• Навчайтесь та працюйте в Канаді! Обравши навчання в Канаді, Ви робите правильні інвестиції у своє успішне майбутнє. Це ключ до успіху! Після навчання в Канаді у Вас є унікальна можливість залишитись працювати в країні і подавати документи на ПМЖ, обравши один із шляхів: Canadian ...
 •  Отримай можливість попрацювати на березі Середземного моря в найкращих 5* міжнародних готельних комплексах. ...
 •    В Польше более 46 000 международных студентов     46 101 международных студентов учится в Польше с 158 стран на 10 000 больше нежели год спустя (на 28%). Университеты Польши никогда не переживали такого роста с...
 •  Навчання з наступним працевлаштуванням у Німеччині....
 • Виробнича практика в фермерських господарствах для студентів і випускників аграрних ВНЗ. Оплуване стажування з наданням житла, харчування, авіаперельоту.  Програми надають можливість молодим спеціалістам вдосконалювати свої професійні  навики, вивчати іншу культур...
CIP J-1 Summer Work and Travel USA 2018                       Лучшие цены                       workandtravelcip.com                       Лучшие вакансии                       workandtravelcip.com

Канада → Торонто → Braemar College

Подготовка к университетам  

 Braemar був заснований в 1995 році як міжнародний коледж, який пропонує академічні програми необхідні для отримання диплому провінції Онтаріо про середню освіту. Цей документ дозволяє випускникам школи вступати до університетів і коледжів не лише Канади, але і усього світу. Програми коледжу акредитовані міністерством освіти провінції Онтаріо.
 Кампус коледжу знаходиться в центральному районі міста навпроти університету Торонто.
 Зручне місце розташування дозволяє студентам бути присутніми на всіляких міських заходах, відвідувати публічні бібліотеки, спортивно-оздоровчі центри, театри і виставкові зали. Наукова та комп'ютерна лабораторії, актовий зал для занять сценічним мистецтвом, зручна вітальня, все разом створюють сприятливу академічну атмосферу. Розташований в безпосередній близькості від університету Торонто, кампус коледжу в буквальному сенсі знаходиться в епіцентрі студентського життя. Більшість місцевих кафе і ресторанів формують свої послуги виходячи з вимог основної частини своїх клієнтів, якими є студенти університету Торонто і коледжу.
 High School Programs коледжу акредитовані та інспектуються міністерством освіти провінції Онтаріо. Коледж пропонує курси по наступним основним дисциплінам:

 • Мистецтво

 • Бізнес

 • Громадські науки

 • Комп’ютерні технології

 • Суспільствознавство

 • Математика і Фізика

Предмети викладаються досвідченими, кваліфікованими і сертифікованими викладачами, які мають спеціалізацію саме по належній їм сфері.
 Тривалість навчання по програмі High School в Канаді складає чотири роки. Для того, щоб отримати Онтарійський диплом про середню освіту (OSSD) міжнародному студенту необхідно набрати 30 кредитів, 18 з яких, обов’язкові. Атестат про середню освіту, який був отриманий міжнародними студентами, конвертується, і зараховується відповідно з існуючою системою оцінок.
 Програми

 • Класична програма старшої школи, розрахована на 9-12 класи, після закінчення ті, хто навчаються отримують диплом про середню освіту Ontario Secondary School Diploma (OSSD).

 • Програма підготовки до вступу в Університет, дана програма розрахована більшою мірою для іноземних студентів, також після закінчення студенти отримують диплом про середню освіту Ontario Secondary School Diploma (OSSD). Є й інтенсивна програма, яка дозволяє в два рази швидше пройти підготовку, що зекономить Ваш час і гроші.

 Також зверніть увагу, що Бремар Коледж підтримує міцні партнерські відносини з провідними університетами Канади: Університетом Йорка, університетом Томсан Ріверс, університетом Раерсона і ін., що дозволяє полегшити процес вступу.
 Вартість навчання: від 11 000 кан. доларів за рік
 Проживання:

 • В приймаючій канадській сім’ї. Усі сім’ї підбираються представниками школи і постійно контролюються. Інформація про сім’ї з якими може проживати учень надається до приїзду студента в Канаду. Розміщення можливе в одномісних або двомісних кімнатах з 3х разовим харчуванням, також розміщення в сім’ї дає можливість додаткової практики англійської мови поза школою, а також більш близько познайомитися з культурою, кухнею, побутом жителів Канади і, що важливо, постійна практика англійської мови з її носіями. Вартість проживання: 1 місне розміщення: 200-215 кан. доларів на тиждень. 2 місне розміщення: 175-200 кан. доларів на тиждень.

 • В шкільній резиденції (в літній час травень - серпень), харчування в кафетерії

 • Оренда квартири. Студент може сам підібрати житло


Отправить другу