• Навчайтесь та працюйте в Канаді! Обравши навчання в Канаді, Ви робите правильні інвестиції у своє успішне майбутнє. Це ключ до успіху! Після навчання в Канаді у Вас є унікальна можливість залишитись працювати в країні і подавати документи на ПМЖ, обравши один із шляхів: Canadian ...
 •  Отримай можливість попрацювати на березі Середземного моря в найкращих 5* міжнародних готельних комплексах. ...
 •    В Польше более 46 000 международных студентов     46 101 международных студентов учится в Польше с 158 стран на 10 000 больше нежели год спустя (на 28%). Университеты Польши никогда не переживали такого роста с...
 •  Навчання з наступним працевлаштуванням у Німеччині....
 • Виробнича практика в фермерських господарствах для студентів і випускників аграрних ВНЗ. Оплуване стажування з наданням житла, харчування, авіаперельоту.  Програми надають можливість молодим спеціалістам вдосконалювати свої професійні  навики, вивчати іншу культур...
CIP J-1 Summer Work and Travel USA 2018                       Лучшие цены                       workandtravelcip.com                       Лучшие вакансии                       workandtravelcip.com

Канада → Ванкувер → Inlingua, Ванкувер

Мовні курси-General English  

  Inlingua Ванкувер є частиною Inlingua International Schools of Languages, яка була заснована в 1968 році. Вона має більше 340 шкіл по усьому світу. Inlingua Ванкувер є однією з найкрупніших і найстаріших освітніх організацій у світі, а також акредитованим членом LANGUAGES CANADA – Канадська асоціація приватних мовних шкіл.

  Кожна з програм, яка пропонується в Inlingua Vancouver, складається з різних типів занять. Не всі уроки на англійській включені в усі програми. Іншими словами, усі види Англійських Уроків – це складові частини Програм Повної і Неповної зайнятості, які пропонуються в Inlingua Vancouver.

  Метод Inlingua гарантує, що студенти отримують якісне навчання англійській мові, студенти отримують можливість максимального використання мови, яку вони вивчають.
  На уроках розмовної англійської мови в Inlingua Ванкувер приділяється увага певним мовним навичкам, які покращують ваші розмовні навички, граматику, сприйняття мови на слух і вимову, використовуючи метод Inlingua.
Inlingua Ванкувер також може вам запропонувати повний курс вивчення ділової англійської мови, підготовчі тести, а також індивідуальні заняття з викладачем.
  Викладачі в школі англійської мови є кваліфікованими і досвідченими спеціалістами, сертифікованими викладачами англійської мови.

Програми:

Інтенсивна програма

 • IP1 – Інтенсивна програма для студентів, які хочуть вивчати англійську в задоволення, активним і інтерактивним способом. Інтенсивна програма для студентів, які бажають вранці практикувати розмовну мову, де ви будете виступати перед іншими студентами і поліпшувати ваші навички, граматику, вимову, читання, письмо і збільшувати словниковий запас.

  Вдень студенти Інтенсивної програми вивчення англійської мови вивчають урок на вибір з 1:00 PM до 2:30 PM.
  Замість ранкових занять по розмовному клубу, студенти цієї програми можуть вибрати один з спеціалізованих уроків Inlingua Ванкувер, наприклад ділову англійську або Inlingua курси по підготовці до тестів, підготовка до Cambridge test PET / FCE / CAE, TOEFL, IELTS. Ці заняття зазвичай тривають з 9:00 AM до 2:30 PM.
  Інтенсивна програма включає в себе 30 уроків на тиждень (20 Inlingua розмовного клубу + 10 уроків на вибір). Уроки цього курсу починаються з 9 ранку і закінчуються в 2:30 дня, з понеділка по п’ятницю.

Вартість: від $285 CAD
 
Супер інтенсивна програма

 • SE – Супер інтенсивна програма, студенти можуть вивчати англійську в Inlingua Ванкувер зранку – розмовний курс є частиною програми. Це веселі, динамічні і інтерактивні уроки. Ви будете покращувати свій рівень розмовної мови, граматики, вимови, читання, письма і грамотності.

  Вдень, студенти Супер інтенсивної програми вибирають собі курс для вивчення мови з широкого спектру Elective Lessons з 1:00 PM до 2:30 PM або Semi-Private Lessons з 2:40 PM до 4:00 PM. Замість ранкових розмовних уроків, студенти можуть вибрати один з спеціальних курсів Inlingua Vancouver, наприклад: ділова англійська або курси по підготовці до екзаменів в Cambridge CAE / FCE / PET, TOEFL або IELTS. Заняття проводяться з 9:00 AM до 2:30 PM. Після яких студенти можуть вивчати англійську вибравши собі уроки Elective Lessons або Semi-Private Lessons з 2:40 PM до 4:00 PM. Супер інтенсивна програма включає в себе 40 уроків на тиждень (20 уроків розмовного клубу + 20 уроків на вибір). Заняття по програмі проводяться з понеділка по п’ятницю з 9:00 AM до 4:00 PM.

Вартість: від $347 CAD
 
Inlingua заняття розмовного клубу
В Inlingua Ванкувер на уроках розмовного клубу, студенти вчаться говорити на англійській веселим і ефективним способом. Ці уроки англійської мови проходять з понеділка по п’ятницю з 9:00 AM до 12:00 PM (пополудні). Ці уроки включені в Інтенсивну програму, Супер інтенсивну програму.

Уроки на вибір
Inlingua Ванкувер пропонує широкий вибір різноманітних денних занять по основним темам: поточні події і бізнес, аудіювання і вимова. Студенти роблять вибір уроків, в залежності від їх рівня англійської мови, їх потреб та їх професійних навичок. Викладачі запропонують студентам заняття на вибір в кінці кожного курсу. Уроки на вибір проходять з 1:00 PM до 2:30 PM і з 2:40 PM до 4:00 PM.
Ці заняття включені в Інтенсивну програму, Супер інтенсивну програму.

English Brush Up! (Граматика для початківців або низьких проміжних рівнів)
Цей курс оновлює базові знання англійської мови. Ті, хто навчаються з базовими знаннями в англійській мові мають можливість переглянути основні граматичні структури і основний словниковий запас. Ці частини часто стають пасивними, але можуть бути задіяні в повсякденному житті.

ILT – Інтерактивна техніка аудіювання (Заняття в комп’ютерному класі)
Темп навчання по цій програмі дуже високий, в рівній мірі упор робиться на аудіювання і навчання навичкам мови. Використовуються сучасні методи навчання новини / погода / комедія / наука / музика / ТВ і фільмів. Навички аудіювання удосконалюються з використанням засобів масової інформації, читання книжок і постійного використання англійської мови при спілкуванні. Так, як студенти вчаться говорити на англійській як на рідній мові, вони починають краще розуміти носіїв мови при розмові. Постійно даються домашні завдання. В програмі два рівня. Рівень 1 в університетському містечку Gastown і Рівень 2 в університетському містечку Granville.

Введення в ділову англійську
8 тижнів занять, які підготовлять вас до програми ділової англійської повної зайнятості. Усі теми з початковим рівнем підготовки (базового). Теми першого місяця: Бізнес Презентації / Телефон навички / Засідання / Переговори / Інтерв’ю. Теми другого місяця: спілкування в різних культурах / ділова переписка / Фінанси / Маркетинг / Інтерв’ю. Примітка: Inlingua книжки є обов’язковими. Вартість - оплата за одну сесію.

IELTS Preparation Course
International English Language Testing System (IELTS) – міжнародний стандартний тест володіння англійською мовою, який ділиться на:

 • The Academic Version – для тих, хто хоче вступити до університету або інші вищі навчальні заклади, а також для спеціалістів як, наприклад: лікарі і медсестри, які бажають навчатись або пройти практику в англомовній країні
 • The General Training Version – для тих, хто планує пройти не академічну підготовку або стажування або для імміграційних цілей

IELTS оцінює всі навички – читання, письмо, аудіювання і говоріння. На курсі ви:

 • Будете розвивати мовні навички, які необхідні для проходження екзамену
 • Приймати участь в цікавій і захоплюючій мовній діяльності
 • Зміцнювати упевненість в собі, щоб написати тест успішно
 • Буде багато практичних вправ, щоб удосконалити мову
 • Постійно проходити тренувальні тести, щоб підготуватись до екзамену
 • Будете отримувати користь від досвідчених, професійних і доброзичливих викладачів
 • Підвищите свої шанси бути зарахованим в коледж або університет

Вартість: від $315 CAD

Введення в TOEFL iBT
4 тижня занять, які готуватимуть вас до програми повної зайнятості. Під час проходження курсу, ви будете практикувати навички – розмови, граматики, письма, аудіювання і читання. А також ви збільшите свій словниковий запас і поліпшите вимову. Декілька книжок і електронних таблиць використовується в класі.

TOEFL iBT Lessons
Ці уроки, включені в програму TOEFL iBT. Заняття з 9:00 AM до 2:30 PM. Вони можуть бути пройдені протягом 4, 8 або 12 тижнів. Це ідеально підходить для студентів, які потребують високих балів по TOEFL iBT тесту, або якщо вони хочуть покращити свої навички англійської мови, навчаючись по доволі динамічній програмі.
На цих уроках, студенти будуть будувати впевненість в власних силах для того, щоб написати нове покоління TOEFL iBT. Студенти будуть зміцнювати навички читання, письма, розмови і аудіювання в практиці навчання, і роблячи доповіді і презентації на заняттях. Існує повсякденна практика на міні-тестах, які охоплюють різні розділи офіційного випробування. Тренуватися ви будете в наших сучасних комп'ютеризованих аудиторіях під наглядом наших викладачів.

Cambridge First Certificate in English (FCE)
Ці заняття входять в курс Cambridge FCE (First Certificate). Заняття проводяться з 9:00 до 2:30. Тривалість курсу від 9 до 13 тижнів з остаточним екзаменом на останньому етапі навчання. Ці заняття для дуже серйозних і відповідальних студентів. Іnlingua Vancouver є центром тестування по курсу FCE. Студенти можуть приєднатися до навчання до третього тижня і повинні відвідувати заняття до кінця навчання, включаючи кінцеве тестування.
Студенти цього курсу поліпшують рівень знання англійської мови в досить структурованій і динамічній формі. Ці уроки розвивають мовні навички, які необхідні для успішної здачі екзамену FCE. Студенти будуть різнобічно розвиватися в мові, тим самим становлячись більш впевненим в собі для того, щоб з найменшими труднощами пройти тест. На курсі передбачена велика кількість практичних занять, які підвищують рівень мовних знань до ідеального. Курсом також передбачені маленькі практичні тести, які направлені на підготовку до фінального іспиту.

Cambridge Advanced Examination (CAE)
Ці уроки, включені в Cambridge CAE (Cambridge Advanced Examination) програму. Заняття з 9:00 ранку до 2:30 вечора. CAE повна програма триває 9 або 13 тижнів, і екзамени приймаються в кінці. Ці уроки для дуже серйозних і перспективних студентів. CAE тест здається в кінці. Іnlingua Ванкувер є офіційним CAE випробувальним центром. Студенти можуть приєднатися до програми в перші 3 тижня і повинні зареєструватися на частину сесії, яка залишилась і тест у кінці.
Студенти на цих уроках поліпшать знання англійської мови, навчаючись на досить динамічній програмі. Ці уроки будуть розвивати мовні навички, які необхідні для того, щоб пройти екзамен CAE. Студенти будуть робити багато цікавих і захоплюючих мовних заходів, діяльності по створенню впевненості в своїх силах для того, щоб написати тест успішно. Є багато практичних вправ для того, щоб вдосконалювати свою мову і на практиці, тести будуть проходити на регулярній основі з ціллю підготовки до екзамену.

Accelerated Communication Program
28 уроків на тиждень
Поєднує варіативність інтенсивної програми з ефективністю приватних уроків. Підходить для студентів всіх рівнів. Курс дуже ефективний і включає 4 приватних уроки на тиждень, щоб охопити особливі запити. Студенти покращать розмовні, письмові навички, вимову, граматику, стануть краще розуміти мову на слух, поповнять словниковий запас.

Вартість: від $565 CAD

University Pathway Program

University Pathway Program це програма, яка дозволить вам вивчати англійську і придбати всі необхідні навички для зарахування в університет або коледж. Курс триває 12 тижнів і включає 24 уроки на тиждень. На цій програмі студент:

 • Буде розвивати навички читання і словниковий запас
 • Придбає навички активного слухання і конспектування
 • Поліпшить розмовні навички і навички проведення презентацій
 • Буде розвивати навички академічної письмової мови

Ділова англійська
Ці уроки, включені в програму ділової англійської мови. Заняття з 9:00 AM до 2:30 PM. Є 2 рівня, тривалість 4 тижня кожне, які ведуть до диплому та сертифікату: Pre-Диплом (1 місяць), Розширений Бізнес Диплом (2 місяця).
Ці уроки є ідеальними для студентів, які хочуть поліпшити свої навички ділової англійської мови в досить динамічну структуру і програму.

Вартість: від $325 CAD

В першій половині дня, Ділова англійська, в програмі використовують Inlingua APP матеріали. Ці матеріали використовують одну й ту ж граматику і лексику, як в наших ранкових заняттях по розмовній мові, але з діловим ухилом. Ранкові уроки, будуть включати в себе матеріали про лідерів ринку і додаткові матеріали Business English.
В другій половині дня, Business English студенти всіх рівнів будуть використовувати Іnlingua Бізнес модулі, які охоплюють наступні теми: ділового спілкування, спілкування в різних культурах, бізнес і менеджмент, переговори, фінанси, маркетинг і реклама.
На уроках ділової англійської студенти поліпшать свої вміння проходити співбесіди. Студенти будуть вивчати основи корпоративного світу і отримають розуміння в ключових сферах сучасної ділової практики.

Розміщення і проживання в Ванкувері
Іnlingua Ванкувер стає другим домом для багатьох студентів. І все ж таки після тривалого вивчення англійської мови в Іnlingua Ванкувері і відпочинку з вашими новими друзями в околицях Ванкувера, ви потребуєте відпочинку.

Проживання в сім’ї

При проживанні в сім’ї студенти живуть, харчуються і адаптуються до життя з канадцями в атмосфері, яка приваблює.
Іnlingua з компаніями, які спеціалізуються на підготовці житла для студентів в Ванкувері. Ці компанії мають великий вибір сімей в Ванкувері, Північному Ванкувері, Західному Ванкувері і Барнабі. Всі ці райони розташовані в 45 хвилинах їзди від центру міста Ванкувер.
Вони доручать вас канадській сім’ї, яка допоможе вам облаштуватися, і познайомлять вас з Канадою і Ванкувером, які люблять коли у них гостюють і мають достатньо часу для кожного з студентів.
Сім’ї використовують англійську мову як основну. Канада – країна іммігрантів, де ви знайдете сім’ї різного походження, рас і релігій. В усіх сім’ях головною мовою є англійська.

Вартість: від $190 CAD

Оренда житла
Можна також зняти особисту кімнату в домі, або апартаменти в центрі міста. Це ідеальна можливість для людей, які звикли до більш відокремленого життя, або для тих, хто хоче жити в канадській сім’ї, але уникнути при цьому деяких обов’язків. Кімнату можна зняти в декількох районах Ванкувера, більшість з яких не більше ніж в 30 хвилинах їзди від центра міста. Кімната може бути як на декількох чоловік, так і одномісна з загальною кухнею, або місцем для приготування їжі, вітальня, а також загальна, або окрема ванна кімната. Таке проживання не включає в себе обіди/харчування.
Так, як харчування не включене в вартість проживання, то студенти повинні економити на приготуванні їжі і походах в ресторани.

Квартири в центрі міста
Деякі студенти надають перевагу проживанню в квартирах в центрі Ванкуверу. Зазвичай 2 або 3 студента, які розраховують пробути в Ванкувері приблизно однаковий час, знімають мебльовану квартиру. Вони ділять між собою усі витрати і рахунки, а також відповідальність за меблі та побутові прилади. Студенти самі займаються пошуком таких квартир. Іnlingua в таких випадках складає з себе повноваження і не несе ні якої відповідальності за час перебування цих студентів.
Проживання в сім’ї, або оренда квартири в будь-якому випадку буде зручним містом для постійного проживання. Ви плануєте зняти квартиру в центрі міста разом з іншими студентами. За місяць чи два поки ви будете шукати незалежне місце проживання, ви встигнете познайомитися з канадською культурою і отримати чудову практику мови в сім’ї або Rooming.
 


Отправить другу