• Навчайтесь та працюйте в Канаді! Обравши навчання в Канаді, Ви робите правильні інвестиції у своє успішне майбутнє. Це ключ до успіху! Після навчання в Канаді у Вас є унікальна можливість залишитись працювати в країні і подавати документи на ПМЖ, обравши один із шляхів: Canadian ...
  •  Отримай можливість попрацювати на березі Середземного моря в найкращих 5* міжнародних готельних комплексах. ...
  •    В Польше более 46 000 международных студентов     46 101 международных студентов учится в Польше с 158 стран на 10 000 больше нежели год спустя (на 28%). Университеты Польши никогда не переживали такого роста с...
  •  Навчання з наступним працевлаштуванням у Німеччині....
  • Виробнича практика в фермерських господарствах для студентів і випускників аграрних ВНЗ. Оплуване стажування з наданням житла, харчування, авіаперельоту.  Програми надають можливість молодим спеціалістам вдосконалювати свої професійні  навики, вивчати іншу культур...
CIP J-1 Summer Work and Travel USA 2018                       Лучшие цены                       workandtravelcip.com                       Лучшие вакансии                       workandtravelcip.com

Канада → Торонто → International Language Academy of Canada (ILAC)

Дитячі Літні канікули   Дитячі Зимові канікули   Мовні курси-General English   Мовні курси-Business English   Подготовка к университетам   Підготовка до IELTS/TOEFL  

  International Language Academy of Canada (ILAC) - провідна мовна школа Канади. За час свого існування школа придбала репутацію навчального закладу, що забезпечує високі стандарти навчання, проживання та організації дозвілля. Для досягнення найкращого результату навчальний план адаптований під індивідуальні вимоги та побажання кожного студента. Програми вивчення англійської мови шкіл ILAC визнані 14 університетами та коледжами Канади.

  ILAC пропонує 18-ти рівневу програму вивчення англійської мови, більше 10 різних спеціалізованих курсів. Щорічно школи ILAC приймають студентів з понад 50-ти країн світу.

  ILAC має акредитацію та є діючим членом багатьох асоціацій: CLC - Toronto, CAPLS, FIYTO, ALTO, NAFSA та освітньої мережі Canadian Education Centre Network, а також є переможцем різних конкурсів серед освітніх компаній.

  Школа ILAC чотири роки поспіль - з 2007 по 2010 - була визнана кращою в Канаді і кращою в Північній Америці.

Чому ILAC?
  • Школи ILAC розташовані в центрі двох найбільших міст Канади - Торонто і Ванкувер;
  • Невеликі класи. Середнє число учнів у класі - 10-12 студентів;
  • Заняття починаються кожні два тижні, що дозволяє студентам планувати свою навчальну програму;
  • У школах ILAC працюють консультанти, що говорять більш ніж на 11-ти мовах світу, в тому числі і російською;
  • Всі викладачі шкіл ILAC мають акредитацію TESOL та багаторічний досвід викладання англійської мови;
  • Приймаючі сім'ї щомісяця інспектуються на відповідність високим вимогам до умов проживання іноземних студентів
Торонто
  Торонто - найбільше місто Канади, адміністративний центр провінції Онтаріо. Чисельність населення складає більш ніж 4 мільйони. Торонто є частиною «золотої підкови» - густонаселеного регіону навколо західної частини озера Онтаріо. Приблизно одна третина всього населення Канади живе в радіусі 500 км. від Торонто.
Місто Торонто відоме також як «економічний двигун» Канади, вважається одним з провідних мегаполісів світу і має велике значення, як в регіоні, так і на державному та міжнародному рівні.
  Головна визначна пам'ятка Торонто - це телевежа, також варто відвідати особняк Каса Лома (імітація середньовічного замку) і будівлю муніципалітету. Спустіться обов'язково по Болдуінських сходах до тераси ірокезьких озер. На шопінг найкраще відправитися в розташоване під численними хмарочосами підземне Торонто. Його торгові галереї тягнуться більш ніж на 25 кілометрів. Відвідайте зал хокейної слави і суперсучасний стадіон «Роджерс» з розсувним дахом.

ILAC в Торонто
  Школа ILAC в Торонто розташована в центі міста.
Будівля школи знаходиться поруч з центральною станцією метрополітену Торонто (Yonge/Bloor), на перетині основних маршрутів громадського транспорту. Зовсім поруч знаходитися найбільша бібліотека Канади і лінгвістичний центр вивчення англійської мови. Студенти ILAC мають можливість безкоштовного доступу до ресурсів бібліотеки та лінгвістичного центру. Школа розташована недалеко від Університету Торонто, набережної та інших головних визначних пам'яток міста. Навколо мовного центру багато ресторанів, магазинів, нічних клубів, культурно-розважальних комплексів, барів, кінотеатрів і кафе.

  Школа ILAC в Торонто - офіційний центр тестування TOEFL iBT.

  Школа чудово оснащена: 65 класних кімнат і сучасна інфраструктура, затишне кафе, кімната відпочинку, 100 комп'ютерів з безкоштовним високошвидкісним інтернетом. Є мовні лабораторії і спеціально обладнані класи з підготовки до TOEFL

Програми
  Школи ILAC відомі високими академічними стандартами і сильними освітніми програмами.
У перший навчальний день студенти здають тестування, за результатами якого їх розподіляють по групам. У групах не більше 15 осіб.

Курс
Уроків на тиждень
Вартість на тиждень
General English
30
$345 CAD
38
$395 CAD
Business English
30
$345 CAD
38
$395 CAD
IELTS
30
$345 CAD
38
$395 CAD
TOEFL
30
$345 CAD
38
$395 CAD
University Pathway
30
$345 CAD
38
$395 CAD

Проживання
  ILAC рекомендує студентам проживання в канадських сім'ях. Приймаючі сім'ї ретельно відбираються керівником відділу з розміщення та регулярно інспектуються на відповідність вимогам до умов проживання студентів. Студенти, які живуть у сім'ях, мають можливість практикувати отримані на уроках знання. Також студенти поринуть в канадську культуру і традиції. Близькі стосунки між студентом і членами сім'ї часто тривають і після закінчення навчання, зберігаючись на все життя. Також студентам ILAC пропонуються варіації проживання в готелі, мебльованій квартирі або студентській резиденції.

Тип проживання
Харчування
Вартість на тиждень
Сім’я, одномісна кімната
Повний пансіон
$230 CAD
Сім’я, двохмісна кімната  
Повний пансіон
$210 CAD

Трансфер і зустріч в аеропорту
  Студентам пропонується послуга зустрічі в аеропорту. По прильоту Вас зустрінуть співробітники ILAC і відвезуть в приймаючу сім'ю або резиденцію. Студенти також можуть скористатися послугою трансеру в аеропорт.

Культурно-розважальні заходи
  Співробітники ILAC впевнені, що участь у соціально-культурних заходах важлива частина програми перебування в країні навчання, що сприятливо впливає на успішність студентів.
  Соціально-культурна програма шкіл ILAC це чудова можливість для студента застосувати отримані знання в повсякденному житті, практика розмовних навичок англійської мови, подружитися зі студентами з різних куточків світу і познайомитися з культурною спадщиною Канади.

  За додаткову плату Вам будуть запропоновані: відвідування етнічних ресторанів, кінотеатрів, театрів і танцювальних вечорів, поїздки в Монреаль, до Ніагарського водоспаду, в Квебек, Оттаву і Нью-Йорк. Школа організовує заняття спортом в будь-який час року. Взимку це катання на ковзанах та лижах, хокей, сноуборд. Влітку - баскетбол, бейсбол, веслування на каное, верхова їзда, катання на водних лижах і т.д. 

Додаткові витрати:

Доплата за високий сезон – $20 CAD;
Підбір житла – $195 CAD;
Реєстраційний збір – $150 CAD;
Трансфер з/в аеропорт – $100 CAD;
Страхування (на день) – $2.50 CAD;
Згода на турботу про неповнолітнього - $100 CAD
 


Отправить другу