• Навчайтесь та працюйте в Канаді! Обравши навчання в Канаді, Ви робите правильні інвестиції у своє успішне майбутнє. Це ключ до успіху! Після навчання в Канаді у Вас є унікальна можливість залишитись працювати в країні і подавати документи на ПМЖ, обравши один із шляхів: Canadian ...
 •  Отримай можливість попрацювати на березі Середземного моря в найкращих 5* міжнародних готельних комплексах. ...
 •    В Польше более 46 000 международных студентов     46 101 международных студентов учится в Польше с 158 стран на 10 000 больше нежели год спустя (на 28%). Университеты Польши никогда не переживали такого роста с...
 •  Навчання з наступним працевлаштуванням у Німеччині....
 • Виробнича практика в фермерських господарствах для студентів і випускників аграрних ВНЗ. Оплуване стажування з наданням житла, харчування, авіаперельоту.  Програми надають можливість молодим спеціалістам вдосконалювати свої професійні  навики, вивчати іншу культур...
CIP J-1 Summer Work and Travel USA 2018                       Лучшие цены                       workandtravelcip.com                       Лучшие вакансии                       workandtravelcip.com

Канада → Торонто → PGIC College

Мовні курси-Business English  

  Мальовничі гори, чудові пляжі, захоплююче нічне життя і доброзичливі люди, все в безпечній і чистій обстановці – не дивно, адже Ванкувер є кращим містом у світі! Ванкувер теплий влітку і м’який взимку, тому ви можете насолоджуватись свіжим повітрям цілий рік.
PGIC Ванкувер розташований в самому центрі Ванкувера на вулиці Робсон. Після занять, є відмінна можливість насолодитися місцевими пам’ятками, магазинами, кафе і ресторанами. Коледж PGIC знаходиться недалеко від всіх видів громадського транспорту.

Торонто славиться своїми великими пам’ятниками і пам’ятками, такими як Сі-Ен Тауер, красива набережна озера Онтаріо, спортивний стадіон, відомий Королівський музей Онтаріо і Художня галерея Онтаріо. PGIC Торонто розташований на Янг-стріт у центрі Торонто в декількох хвилинах ходьби від метро поряд з кінотеатрами, першокласними ресторанами і унікальними магазинами.

Чому PGIC?

 • Широкий вибір курсів і гнучкі умови для вашої програми навчання – більше 20 різних факультативів
 • Політика викладання і спілкування тільки на англійській мові
 • Майже 20 років навчання англійській мові студентів з усього світу
 • Безкоштовні освітні програми і розмовні клуби мовної школи 20 / 25 годин на тиждень
 • Центр тестування TOEIC®
 • Офіційний центр тестування для тестів Cambridge: PET, FCE, CAE, і ТКТ
 • Програми для вступу в Коледж і Університет Канади

В коледжі PGIC працюють викладачі, які вміло надихають і мотивують студентів. Кожен викладач прагне, щоб його студенти досягли успіху. Розклад у школі складено з урахуванням інтересів і переваг студента і дає свободу у вивченні мови. Щотижнева оцінка вашого рівня допоможе відстежувати прогрес і ставити нові цілі, які допоможуть вам розкрити свій потенціал.

Якщо метою вашого майбутнього - розмовляти англійською, тоді, PGIC допоможе вам в цьому. PGIC пропонує широкий спектр інтенсивних програм. Крім того, всі студенти мають можливість приєднатись до безкоштовної освітньої програми, мовних семінарів і канадського розмовного клубу.

Система навчання англійській мові PGIC має 7 мовних рівнів. Ваш початковий рівень, буде залежати безпосередньо від результату вступного тесту коледжу. Кожен рівень вивчення мови, найчастіше включає в себе 3-сессії навчального плану. У міру того, як ваші знання англійської будуть поліпшуватись, а ви, тим самим, переходите на більш високі рівні. Ваш перехід на наступний рівень залежить безпосередньо від наступних факторів:
 • Успішність учня;
 • Активність на заняттях;
 • Відвідування занять (вище 85%)
В коледжі PGIC існує гнучка програма занять.

Вся програма включає в себе:

English communication program

Курси пропонують інтенсивне занурення у мову і відмінну можливість швидко поліпшити розмовні навички. Унікальний підхід PGIC активно залучає студентів до процесу навчання. Це відбувається тому, що заняття в класах розроблені з урахуванням інтересів студентів.
 • Розмовна англійська (теми, що обговорюються: мистецтво, спорт, психологія, кулінарія, наука і технології та ін.)
 • Темп мовлення
 • Майстерність спілкування
 • Дискусійний Клуб (теми, що обговорюються: мистецтво, спорт, психологія, кулінарія, наука і технології)
Cambridge program (PET, FCE, CAE)

PGIC пропонує інтенсивні курси, які допоможуть студентам успішно здати тести з англійської мови, або підготуватись до навчання в університеті. В PGIC Ви зможете здати наступні екзамени: TEFL iBT, TOEIC, FCE, CAE, CPE, Cambridge Business English Certificate.
 • Академічна підготовка
 • Підготовка до TOEFL iBT/ IELTS
 • Підготовка до TOEIC (Test of English for International Communication)
 • Cambridge FCE, CAE, CPE
Business English program

Від перших кроків у легкій бесіді до риторичних тонкощів важливих переговорів – PGIC допоможе вам реалізувати всі Ваші професійні потреби в міжнародному бізнес-світі.
 • Спілкуватись на іноземній мові, як по телефону, так і при зустрічі;
 • Подолаєте мовний бар’єр за допомогою систематичного говоріння на заняттях;
 • Поповните свій словниковий запас, освоїте велику кількість мовних, лексичних та граматичних одиниць
TOEIC® program

TOEIC (Test of English for International Communication) – іспит на знання англійської мови, призначений для посад в іноземних компаніях, що працюють з англійською мовою. TOEIC багато в чому схожий на іспит TOEFL, проте відрізняється тим, що призначений не для академічних цілей, а для перевірки знання мови повсякденного і професійного спілкування людей, яким доведеться працювати в інтернаціональному оточенні. Іспит призначений для оцінки знань англійської мови людей, які працюють в різних сферах бізнесу, за допомогою нього перевіряється здатність грамотно вести зустрічі, телефонні переговори, інтерв’ю, банківське обслуговування, писати звіти та доповіді і т.п. PGIC допоможе студентам успішно здати тести з англійської мови, або підготуватись до навчання в університеті.

Ранкові заняття
 
9:00-12:00
Заняття після обіду:
1:00-3:40
Додаткові воркшопи/ розмовний клуб
4:00-5:30
 
Академічна англійська
Програма підготовки до університету
Робота над вимовою
Ділова англійська
Ділове письмо
Граматика
Розмовна англійська
Вимова
Письмо
Програми підготовки до IELTS
Англійська в сфері гостинності та туризму
Робота над словниковим запасом
Програми підготовки до PET
Граматика
 
Програми підготовки до FCE
Презентації
 
Програми підготовки до CAE
Гуманітарні курси
(Глобальні проблеми, Міжнародні події)
 
 
Англійські фільми
 
 
Вивчення мови через пісні
 
 
Підготовка резюме, пошук роботи, англійська для адвокатів
 

Вартість:
Інтенсив 25 годин
236  CAD на тиждень
Фул-тайм 20 годин
205 CAD на тиждень
Парт-тайм 15 годин
175 CAD на тиждень


Отправить другу