортивні заходи (залежно від програми)
Додаткові витрати:
 
Реєстраційні збір компанії
Консульський збір посольства
Візовий збір
Авіаквиток
Медична страхівка
Трансфер


Отправить другу