• Навчайтесь та працюйте в Канаді! Обравши навчання в Канаді, Ви робите правильні інвестиції у своє успішне майбутнє. Це ключ до успіху! Після навчання в Канаді у Вас є унікальна можливість залишитись працювати в країні і подавати документи на ПМЖ, обравши один із шляхів: Canadian ...
 •  Отримай можливість попрацювати на березі Середземного моря в найкращих 5* міжнародних готельних комплексах. ...
 • Оплачуване стажування в сферах: маркетинг, PR, бухгалтерія, фінанси, індустрія моди, готельний бізнес, IT, нерухомість та ін. напрямки - в одній з найбільш розвинених країн світу - Китаї...
 •    В Польше более 46 000 международных студентов     46 101 международных студентов учится в Польше с 158 стран на 10 000 больше нежели год спустя (на 28%). Университеты Польши никогда не переживали такого роста с...
 •  Навчання з наступним працевлаштуванням у Німеччині....
 • Виробнича практика в фермерських господарствах для студентів і випускників аграрних ВНЗ. Оплуване стажування з наданням житла, харчування, авіаперельоту.  Програми надають можливість молодим спеціалістам вдосконалювати свої професійні  навики, вивчати іншу культур...
 • J-1 SUMMER WORK AND TRAVEL USA це програма культурного обміну, розроблена урядом США.  Учасникам програми надається можливість працювати в парках розваг, гольф-клубах, ресторанах швидкого харчування, магазинах, на пляжах, на заводах легкої промисловості, в яхт-клубах, казино т...
CIP J-1 Summer Work and Travel USA 2018                       Лучшие цены                       workandtravelcip.com                       Лучшие вакансии                       workandtravelcip.com

Великобританія → Гастінгс → Shane Global

Мовні курси-Business English  


Shane Global Village English Centers  

Міжнародна мережа шкіл Shane Global Village English Centers була створена в 2001 році шляхом об'єднання двох великих та відомих провайдерів в сфері вивчення мов Global Village English Centers та Shane English Schools.

Сьогодні Shane Global Village English Centers представляє 14 шкіл в таких країнах, як Великобританія, Ірландія, США, Канада, Нова Зеландія, Південно Африканська Республіка та Австралія.
SGV являється повноправним членом групи Saxoncourt Group of Companies - великою агенцією з подготовки та підбору викладачів англійської мови, що надає гарантію професіоналізму і кваліфікованості викладацького складу.
Гнучка система навчання SGV дозволяє розпочати навчання з будь якого рівня (від початкового до високого), невеликі разміри груп дають можливість враховувати індивідуальні потреби кожного студента. Методика викладання в школі направлена на сприйняття англійської мови, засвоєння граматики, роботу зі словником, а також на освоєння розмовних навиків.

У Великобританії мовні центри Shane Global пропонують круглорічні курси англійської мови для підлітків та їх батьків в Лондоні і Гастінгсі.

Shane Global в Гастінгсі має акредитацію Британської Ради.

Гастінгс


Гастінгс – надзвичайно красивий морський курорт на південно-східному узбережжі Англії, в годині їзди від Лондона. Місто знаходиться всього в 95 кілометрах від Лондона. Регулярні залазнодорожні та автобусні сполучення дозволяють добратися до столиці за декілька годин. В Гастінгсі чудово поєднується Старе місто з його книжковими та антикварними магазинам і сучасні райони з торговими, спортивними і розважальними центрами.
Незважаючи на те, що Гастінгс – невелике місто, тут проходить багато цікавих подій, в том числі і зимою. Воно є особливо привабливим для студентів, які надають перевагу навчанню в місті, розташованому на узбережжі, яке при тому не є шумним чи густонаселеним. Спортивні і розважальні комплекси для будь якого віку: площадки для гольфу і міні-гольф клуби, басейни, тренажерні зали, бігові доріжки, боулінг. І, звичайно, галькові пляжі!

Shane Global Hastings 

Школа Shane Global Hastings разташована на набережній міста в красивій будівлі Вікторіанської епохи з виглядом на море і Warrior Square. В стінах школи панує радісна і дружня атмосфера. Заняття проходять в 10-ти просторих, добре обладнаних класних кімнатах. В  комп'ютерній кімнаті студени мають вільний доступ до Інтернету. Школа містить  бібліотеку, лінгафонний кабінет, центр самопідготовки, комнату відпочинку, де є більярдний стіл, стерео і телевізор, затишне кафе та власна кухня і столова кімната.

У вільний від навчання час, для студентів організовуються різноманітні заходи: екскурсії в старовинні замки, монастирі і кафедральні собори. Влітку студенти проводять свій вільний час на пляжі, який знаходиться недалеко від школи. Окрім того, в місті дуже багато пабів, ресторанів і караоке.

Проживанння:

Під час перебуваня в іншій країні місце проживання є важливим фактором в житті студентів. Адміністрація школи приділяє цьому питанню особливу увагу. Враховуючи  індивідуальність кожного ученя, пропонується кілька варіантів на вибір:

 - проживання в англійській сім'ї:

як правило, будинки або квартири приймаючої сім'ї разташовані в 30 хв від школи (за побажанням є можливість підібрати сім'ю, яка проживає ближче до школи). Харчування: сніданок, півпансіон або без харчування. Всі сім'ї позитивно настроєні до приїзду студентів з інших країн і готові вводити їх в життя сім'ї, знайомити з традиціями та звичаями.

- проживанння на території резиденції школи:
студентський гуртожиток в Гастінгсі разташований в 10 хвилинах ходьби від школи. Кімнати розраховані на одного-двох студентів.  Деякі кімнати обладнані санвузлом (мінімальне проживанння 2 тижні).  Проживання на базі сніданків або без харчування

Чому варто вибирати Shane Global в Гастінгсі?

Дійсно сімейна атмосфера в школі є головною гордістю SGV!  Уважний підхід до студентів, компетентні і досвідчені викладачі допоможуть отримати академічний, культурний і соціальний досвід. Невелике містечко Гастінгс набагато менше Лондона, і добратись до центру можно за 5-10 хвилин ходьби. Тут набагато менше іноземних студентів, що надає можливість частіше чути корінних жителів. Необхідно також врахувати, що ціни за навчання і проживання в Гастінгсі значно нижчі, ніж в Лондоні. Насичена екскурсійна програма і розташування біля моря николи не дадуть студентам скучати і зроблять перебування в школі незабутнім.

Програми навчання:

General English - стандартні курси загальної англійської мови інтенсивністю 10, 15, 20, 25, 30 уроків в тиждень. Заняття по даній програмі проходять зранку з 09.15 до 12.00.
Мінімальний курс – 1 тиждень, максимальний – 48 тижнів.
Початок занять кожного понеділка.

Підготовка до екзамену IELTS - 30 уроків.

Англійська + Британська культура (15 уроків в тиждень). Курс триває 2 тижні.

Індивідуальні уроки. Мінімальний курс -1 тиждень.

Вартість курсів:

Вартість General English курсу (інтенсивність 15 уроків в тиждень):

Тривалість курсу

1 тиждень

4 тижні

12 тижнів

24 тижні

44 тижні

Вартість курсу

125

450

1040

1940

3050

*ціни, вказані в GBP (англійських фунтах).

Вартість проживання на території резиденції школи:

Одномісний   номер

 95 в тиждень

Одномісний   номер (з душем і туалетом в номері)

130 в тиждень

Двомісний   номер

85 в тиждень

*ціни, вказані в GBP (англійських фунтах).

У вартість включено:

 • Тестування по приїзду на визначення рівня володіння мовою

 • Заняття англійською мовою по вибраній програмі

 • Проживання (на вибір)

 • Харчування (на вибір)

 • Навчальні матеріали в тимчасове користування

 • Користування інтернетом

 • Сертифікат про закінчення курсу

 • Екскурсійна програма (залежно від програми)

 • Спортивні заходи (залежно від програми)

Додаткові витрати:

 • Реєстраційний збір

 • Візовий збір

 • Авіапереліт 

 • Мед. страхування

 • Трансфер


Отправить другу