• Навчайтесь та працюйте в Канаді! Обравши навчання в Канаді, Ви робите правильні інвестиції у своє успішне майбутнє. Це ключ до успіху! Після навчання в Канаді у Вас є унікальна можливість залишитись працювати в країні і подавати документи на ПМЖ, обравши один із шляхів: Canadian ...
  •  Отримай можливість попрацювати на березі Середземного моря в найкращих 5* міжнародних готельних комплексах. ...
  • Оплачуване стажування в сферах: маркетинг, PR, бухгалтерія, фінанси, індустрія моди, готельний бізнес, IT, нерухомість та ін. напрямки - в одній з найбільш розвинених країн світу - Китаї...
  •    В Польше более 46 000 международных студентов     46 101 международных студентов учится в Польше с 158 стран на 10 000 больше нежели год спустя (на 28%). Университеты Польши никогда не переживали такого роста с...
  •  Навчання з наступним працевлаштуванням у Німеччині....
  • Виробнича практика в фермерських господарствах для студентів і випускників аграрних ВНЗ. Оплуване стажування з наданням житла, харчування, авіаперельоту.  Програми надають можливість молодим спеціалістам вдосконалювати свої професійні  навики, вивчати іншу культур...
  • J-1 SUMMER WORK AND TRAVEL USA це програма культурного обміну, розроблена урядом США.  Учасникам програми надається можливість працювати в парках розваг, гольф-клубах, ресторанах швидкого харчування, магазинах, на пляжах, на заводах легкої промисловості, в яхт-клубах, казино т...
CIP J-1 Summer Work and Travel USA 2018                       Лучшие цены                       workandtravelcip.com                       Лучшие вакансии                       workandtravelcip.com

Ірландія → Дублин → CES Dublin

Дитячі Літні канікули  

 

 

Загальна інформація:
Рік Заснування: 1976

CES
Centre of English Studies - мережа мовних шкіл, заснована в 1976 році. CES вже більше 35 років являється однією з лідируючих англійськіх мовних шкіл в Європі. Школа акредитована британських Радою, English UK, ALTO.
CES організовує курси англійської мови в Ірландії (Дубліні) i у Велікобрітанії (в Лондоні, Ворсінзі та Оксфорді).

Дублін
Столиця, діловий і торговий центр країни. Дублін - одне з найстарішіх міст Європи.
Разміщеній в шірокій долині річкі Ліфі навколо мальовничої Дублінської затоки, місто вражає фешенебельними кварталами з багатою архітектурою XVIII сторіччя, красивими особняками, рівними рядами будинків георгіанської епохи, широкими вулицями і просторими площами.
Населення Дубліна становить 1 мін. осіб. Щороку сюди приїжджає велика кількість іноземних студентів, яких радо приймають університети і коледжі.

CES в Дубліні
Школа CES в Дубліні була заснована в 1979 році і є найвідомішою мовною школою в Ірландії. Школа рекомендована Міністерством освіти Ірландії, є учасником асоціацій MEI-RELSA (Marketing, English in Ireland - Recognized English Language Schools Association), ALTO (Association of Language Travel Organizations), FIYTO, ACELS, учасник Dublin Tourism, Dublin Chamber of commerce і ELOUALS.

Мовний центр CES займає дві сучасно обладнаних будівлі, які знаходяться в самому центрі міста, на одній вулиці з Trinity College і Dublin Castle. Класні кімнати школи обладнані сучасною аудіо-і відеоапаратурою. У будівлях школи також є мультимедіа центр з безкоштовним безпровідним доступом в Інтернет, центр для самостійних занять, TV-хол, бібліотека та кафетерій.

Після занять організовуються різні заходи для студентів (екскурсії, спільні походи в музеї, кіно, паби з традиційної ірландської музикою і т.д.), тому навіть тим студентам, які приїхали в Ірландію самостійно, не буде нудно.

Проживання:
Пропонується проживання в родині, як один з кращих способів дізнатися більше про людей, країну, звичаї. У студентів з'являється маса можливостей практикувати англійську у неформальній обстановці.
Приймаючі родини розташовані у приміській зоні з хорошим транспортним сполученням до школи (на автобусі чи поїзді).
Проживання забезпечується на базі напівпансіону в будні дні і повного пансіону у вихідні дні. Для студентів молодших класів надається повний пансіон.
Вартість тижня проживання - € 175.

Проживання на території кампуса.
Студентські резиденції Crestfield і Auburn House знаходяться в 5 км від центру міста. Студенти розміщуються в одно-, дво-і тримісних кімнатах. Також студенти мають безкоштовний доступ до Wi-Fi.
Харчування не надається.
Вартість проживання в одномісному номері € 196 в тиждень, в двомісному номері - € 155 з людини на тиждень.

Програми навчання:
Дитячі програми для підлітків 14-17 років:
Влітку CES проводить дитячі канікулярні програми на території приватних шкіл і коледжів у Дубліні: Mount Temple Comprehensive School, Mercy College, De La Salle College.
Заняття проводяться з 09:30 до 12:45. Особлива увага приділяється письму, граматиці, розвитку навичок розмовної мови. Після занять проводиться розважальна програма, спортивні заходи, екскурсії, працюють студії мистецтв.


Навчальні програми для дітей:

 - Junior English Language and Activity Course (20 уроків / тижд.)

 - Junior English Language and Golf (23 уроки / тижд.)

General English Course:

 - Standard General English (20 уроків / тижд.)

 - Intensive General English (26 уроків / тижд.)

General English plus Business English:

Курс ділової англійської, призначений для студентів, які хочуть покращити свої комунікативні навички в бізнес-середовищі.


У вартість включено:

Тестування по прибуттю на визначення рівня володіння мовою
Заняття англійською мовою по обраній програмі
Проживання (за вибором)
Харчування (за вибором)
Навчальні матеріали у тимчасове користування
Користування інтернетом
Сертифікат про закінчення курсу
Екскурсійна програма (в залежності від програми)
Спортивні заходи (залежно від програми)
 

Додаткові витрати:

Реєстраційний внесок
Візовий збір
Авіапереліт
Мед. страхівка
Трансфер
 

 


Отправить другу