• Навчайтесь та працюйте в Канаді! Обравши навчання в Канаді, Ви робите правильні інвестиції у своє успішне майбутнє. Це ключ до успіху! Після навчання в Канаді у Вас є унікальна можливість залишитись працювати в країні і подавати документи на ПМЖ, обравши один із шляхів: Canadian ...
 •  Отримай можливість попрацювати на березі Середземного моря в найкращих 5* міжнародних готельних комплексах. ...
 • Оплачуване стажування в сферах: маркетинг, PR, бухгалтерія, фінанси, індустрія моди, готельний бізнес, IT, нерухомість та ін. напрямки - в одній з найбільш розвинених країн світу - Китаї...
 •    В Польше более 46 000 международных студентов     46 101 международных студентов учится в Польше с 158 стран на 10 000 больше нежели год спустя (на 28%). Университеты Польши никогда не переживали такого роста с...
 •  Навчання з наступним працевлаштуванням у Німеччині....
 • Виробнича практика в фермерських господарствах для студентів і випускників аграрних ВНЗ. Оплуване стажування з наданням житла, харчування, авіаперельоту.  Програми надають можливість молодим спеціалістам вдосконалювати свої професійні  навики, вивчати іншу культур...
 • J-1 SUMMER WORK AND TRAVEL USA це програма культурного обміну, розроблена урядом США.  Учасникам програми надається можливість працювати в парках розваг, гольф-клубах, ресторанах швидкого харчування, магазинах, на пляжах, на заводах легкої промисловості, в яхт-клубах, казино т...
CIP J-1 Summer Work and Travel USA 2018                       Лучшие цены                       workandtravelcip.com                       Лучшие вакансии                       workandtravelcip.com

Великобританія → Лондон → Crest Schools of English

Мовні курси-Business English  

    Crest School of English

Рік заснування школи: 1983 р.
Мінімальний вік учнів: 16 років

  Crest school of English має акредитацію Британської Ради. Є членом всесвітньої асоціації викладачів англійської мови English UK, має акредитацію Кембриджського університету для підготовки, проведення та прийому міжнародних іспитів Кембріджського університету з англійської мови (Cambridge ESOL Exam Preparation Centre).
Має великий досвід роботи з іноземними студентами. Школа заробила репутацію в наданні професійного навчання за доступними цінами. Гордістю школи є той факт, що більшість студентів вибирають Crest schools слідуючи рекомендаціям своїх друзів, які успішно пройшли тут процес навчання.

  Crest Schools of English займається навчанням студентів англійської мови з 1983 року. Професійні якості, досвід і дружелюбність викладачів допомагають кожному студенту без винятку зануритися в атмосферу вивчення англійської мови.
Школа знаходитися в спокійному і безпечному передмісті Лондона - Еджвері (Edgware). Crest School розташована на головній вулиці, що дає студентам легкий доступ до місцевих визначних пам'яток, ресторанів, магазинів, кафе, залізничної станції, яка знаходитися в 1 хвилині ходьби від головної будівлі школи.

  В Еджвері доступний широкий вибір послуг у сфері спортивних розваг: басейни, майданчики для бадмінтону, аеробіки, гри сквош.
  При виборі Еджвер, студенти отримують прекрасну можливість побути далеко від галасливого міста (30 хв. їзди), і насолодиться мальовничою природою та чистим повітрям.
  Школа знаходиться в престижному, привабливому будинку і обладнана всім необхідним для забезпечення продуктивної і ефективної роботи студентів. Класні кімнати світлі і сонячні. Учні мають доступ до безкоштовного Wi-Fi в головній будівлі.
Студенти можуть користуватися комп'ютерними класами для виконання домашніх завдань, доступу в інтернет. Студенти можуть відвідувати онлайн-уроки, спілкуватись з викладачами і перевіряти розклад.
Токож до послуг студентів затишне кафе.

Проживання
  Crest schools of English пропонує кілька варіантів проживання: гуртожиток, готельні номери, але найбільшим попитом користується проживання в сім'ї.

  Розміщуючись у сім'ях, студенти отримують можливість практикувати англійську з членами сім'ї, ознайомлюватись з британською культурою з "перших уст". Це дійсно прекрасне доповнення до Вашого досвіду в Лондоні. Всі сім'ї знаходяться поблизу школи. Ретельно підбираються і постійно інспектуються. Розміщення, як правило, в двомісних кімнатах. У сім'ї може бути як 1-2, так і більше студентів в залежності від розмірів будинку і можливостей господарів.
  Кімнати категорії Standard Plus мають певні переваги над Standard - вони більші за розміром, безкоштовний доступ до інтернету. Дорога до школи займає всього 5 хвилин.
  Тип проживання Executive відрізняється тим, що в кожному номері є окрема ванна кімната.

  Вартість проживання
залежить від сезону:
з липня по серпень + £10 GBP за кожен тиждень проживання, на час різдвяних канікул + £20 GBP за кожен тиждень проживання.
  Харчування: сніданок, напівпансіон, повний пансіон
Рекомендуємо раннє бронювання.

  Також пропонуються апартаменти з самообслуговуванням в красивій частині Лондона (по запиту) і розміщення в готелях, які знаходяться недалеко від школи, ціна номера залежить від умов готелю.

Програми:
 • General English
Курс спрямований на розвиток всіх мовних навичок: читання, письмо, сприйняття мови і розмовна практика. Також акцентується увага на граматику та вимову. Мінімальний вік: 16 років
 • Business English
Курс призначений для студентів зі знанням ангійскої на рівні B1-C1 за загальноєвропейською рівневою шкалою. Цей курс спрямований на тих, кому англійська треба для роботи. По закінченню курсу після успішної здачі іспитів буде можливість отримати один з сертифікатів в області бізнесу Cambridge Business English (BEC) Certificates.

У вартість включено:
 • тестування і розподіл по групах;
 • сертифікат після закінчення курсу;
 • доступ до інтернету
Додатково оплачується:
 • авіаквитки;
 • реєстраційний збір школи;
 • реєстраційний збір компанії;
 • консульський збір посольства;
 • медичне страхування;
 • зустріч в аеропорту, трансфер;
 • проживання


Отправить другу