• J-1 SUMMER WORK AND TRAVEL USA це програма культурного обміну, розроблена урядом США.  Учасникам програми надається можливість працювати в парках розваг, гольф-клубах, ресторанах швидкого харчування, магазинах, на пляжах, на заводах легкої промисловості, в яхт-клубах, казино т...
 • Навчайтесь та працюйте в Канаді! Обравши навчання в Канаді, Ви робите правильні інвестиції у своє успішне майбутнє. Це ключ до успіху! Після навчання в Канаді у Вас є унікальна можливість залишитись працювати в країні і подавати документи на ПМЖ, обравши один із шляхів: Canadian ...
 • Оплачуване стажування в сферах: маркетинг, PR, бухгалтерія, фінанси, індустрія моди, готельний бізнес, IT, нерухомість та ін. напрямки - в одній з найбільш розвинених країн світу - Китаї...
 •    В Польше более 46 000 международных студентов     46 101 международных студентов учится в Польше с 158 стран на 10 000 больше нежели год спустя (на 28%). Университеты Польши никогда не переживали такого роста с...
 • Виробнича практика в фермерських господарствах для студентів і випускників аграрних ВНЗ. Оплуване стажування з наданням житла, харчування, авіаперельоту.  Програми надають можливість молодим спеціалістам вдосконалювати свої професійні  навики, вивчати іншу культур...
CIP J-1 Summer Work and Travel USA 2016                       лучшие цены                       workandtravelcip.com                       лучшие вакансии                       workandtravelcip.com

Член Української асоціації агентств мижнородної освіти та обміну

США → Нью Йорк, NY → Sprachcaffe New York

Дитячі Літні канікули   Дитячі Зимові канікули   Мовні курси-General English   Мовні курси-Business English   Підготовка до IELTS/TOEFL  

 Sprachcaffe_New York
Вид: Мовна школа
Місцезнаходження: США, Нью Йорк
Топ основних напрямків школи:

 • Програми навчання англійської мови для молоді / English Programs for Youth;
 • Канікулярні програми - курс навчання англійської мови / English Camp Program;
 • Стандартний курс англійської мови / Standard English Program;
 • Інтенсивний курс англійської мови / Intensive English Program;
 • Посилений інтенсивний курс англійської мови / Super Intensive English Program
 Початок навчання: мовні програми працюють цілий рік, кожен напрямок має гнучкий графік дат початку навчання.

 Опис Sprachcaffe New York:
Sprachcaffe New York розташована в центрі Нью-Йорка прямо на Манхеттені. У кількох кварталах знаходиться The Fifth Avenue і Empire State Building, а також необмежена кількість театрів на Бродвеї. За кілька кроків і знаменита Times Square, а також інші пам'ятки. Місто Нью-Йорк - це величезний фінансовий центр, джерело розваг і розкішного життя, ідеальне місце для вивчення англійської в США!
 Вивчаючи англійську мову в Нью-Йорку, Ви набуваєте особливий досвід. Навчання проходить під чуйним керівництвом висококваліфікованих викладачів-носіїв мови.
 Sprachcaffe New York володіє новим метод навчання, який довів свою ефективність. Щоб почати впевнено говорити іноземною мовою, необхідний метод навчання, заснований на комунікації. Ключ до всього - активне занурення в мову. З самого початку ви будете говорити іноземною мовою, застосовуючи кожну деталь навчання на практиці.
 Базова освіта в школі Sprachcaffe поєднується з активною позакласною роботою, в ході якої студенти мають можливість багато подорожувати і дізнаватися багато цікавого про США. Крім цього, сучасно обладнаний шкільний кампус і приватне житло, розташоване в безпосередній близькості від школи, дають можливість студентам повністю зануритися в мовне середовище.
 Чому Sprachcaffe New York?
 • Враховуються потреби студентів
Розроблені програми вивчення англійської мови адаптовані до рівня мовних знань кожного і підібрані за індівідуаним запитом кожного студента.
 • Професіоналізм викладачів
У коледжі викладають тільки дипломовані носії мови, і що найважливіше - всі вони захоплені своєю роботою.
 • Різноманітність позаурочних заходів
Для студентів передбачена відмінна програма позаурочних заходів, яка допоможе знайти нових друзів, практикувати вживання англійської мови і познайомиться з культурою США.

 Програми навчання Sprachcaffe New York:
 • Молодіжна програма / English Programs for Youth;
Молодіжна програма англійської мови - це курс англійської мови, двомісне розміщення в американській сім'ї або резиденції з харчуванням (повний пансіон). Вас чекає цікава щоденна програма заходів, екскурсії та вечірки.
Ваші діти будуть перебувати під постійним контролем кваліфікованих співробітників.
 • Канікулярний курс / English Camp Program
Канікулярний курс англійської мови - ідеальне доповнення курсу англійської мови до туристичної поїздки. Незабутня відпустка в поєднанні з вивченням англійської, 2 уроки на день, дасть Вам можливість оволодіти базою спілкування мовою, а вільний час використовувати на знайомство з країною, зануритися в її культуру або насолодитися активним відпочинком.
 • Стандартний курс /Standard English Program
Програма стандартний курс англійської мови розрахована на удосконалення своїх знань за всіма основними мовними дисциплінами з подальшим їх застосуванням у повсякденному житті. Це відмінне поєднання навчання і відпочинку. Після обіду або вранці перед заняттями можна насолодитися вільним часом, познайомитися з культурою та історією країни або просто зайнятися спортом.
 • Інтенсивний курс /Intensive English Program
Інтенсивний курс англійської мови призначений для досягнення максимальних результатів в короткі терміни. У вас буде менше часу на позакласні заходи, але 6 уроків на день гарантують вам результат.
 • Суперінтенсивний курс / Super Intensive English Program
Суперінтенсивний курс англійської мови розроблений для студентів, які віддають перевагу академічному підходу до вивчення іноземної мови. Студенти займаються по 8 уроків на день з понеділка по п'ятницю.

 Проживання
 • Student Apartments
Це повністю омебльовані квартири із загальною кухнею і ванною кімнатою, де є все необхідне для проживання: від постільної білизни до кухонного посуду. Проживання зі студентами з різних країн надасть можливість постійно практикувати мову і познайомитися з абсолютно різними культурами. За бажанням можна вибрати одно- або двомісну кімнату в стандартних або комфортабельних апартаментах.
 • Sprachcaffe School Residence

У школі існує клубна система, коли класи для занять та студентська резиденція (гуртожиток) знаходяться під одним дахом. В залежності від центру студенти можуть вибрати між cстандартним і комфортабельним розміщенням, в одно- або двомісній кімнаті. За додаткову плату можна замовити харчування.
 • Sprachcaffe Host Family
Проживання в сім'ї - один з кращих способів зрозуміти культуру і національні особливості країни, познайомитися з укладом життя країни "зсередини", дізнатися багато нових ідіоматичних виразів. Сім'я підбирається згідно з вашими побажаннями.

 Вигідні пропозиції на мовні курси Sprachcaffe_New York
 • Знижка при повторному бронюванні на мовні курси
У випадку якщо Ви вже здійснили мовну поїздку в Sprachcaffe і хочете знову вивчати іноземну мову, тоді:
 1. Знижка 5% при повторному бронюванні;
 2. Студент, який порадить, мовні курси Sprachcaffe іншим бажаючим і вони забронюють одну з мовних поїздок-курсів, отримає знижку 10%! (Знижка дається лише тим студентам, які бронюють курс повторно)
 • Знижки для членів сім’ї, родичів і друзів;
 • Знижка 5+1 безкоштовна неділяОтправить другу