• Навчайтесь та працюйте в Канаді! Обравши навчання в Канаді, Ви робите правильні інвестиції у своє успішне майбутнє. Це ключ до успіху! Після навчання в Канаді у Вас є унікальна можливість залишитись працювати в країні і подавати документи на ПМЖ, обравши один із шляхів: Canadian ...
  •  Отримай можливість попрацювати на березі Середземного моря в найкращих 5* міжнародних готельних комплексах. ...
  • Оплачуване стажування в сферах: маркетинг, PR, бухгалтерія, фінанси, індустрія моди, готельний бізнес, IT, нерухомість та ін. напрямки - в одній з найбільш розвинених країн світу - Китаї...
  •    В Польше более 46 000 международных студентов     46 101 международных студентов учится в Польше с 158 стран на 10 000 больше нежели год спустя (на 28%). Университеты Польши никогда не переживали такого роста с...
  •  Навчання з наступним працевлаштуванням у Німеччині....
  • Виробнича практика в фермерських господарствах для студентів і випускників аграрних ВНЗ. Оплуване стажування з наданням житла, харчування, авіаперельоту.  Програми надають можливість молодим спеціалістам вдосконалювати свої професійні  навики, вивчати іншу культур...
  • J-1 SUMMER WORK AND TRAVEL USA це програма культурного обміну, розроблена урядом США.  Учасникам програми надається можливість працювати в парках розваг, гольф-клубах, ресторанах швидкого харчування, магазинах, на пляжах, на заводах легкої промисловості, в яхт-клубах, казино т...
CIP J-1 Summer Work and Travel USA 2018                       Лучшие цены                       workandtravelcip.com                       Лучшие вакансии                       workandtravelcip.com

Мальта → St.Julian's → English Plus Language Centre

Мовні курси-General English  

English Plus Language Centre

Острів Мальта розташований в центрі Середземного моря, завдяки цьому має чудові погодні умови протягом всього року і є славним і улюбленим місцем серед туристів і студентів різного віку. За 160 років перебування під Британською Короною Мальта отримала в спадщину Англійську мову, яка є державною. Додатковою перевагою цієї воістину двомовної і мультикультурної держави є тепла гостинність місцевого населення, відомі і популярні торгові центри, кафе, бари, ресторани і насичене нічне життя.
Для студентів, які бажають поєднати навчання і відпочинок – Мальта ідеальне місце з її багатим культурним життям, сонцем і теплим морем.
English Plus Language Centre в St. Julian's був заснований в 2003 році. У розпорядження студентів надається: інтернет центр, ТБ кімната, бібліотека і кафе. Класи оснащені відповідно до сучасних стандартів.
Досвідчені викладачі – фахівці в викладанні Англійської мови, сертифіковані по системі TEFL – ретельно підібрані відповідно до їх академічних досягнень і комунікативних якостей. Штат Центру завжди готовий надати Вам допомогу і підтримку протягом всього терміну навчання.
English Plus Language Centre ліцензований Міністерством Освіти Туризму Мальти, тому викладацький склад, приміщення знаходяться під пильним контролем, розміщення студентів відбувається лише в ліцензованих приміщеннях.

Мовні курси:

Максимальна кількість студентів в групі – 10 осіб. Під час навчання пильна увага приділяється активному залученню студентів в навчальний процес.
Школа пропонує свої програми для всіх рівнів володіння мовою – від початкового до поглибленого. Перед початком кожного курсу студенти проходять тест для подальшого розміщення на відповідному рівні.
Англійська для дорослих:
Школа пропонує висококласний рівень вивчення англійської мови для дорослих різного віку. Цільове призначення: від підготовки до навчання в ВНЗ до персонального і кар’єрного росту. Який би цілі не служило Ваше навчання, викладацький персонал Школи по особливо розробленій методиці гарантовано допоможе в її досягненні в дружній і комфортній обстановці.
Програми для дорослих включають:
20 годин уроків Загальної англійської на тиждень;
Навчальні матеріали;
Реєстраційний збір і послугу підбору житла;
Вітальний захід;
Видача сертифікату після закінчення курсу;
Вільний доступ до інтернету

Програми:
Загальна англійська – для розвитку навичок володіння на різних рівнях і в різних ситуаціях; програма курсу покриває основні напрямки: читання, слухове сприйняття, розмовна мова, письмо, крім цього вдосконалення словникового запасу, граматики і вимови.
Початок курсу – кожен понеділок, мінімальна тривалість – 1 тиждень.
Максимальна кількість студентів в групі – 10 осіб.

Інтенсивна англійська
Інтенсивний курс містить курс Загальної англійської плюс 10 годин на тиждень додаткових занять в післяобідній час. Фокус програми на граматиці, діалогах, слуховому сприйнятті, письму, вимові, словниковому запасі. Інтенсивний курс базується на плані занять Загальної англійської.
Початок курсу – кожен понеділок, мінімальна тривалість – 1 тиждень. Максимальна кількість студентів в групі – 10 осіб.

Індивідуальні заняття
Індивідуальна навчальна програма основана на Вами обраній спрямованості, складається з 20 занять на тиждень. Уроки по 45 хвилин.
Початок курсу – кожен понеділок, мінімальна тривалість – 1 тиждень.

Підготовка до іспитів
Програма розроблена для студентів, які налаштовані здавати іспити FCE, CAE, CPE, BEC, IELTS чи TOEFL. В залежності від іспиту, програма вимагає певного початкового рівня знань.
Підготовка до IELTS, TOEFL: для студентів, які готуються до здачі цього іспиту рекомендовані 3-х місячні підготовчі курси. В курс входить 20 уроків на тиждень – по 45 хв. кожен – в ранкові години, кількість студентів в групі не більше 10 осіб. Студенти, які мають хорошу підготовку, можуть реєструватись на більш короткі програми: тривалість програми від 4 до 12 тижнів. Початок курсу – кожен понеділок.

Цільова англійська
Мета програми – вдосконалити рівень володіння мовою в певних сферах, а саме: в контексті Бізнес, Право, Медицина, Авіація, Туризм, Освіта, Комп’ютерні технології.
Тривалість програми від 1 тижня, початок в понеділок
Кількість студентів – максимум 6 осіб

Підготовчий рік
Ця програма розроблена для студентів, які бажають значно поліпшити рівень володіння мовою і у яких є мета в подальшому навчатись в Університеті. Курс складається з 30 годин на тиждень і розділений на 2 частини: ранкові години – уроки Загальної англійської, післяобідні заняття присвячені підготовці до іспитів IELTS, TOEFL, FCE, CAE або CPE.
Студентам з рівнем англійської мови нижче, ніж середній рекомендується брати 36-тижневу програму, можливі також 12 і 24-тижневі курси.

Навчання і відпочинок
2-х тижнева програма для дорослих складається з курсу Загальної англійської, пакета з різноманітних і численних екскурсійних програм і проживання в сім’ї. Можливо також вибрати для проживання готелі, апартаменти або курортні готелі.
Екскурсійна програма пропонує відвідування як старовинних світових пам’яток, так і нічних клубів і дискотек. Ви відвідаєте безліч історичних місць, чудові пляжі, поплаваєте в кристально чистій морській воді, захопитесь фантастичними видами під час морських прогулянок, також побуваєте на вечірніх заходах з танцями і дискотеками.
Програма призначена для дорослих (старше 17 років), включає 20 занять по Загальній англійській по 45 хвилин на 5 рівнях для найбільш повної відповідності Вашому рівню – від Elementary до Advanced.

Навчання і відпочинок +50
Програма для старших людей, які хотіли б вивчати англійську мову, але не впевнені, що будуть відчувати себе комфортно серед більш молодих студентів. На курсі проходять навчання люди різного віку, також як і сім’ї з дітьми, самотні люди і пари у віці. Програма покликана допомогти учасникам легко і комфортно соціалізуватись і відчувати себе затишно в дружній і спокійній обстановці.
Курс складається з 20 годин по 45 хвилин на тиждень.
Тривалість – від 2 тижнів
Максимальна кількість студентів в класі – 10

Сімейний Відпочинок і Навчання
Програма включає 2-х тижневий пакет на всю сім’ю і складається з 20-годинного курсу на тиждень Загальної англійської, інтенсивної екскурсійної програми і розміщення в сім’ї. Сімейна програма покликана задовольнити всіх членів сім’ї і пропонує вибір як 5 різних рівнів, так і різноманіття в виборі культурної і екскурсійної програми, починаючи від світових історичних пам’яток до найкращих пляжів острова.
Ви можете також вибрати для проживання Готель або апартаменти з самостійним харчуванням.
Тривалість – від 2 тижнів
Максимальна кількість студентів в класі – 10

Англійська + Спорт
Вивчення англійської мови і заняття спортом – в одній програмі.
Курс складається з вибраної Вами програми англійської з мінімум 5 годинами спортивних занять, обраного Вами виду.
Тривалість – від 1 тижня
Максимальна кількість студентів в класі – 10

Англійська для дітей і підлітків
Програма Літній мовний табір
Пропонує 2-х тижневу програму і включає:
20 годин занять по 45 хвилин на тиждень;
Навчальні матеріали;
Реєстраційний збір;
Вітальний захід;
Сертифікат по завершенню курсу;
Напівпансіон;
Повна екскурсійна програма;
Трансфер з аеропорту;
Вільний доступ до інтернету
Крім цього є можливість реєструватись на програми Загальної англійської, інтенсивної англійської, Навчання і Спорт, Навчання і Відпочинок.

Розміщення:
English Plus Language Centre пропонує безліч варіантів для проживання: проживання в сім’ї, резиденції центру, апартаменти з кухнею, а також 1-, 2-, 3-х місні номери в готелях.
Розміщення в сім’ях: пропонується одномісна або 2-х місна кімната (яку Ви будете ділити з іншим студентом).
Проживання в сім’ї включає 3-х разове харчування, щотижневу зміну постільної білизни і прання.
Резиденція Центру знаходиться в центрі Ст. Джуліанс і пропонує безліч можливостей для студентів.
Три види кімнат, які пропонуються: Економ, Комфорт і Ексклюзив.
Економ:
2-х місний номер окрема ванна кімната, кухня, користування басейном, тренажерним залом, інтернет зв'язок, прибирання, зміна білизни і рушників щотижня, Кафе, Бар, Ресторан.
Комфорт:
2-х місний номер, окрема ванна кімната, кухня, кабельне ТБ, кондиціонер, користування басейном, тренажерним залом, інтернет зв'язок, прибирання, зміна білизни двічі на тиждень.
Ексклюзив:
Просторе студіо, окрема ванна кімната, кухня, кабельне ТБ, кондиціонер, користування басейном, тренажерним залом, інтернет зв'язок, прибирання, зміна білизни двічі на тиждень.
Отельне Розміщення:
Школа пропонує великий вибір готелів від 2-х до 5-зіркових. Ціни різні в залежності від сезону і класу готелю, який Ви обрали.
Школа також надає можливість підбору окремих апартаментів з можливістю харчуватись самостійно.
Вартість програм:
Вартість програм варіюється в залежності від сезону:
Високий сезон: з 18 Червня по 14 Вересня;
Низький сезон: з 15 Вересня по 17 Червня

 
Високий сезон
Низький сезон
Загальна Англійська
115 Euro на тиждень
135 Euro на тиждень
Інтенсивна Англійська
165 Euro на тиждень
195 Euro на тиждень
Дитячий і Молодіжний пакет
 
 
Навчання і Відпочинок
775 Euro – 2 тижня
775 Euro – 2 тижня
Молодіжний Літній Табір
 
1200 Euro – 2 тижня
Дорослий пакет Навчання і Відпочинок           
775 Euro – 2 тижня
775 Euro – 2 тижня
Сімейний пакет Навчання і Відпочинок
775 Euro – 2 тижня
775 Euro – 2 тижня
50+ пакет Навчання і Відпочинок                                           
775 Euro – 2 тижня
775 Euro – 2 тижня
Культурна і Навчальна програма
900 Euro – 2 тижня
900 Euro – 2 тижня
Різдвяна програма Навчання і Відпочинок
775 Euro – 2 тижня
 
Великодня програма Навчання і Відпочинок
775 Euro – 2 тижня
 
Цільова Англійська
180 Euro на тиждень
200 Euro на тиждень
Індивідуальні Спеціалізовані курси – 20 годин на тиждень
450 Euro на тиждень
550 Euro на тиждень
Підготовка до Іспитів
135 Euro на тиждень
180 Euro на тиждень
Англійська і Спорт
Запит
Запит
Англійська і Теніс
250 Euro на тиждень
265 Euro на тиждень
Індивідуальні заняття (10 занять)
200 Euro на тиждень
250 Euro на тиждень
Індивідуальні заняття (20 занять)
340 Euro на тиждень
450 Euro на тиждень
Приватні Заняття
30 Euro за годину
40 Euro за годину


 


Отправить другу