• Навчайтесь та працюйте в Канаді! Обравши навчання в Канаді, Ви робите правильні інвестиції у своє успішне майбутнє. Це ключ до успіху! Після навчання в Канаді у Вас є унікальна можливість залишитись працювати в країні і подавати документи на ПМЖ, обравши один із шляхів: Canadian ...
 •  Отримай можливість попрацювати на березі Середземного моря в найкращих 5* міжнародних готельних комплексах. ...
 • Оплачуване стажування в сферах: маркетинг, PR, бухгалтерія, фінанси, індустрія моди, готельний бізнес, IT, нерухомість та ін. напрямки - в одній з найбільш розвинених країн світу - Китаї...
 •    В Польше более 46 000 международных студентов     46 101 международных студентов учится в Польше с 158 стран на 10 000 больше нежели год спустя (на 28%). Университеты Польши никогда не переживали такого роста с...
 •  Навчання з наступним працевлаштуванням у Німеччині....
 • Виробнича практика в фермерських господарствах для студентів і випускників аграрних ВНЗ. Оплуване стажування з наданням житла, харчування, авіаперельоту.  Програми надають можливість молодим спеціалістам вдосконалювати свої професійні  навики, вивчати іншу культур...
 • J-1 SUMMER WORK AND TRAVEL USA це програма культурного обміну, розроблена урядом США.  Учасникам програми надається можливість працювати в парках розваг, гольф-клубах, ресторанах швидкого харчування, магазинах, на пляжах, на заводах легкої промисловості, в яхт-клубах, казино т...
CIP J-1 Summer Work and Travel USA 2018                       Лучшие цены                       workandtravelcip.com                       Лучшие вакансии                       workandtravelcip.com

США → Нью Йорк, NY → Zoni Language Centers

Мовні курси-General English  

 Нью Йорк -  центр світової культури, розваг, мистецтва моди, бізнесу та освіти, тому він ідеально тв собі поєднує можливість покращити англійську та незабутньо провести час!  Школа Zoni Language Centers у Манхетені вдало розташована поруч з зупинками громадського транспорту і знаменитими місцями розваг, таких як Empire state bulding, Time Square.  Літньої ночі ви зможете розслабитися в кафе Челсі, або насолодитися концертом в одному з парків Нью Йорку. Якими б не були ваши інтереси та вподобання , Нью Йорк та Zoni завжди запропонують саме те, що треба!
 Однією із переваг  Zoni є велике різномніття курсів. Програма Інтенсивного вивчення англійської мови допоможе покращити вашу англійську швидко та ефективно. З вільним графіком пропонуються курси з підготовки до іспиту TOEFL для тих, хто зацікавлений в вступі в університети США, і класи Бізнес англійської, для тих, хто планує завтосовувати англійську в бізнесі. Також студенти можуть обирати різні заходи як шкільні так і незабутн поїздки в Філадельфію, Вашингтон та Бостон!
Дати початку: Кожний понеділок цілий рік.
Programs: Premium Intensive and Semi-intensive English programs.
Courses: 20 courses including core and elective courses.
Levels: Beginner, Intermediate, High-intermediate, Advanced and Advanced academic levels.
Computer Lab: Available with free wireless Internet access.
Schedules: 8:30 AM to 12:30 PM and 1:00 PM to 5:00 PM, Monday to Friday.
Accommodation: Available.
Course completion Certificate: Available.


 Загальний курс англійської. 
Програми включають в себе різні курси англійської з різним рівнем  знання англійської мови, а також Advanced академічні курси. Вони зосереджені на конкретних навиках , таких як  аудіювання, розмова, читання, письмо, вимова, лексика тощо. Також Разом із цим навики елективних курсів, які закріплять ваші знання, що включають в себе  ESL для бізнесу. Крім того курси підготовки TOEFL IBT, IELTS и Cambridge ESOL , які готують студентів до вступу у ВНЗ. 

Викладання англійської мови в Zoni пропонує унікальний підхід, який робить акцент на особистому підході до кожного студента. 

Ексклюзивна інтенсивна програма вивчення англійської мови.
Ексклюзивна програма IEP пропонує вивчення мови, що засноване на комплексному підході на покращення таких навиків: усної мови, сприйняття мови на слух, читання, письмо, збільшення словникового запасу, розвиток навиків діалогу з використанням граматичних умінь. Факультативні заходи, такі як відвідування музеїв, історичних місць, вивчення життя  Нью-Йорка та  походи в кіно, допомагіють краще розвитнути та закріпити отримані навики.

 Варіанти програм:
Ексклюзивна програма IEP - тілько в Манхетені: 4 години занятть в день, п'ять днів на тиждень, плюс додаткові заходи  (20 годин на тиждень). Ексклюзивна програмa IEP включає в себе чотири рівні:
 
 • I Початковий
 • Розвиток базових навиків та вивчення основ граматики. Ви вчитесь складати прості, а потім складніші речення, поповнюєте словниковий запас, берете участь в дисусіях в невеликих групах. 
 • II Середній
 • Курс спрямований на розвиток розуміння граматики та лексики. Ви навчаєтесь приймати участь  у великих дискусіях. Розвиваєте письмо та усну мову. 
 • III Високий середній
 • Ви розвиваєте навики спілкувння з носіями мови. Підвищується грамотність письма та усної мови, покращуєте розуміння читаного тексту. 
 • IV Високий
 • Курс продолжает развивать беглость устной речи, чтения и письма. Вы добиваетесь отличного владения накопленным словарным запасом и идиомами, что позволяет Вам участвовать в дискуссиях в масштабах класса. Вы повышаете знания грамматики, развиваете способность реагировать на прочитанное и вырабатываете активные навыки восприятия речи на слух.
 Advanced 
Ці курси розраховані на студентів просунутого рівня ESL. Головна мета курсу – навчити студентів з відповідним рівнем попередньої підготовки виконувати навчальні завдання, пов’язані з читанням, письмом і розмовною мовою. Студенти вчаться робити усні презентації, складати конспекти, самостійно контролювати свою письмову і усну мову, писати твори, есе і нескладні навчальні роботи, а також розвивати критичне мислення.
 Курс спрямований на підвищення рівня володіння мовою для подальшого навчання, а також професійного і кар’єрного росту. Інтенсивний курс вимови і позбавлення від акценту. Вивчення звуків, ритмів і інтонації північноамериканської англійської мови. Цей курс, який проводиться в нашій мультимедійній комп’ютерній лабораторії, допоможе вам покращити вимову і позбавитися від акценту. В лабораторії ми аналізуємо мову з американських фільмів і музичних творів для того, щоб дати вам справжні зразки повсякденної англійської мови. Потім на комп’ютерах ви будете аналізувати власну мову, записавши свій голос, слідкуючи за його зображенням на екрані, порівнюючи запис з промовою носія мови, находячи помилки і коректуючи свою мову.
 Тривалість програми
Вісім неділь; заняття по чотири години в день п’ять разів в неділю
 Курси за вибором
Курси за вибором покликані доповнити, закріпити і розширити Ваші мовні знання і навички. Студенти просунутого рівня можуть вибрати один, або декілька з перерахованих нижче курсів для подальшого розвитку всіх чотирьох видів навичок і досягнення більш високого рівня володіння англійською мовою. Дані курси сприяють підвищенню певних навичок, необхідних для кар’єрного і професійного росту.
 • Вимова і усунення акценту I
Після проходження даного курсу Ваша вимова стане більше схожою на вимову носіїв північноамериканського варіанта англійської мови. Ви познайомитесь з різними особливостями і правилами англійської вимови, навчитесь впізнавати різні звуки і обмінюватися інформацією з іншими студентами.
 • Вимова і усунення акценту II
Даний курс спрямований на поліпшення навичок усної мови і аудіювання. Ви підвищите рівень розуміння розмовної англійської і навчитесь говорити з хорошою вимовою і мінімальним акцентом.
 Поточні події
Завдання даного курсу – підвищити навички читання і інші мовні навички з допомогою читання і обговорення цікавих газетних статей. Крім того, курс сприяє розвитку навичок критичного аналізу, письма, усної мови і багатьох інших мовних навичок.
Академічний словник I
Даний курс сприяє розширенню словникового запасу, необхідного для успішної здачі таких екзаменів як TOEFL, SAT, GRE і інших.
Американська культура/кіно

Отправить другу