• Навчайтесь та працюйте в Канаді! Обравши навчання в Канаді, Ви робите правильні інвестиції у своє успішне майбутнє. Це ключ до успіху! Після навчання в Канаді у Вас є унікальна можливість залишитись працювати в країні і подавати документи на ПМЖ, обравши один із шляхів: Canadian ...
  •  Отримай можливість попрацювати на березі Середземного моря в найкращих 5* міжнародних готельних комплексах. ...
  •    В Польше более 46 000 международных студентов     46 101 международных студентов учится в Польше с 158 стран на 10 000 больше нежели год спустя (на 28%). Университеты Польши никогда не переживали такого роста с...
  •  Навчання з наступним працевлаштуванням у Німеччині....
  • Виробнича практика в фермерських господарствах для студентів і випускників аграрних ВНЗ. Оплуване стажування з наданням житла, харчування, авіаперельоту.  Програми надають можливість молодим спеціалістам вдосконалювати свої професійні  навики, вивчати іншу культур...
CIP J-1 Summer Work and Travel USA 2018                       Лучшие цены                       workandtravelcip.com                       Лучшие вакансии                       workandtravelcip.com

Чехія → Прага → Навчання в Чехії

 Освіта в Чехії регулюється законом "Про освіту" . Освіта поділяється на 3 рівні, від середньої до вищої школи .

Чеська система освіти надає однакові можливості, як для громадян Чехії, так і для іноземців. Це стосується всіх етапів освіти, включаючи вищу , для вступу досить знання мови на рівні B2 CEFR і наявності нострифікації отриманої за кордоном освіти .

Дошкільна освіта - з 3 до 6 років - дитячі сади

Базова школа - з 6 до 14 років - середні школи

Старша школа - з 15 років - старші школи :

  - Середня шкільна освіта ( Střední vzdělání ) - 1-2 роки в старшій школі

  - Середня професійна освіта ( Střední vzdělání s výučním listem ) - 2-3 роки в середньому спеціалізованому училищі

 - Середня освіта з отриманням матуріти ( Maturita ) - 4 роки в гімназії або середній спеціальній школі

 

Вища школа

В даний час в Чехії діють 26 державних вузів , 2 відомчі вищі школи ( поліції і міністерства оборони) і 48 приватних вищих навчальних закладів різного типу.

 

Чому Чехія ?

-Традиційно якісна вища освіта з 1348 г;

-Престижна освіта і визнання чеських дипломів у всіх країнах Європи;

-Можливість навчатися англійською , чеською та російською мовами;

-Можливість навчання та стажувань за програмами обміну по всьому світу;

-Перспективи працевлаштування в європейських компаніях і спрощений процес отримання робочої візи ;

-Студентська віза має статус ВНЖ , що дає можливість безперешкодно переміщатися в рамках Шенгенської зони;

-Безкоштовна освіта для іноземних громадян, що знають чеську мову ;

-Навчання у приватних ВНЗ значно дешевше аналогічних західноєвропейських ВНЗ (від 1760 євро до 4570 євро) ;

-Швидка адаптація в чеських ВНЗ ( схожий менталітет , мова)

Вища освіта

Чехія має багаті традиції вищої освіти. Перший на території Чехії університет , Карлів університет , був відкритий в 1348 році і є найстарішим на схід від Сорбонни. Чеський технічний університет був заснований в 1707 році як перший в світі відокремлений технічний вуз .

Державні ВНЗ пропонують освіту в класичному вигляді , де акцент йде на отримання теоретичних знань . Приватні навчальні заклади готують студентів з практичної точки зору. У більшості приватних ВНЗ в програму включено обов'язкове проходження практики за спеціальністю , яка триває цілий семестр .

Правом вступу до ВНЗ володіють тільки випускники гімназій або середніх спеціальних шкіл з Матура. Таким чином , шкільна підготовка для вступу до вузу займає 13 років.

Студенти з України можуть поступати в чеські ВНЗ після 11 класу, без обов'язкового підготовчого курсу , на відміну від ВНЗ Британії .

Навчання в державних ВНЗ на чеській мові є повністю безкоштовним. Проживання та харчування студенти оплачують самостійно. Частину витрат на гуртожитки і студентські їдальні покриваються за рахунок підтримки держави, тому студенти оплачують лише незначну частину вартості.

Вступити до державних ВНЗ складніше, ніж у приватні ВНЗ, конкурс може сягати кілька десятків людей на 1 місце , тому до питань підготовки треба підійти серйозно. Для вступу студентам з України необхідно здавати іспит з чеської мови і пройти процедуру нострифікації документів .

Нострифікація - процедура визнання документів іноземних держав про вищу і післявузову професійну освіту, тобто встановлення автентичності документів про освіту та їх відповідності вимогам освітньої системи Чехії.

Поступаючи на бакалаврську програму , студенту необхідно надати нострифікацію шкільного атестата про загальну повну освіту, видану відділом управління освіти при адміністрації чеського міста, в якому ви зареєстровані. На практиці цей процес затягується зазвичай на 4-6 місяців. Для навчання на програмі магістратури потрібна нострифікація вищої освіти ( диплома спеціаліста або бакалавра) . Отримати її можна в одному з державних вузів країни , і зазвичай цей процес займає 2 місяці.

 

Курс чеської мови

У зв'язку зі зростаючим попитом на кваліфіковану мовну підготовку іноземних студентів до вступу до вищих навчальних закладів Чеської Республіки був створений Освітній центр Assotiation , програми якого організовані у тісній співпраці з Державним Університетом імені Пуркіне - JEPurkyne www.pf.ujep.cz.

 

Програми навчання:

 

1 ) Курси розраховані на випускників середніх шкіл , студентів, і випускників ВНЗ , які хочуть отримати вищу освіту в Чехії.

 

2 ) Методика навчання розрахована на іноземців, які не вивчали чеську мову , а також на іноземців з базовим знанням чеської мови. Всі курси проводять викладачі- носії мови з великим досвідом викладання чеської мови як іноземної.

 

3 ) Крім вивчення чеської мови , ми пропонуємо Вам можливість підготуватися по окремих профільних предметах, необхідних при вступі на обраний факультет або ж у до ВНЗ.

 

4 ) Після закінчення курсів , студенти складають іспит з чеської мови , і в разі успіху , отримують сертифікат Державного Університету імені Пуркіне.

 

5 ) Гарантія якісного юридичного супроводу і своєчасні консультації з усіх питань , що пов'язані з навчанням і проживанням в Чеській Республіці.

 

Мовні програми :

"Річний курс "

Початок курсу - 1 жовтня

Кількість годин на тиждень - 26

Кількість тижнів - 28

Вартість (приблизно ) - 4 269 €

 

1 ) Програма розрахована на вступ у державні вищі навчальні заклади Чехії на безкоштовну форму навчання.

 

2 ) Підготовчий курс складається з двох семестрів. У зимовому семестрі вивчається переважно чеська мову. У літньому семестрі частиною навчання є семінари з підготовки до вступних іспитів.

 

3 ) Зимовий семестр закінчується семестровим іспитом , літній семестр - підсумковим іспитом. По закінченні видається сертифікат Державного Університету імені Я.Є. Пуркіне .

 

" Прискорений курс "

Початок курсу - 1 липня

Кількість годин на тиждень - 26

Кількість тижнів - 10

Вартість(приблизно ) – 2 719 €

 

Початок курсу - 1 серпня

Кількість годин на тиждень - 30

Кількість тижнів - 8

Вартість (приблизно ) - 2 519 €

 

1 ) Курс розрахований на тих , хто хоче відразу після здобуття середньої освіти вступити на перший курс чеського приватного ВНЗ. Також цей курс підійде для іноземців, що іммігрували до Чеської Республіки і охочих прискорено пройти навчання чеської мови .

 

2 ) Після вступу до обраного ВНЗ Ви можете продовжити навчання чеської мови на наших стандартних вечірніх курсах, при цьому студенти річних і літніх курсів отримують значні знижки.

 

Отримання візи до Чехії

 

Отримання довгострокової візи на проживання з метою « Навчання » в Чехії,або довгострокової студентської візи. Цей варіант найбільш зручний.

 

- Термін розгляду візи складе близько 60 днів , також додатковий час займають пересилання документів. Для цього планувати процес оформлення документів та їх подачу необхідно заздалегідь.

 

- Для подачі документів в Консульство Чехії потрібно попередньо записуватися. Бувають випадки , коли запис проводиться за 1-2 місяці до моменту подачі документів, тому і це потрібно розраховувати заздалегідь.


Отправить другу