• Навчайтесь та працюйте в Канаді! Обравши навчання в Канаді, Ви робите правильні інвестиції у своє успішне майбутнє. Це ключ до успіху! Після навчання в Канаді у Вас є унікальна можливість залишитись працювати в країні і подавати документи на ПМЖ, обравши один із шляхів: Canadian ...
 •  Отримай можливість попрацювати на березі Середземного моря в найкращих 5* міжнародних готельних комплексах. ...
 • Оплачуване стажування в сферах: маркетинг, PR, бухгалтерія, фінанси, індустрія моди, готельний бізнес, IT, нерухомість та ін. напрямки - в одній з найбільш розвинених країн світу - Китаї...
 •    В Польше более 46 000 международных студентов     46 101 международных студентов учится в Польше с 158 стран на 10 000 больше нежели год спустя (на 28%). Университеты Польши никогда не переживали такого роста с...
 •  Навчання з наступним працевлаштуванням у Німеччині....
 • Виробнича практика в фермерських господарствах для студентів і випускників аграрних ВНЗ. Оплуване стажування з наданням житла, харчування, авіаперельоту.  Програми надають можливість молодим спеціалістам вдосконалювати свої професійні  навики, вивчати іншу культур...
 • J-1 SUMMER WORK AND TRAVEL USA це програма культурного обміну, розроблена урядом США.  Учасникам програми надається можливість працювати в парках розваг, гольф-клубах, ресторанах швидкого харчування, магазинах, на пляжах, на заводах легкої промисловості, в яхт-клубах, казино т...
CIP J-1 Summer Work and Travel USA 2018                       Лучшие цены                       workandtravelcip.com                       Лучшие вакансии                       workandtravelcip.com

США → Майами, FL → Open Hearts Langauge Academy

Мовні курси-General English  

 Мовна Академія Open Hearts забезпечує високоякісні ESL програми і мовні послуги вже більше 10 років. Академія пропонує англійські мовні програми, які розроблені для іноземних студентів, які бажають поліпшити свої комунікативні навички, вивчити англійську мову і поліпшити своє знання американської культури. 

 Студенти приїздять з багатьох країн, включаючи Аргентину, Бразилію, Колумбію, Францію, Німеччину, Італію, Корею, Мексику, Перу, Україну, Росію, Саудівську Аравію, Іспанію, Туреччину і Венесуелу. 

 

 Мовна школа Open Hearts Language Academy розташована в відомому курортному місті Майамі і є одною з кращих шкіл в місті. Про це кажуть численні нагороди і визнання:

 • 2015 рік – Премія переваги за версією LanguageCourse.net
 • 2014 рік – титул «Краща Мовна Школа» («Best Language School») по рейтингу Miami Awards Program в 2013 і 2014 роках.
 • 2014 рік – Найякісніша школа по версії Language Bookings
 • 2013 рік – Найкраща мовна школа в Майамі по версії Miami Award Program
 • 2012-2013 Найкраща школа по версії LanguageCourse.net
 • Найкраще місце для мовних занять в Майамі по версії каналів CBS News і Miami Affiliate Channel 4 News

 Майамі – відоме курортне місто, яке розташоване на узбережжі Атлантичного океану. Сприятливий клімат, сонце цілий рік, можливості для занять численними активними видами спорту, безліч відомих пам’яток, шопінг, розваги, насичене нічне життя і, звичайно, білосніжні пляжі – все це приваблює величезну кількість туристів з різних країн світу в Майамі. Ну а можливість поєднати вивчення англійської мови і відпочинок на одному з кращих курортів світу робить Майамі ідеальним вибором для міжнародних студентів. 

 Школа OHLA знаходиться в районі Brickell, відомому як діловий центр Південної Флориди. Саме в цьому районі розташовані великі міжнародні банки і головні офіси багатьох компаній. Кампус OHLA знаходиться в комплексі Four Ambassadors всього в одному кварталі від Brickell Avenue, а з класів відкриваються приголомшливої краси види на океан. В розпорядженні студентів 21 класна кімната, 3 комп’ютерних класів, просторі зони для відпочинку з бездротовим інтернетом. Комплекс Four Ambassadors пропонує до послуг студентів 2 басейна, джакузі, спа-центр, салон краси, 2 ресторани, бар у басейна, магазин. Поєднання розвиненої інфраструктури, професіоналізму викладачів і приголомшливого за красою і комфортом клімату міста Майамі робить школу OHLA воістину ідеальним місцем для ефективного навчання і комфортного відпочинку! 

Програми:

 • Загальна англійська (20 і 24 уроки в неділю)
 • Інтенсивна англійська (28 уроків в неділю)
 • Ділова англійська
 • Індивідуальні заняття
 • Курси підготовки до екзаменів TOEFL, IELTS, Кембріджським екзаменам
 • University Pathway and College Placement Program

Дати початку курсів: кожен понеділок протягом року
Рівень знання англійської: від початкового
Кількість чоловік у групі: максимум 15 (в середньому 10)
Тривалість уроку: 50 хвилин
Проживання: приймаюча сім’я, резиденція Open Hearts на кампусі, резиденція Brickell в 10 хвилинах ходьби від кампусів. 

Чому Ваш вибір – Мовна Академія Open Hearts
Головний пріоритет Академії – успіх студентів. Open Hearts – серед кращих мовних шкіл Майамі, де підтримуються найвищі стандарти навчання, які необхідні для випуску добре обізнаних і впевнених у собі англійських спікерів. Програми Open Hearts – незабутня і стимулююча суміш мови, культури і розваг! Прекрасно обладнані приміщення, дружелюбне навколишнє середовище і маленькі класи роблять Open Hearts головною англійською школою в Майамі. 

Програми ESL і підготовка до тестів
Академія забезпечує високоякісні програми ESL для всіх студентів. На додаток до загальних класів ESL, також пропонуються підготовчі курси до TOEFL, IELTS і Cambridge Exam. Деякі студенти поліпшують свою англійську мову в підготовці до таких екзаменів, як GRE або GMAT. Приватні англійські уроки (один на один), також можливі. 

Завдання OHLA
Завдання Open Hearts Language Academy – надати студентам все необхідне в процесі досягнення необхідного рівня англійської мови для відповідності професійним і академічним вимогам. Викладачі докладають всіх зусиль для того, щоб допомогти студентам в інтеграції в нове середовище і пошуках мотивації в навчанні. Використовуються усі можливі ресурси для досягнення вищої якості освітніх послуг. Академія надає навчальні умови поза конкуренцією. Кваліфікований персонал гарантує, що всі студенти задоволені якістю навчання і комфортні в новому, інтернаціональному середовищі. 

Літні заходи і англійські табори
Літні заходи і англійські табори розроблені для студентів від 13 до 17 років. Табори – це повнокомплектні програми, які складаються з англійських класів, різних заходів і проживання в приймаючій сім’ї. Ці програми пропонуються в липні і серпні. 

Англійський табір
Протягом цієї трьох недільної програми студенти відвідують 3 години англійських занять чотири дня в неділю. 

Англійський і Іспанський табір
Протягом цієї трьох недільної програми студенти відвідують 90 хвилин англійських мовних класів і 90 хвилин іспанських мовних класів чотири дня в неділю. У час вільний від навчання студенти беруть участь у різних культурних і спортивних заходах, наприклад, відвідують Океанарій, Зоопарк Miami, або парк Everglades, беруть участь у турі на човнах навколо островів, грають в волейбол на пляжі і так далі. В програму також включені три денних екскурсії до різних цікавих місцевих пам’яток.

До вечері студенти повертаються до своїх сімей і беруть участь в сімейних заходах. В будні дні сім’ї забезпечують дворазове харчування (сніданок і вечерю), а обіди надаються школою. По вихідним сім’ї забезпечують триразове харчування. Це значить, що студентам ЗАВЖДИ надається триразове харчування за весь їх час проживання і навчання в OHLA.
На вихідних студенти можуть брати участь у заходах, організованих Open Hearts, наприклад, поїздка в Universal Studios і Islands of Adventure в Орландо. 

Програми для старших школярів
Триместр, Семестр, або Академічний Рік в середній школі
Що пропонує програма?
Місто Майамі відмінний пункт для студентів. На вибір пропонуються навчальний Триместр, Семестр, або Повний Рік, і , у якості бонусу, всі сім’ї розмовляють і на англійській, і на іспанській мові. Це позволить студентам практикувати обидві мови під час участі в програмі. 

На додаток до згаданих вище програм, також пропонується Програма Триместра. Це – 12-недільна програма в будь-який час протягом навчального року. 

Додаткові групові заходи
Для того, щоб зробити програму ще більш цікавою для студентів, кожен семестр школа пропонує «додаткові одноденні поїздки» і одну «додаткову поїздку на всі вихідні» з дорослим супроводжуючим.


Отправить другу