• Навчайтесь та працюйте в Канаді! Обравши навчання в Канаді, Ви робите правильні інвестиції у своє успішне майбутнє. Це ключ до успіху! Після навчання в Канаді у Вас є унікальна можливість залишитись працювати в країні і подавати документи на ПМЖ, обравши один із шляхів: Canadian ...
  •  Отримай можливість попрацювати на березі Середземного моря в найкращих 5* міжнародних готельних комплексах. ...
  • Оплачуване стажування в сферах: маркетинг, PR, бухгалтерія, фінанси, індустрія моди, готельний бізнес, IT, нерухомість та ін. напрямки - в одній з найбільш розвинених країн світу - Китаї...
  •    В Польше более 46 000 международных студентов     46 101 международных студентов учится в Польше с 158 стран на 10 000 больше нежели год спустя (на 28%). Университеты Польши никогда не переживали такого роста с...
  •  Навчання з наступним працевлаштуванням у Німеччині....
  • Виробнича практика в фермерських господарствах для студентів і випускників аграрних ВНЗ. Оплуване стажування з наданням житла, харчування, авіаперельоту.  Програми надають можливість молодим спеціалістам вдосконалювати свої професійні  навики, вивчати іншу культур...
  • J-1 SUMMER WORK AND TRAVEL USA це програма культурного обміну, розроблена урядом США.  Учасникам програми надається можливість працювати в парках розваг, гольф-клубах, ресторанах швидкого харчування, магазинах, на пляжах, на заводах легкої промисловості, в яхт-клубах, казино т...
CIP J-1 Summer Work and Travel USA 2018                       Лучшие цены                       workandtravelcip.com                       Лучшие вакансии                       workandtravelcip.com

Великобританія → Оксфорд → St Clare's Oxford

Дитячі Літні канікули   Дитячі Зимові канікули   Середня освіта   Вища освіта   Мовні курси-General English   Мовні курси-Business English   Подготовка к университетам   MBA  
http://www.stclares.ac.uk/


St Clare's, Oxford

Оксфорд
- одне з найвідоміших міст Європи, в якому ідеально поєднуються традиції освіти і англійської культури. Заснований в 1164 році, - один з найвідоміших і найкрасивіших у світі міст-університетів, вчитися в якому престижно і цікаво. Старовинні величні будівлі Оксфорда і їх сучасне оснащення створюють сприятливу атмосферу для навчання. Сьогодні тут близько 30.000 студентів. Добре розвинена система сповіщення дозволяє легко і швидко дістатися до Лондона, відвідати Замок Віндзор - резиденцію королеви Єлизавети, місце народження Черчілля і багато інших визначних пам'яток Англії. Недалеко від Оксфорда розташовуються такі історичні міста Англії, як Стратфорд-на-Ейвоні, Бат, Вінчестер. В Оксфорді розташований старий в Англії Ботанічний сад. Місто славиться також своєю багатою бібліотекою, музеєм, в якому зберігаються твори мистецтв Стародавньої Греції, Єгипту, Ассирії.
В Оксфорді кожен студент може знайти для себе заняття до смаку - похід по магазинах, в кінотеатри, концертні зали, театри, кафе і вибір різних спортивних і розважальних заходів у різних центрах. Так як Оксфорд розташований недалеко від Лондона, студенти можуть без зусиль відвідати столицю Англії, щоб побачити всі її історичні пам'ятки, відвідати різні виставки, сходити на концерти чи просто походити по магазинах.

Школа St. Clare's - престижний навчальний заклад з 60-річною історією. Це міжнародний освітній центр, де англійські та іноземні студенти навчаються спільно. Коледж має акредитацію Британської Ради, членство в Асоціації English UK. St. Clare's знаходиться практично в центрі Оксфорда (престижний район Summer town). Школа також славиться винятковими умовами проживання студентів, яких забезпечують, зокрема, завдяки наявності великої кількості резиденцій.

Оснащення школи та шкільні заходи
 
  •     Оснащення

Всього до школи відноситься 25 будівель, 15 з них - резиденції. Внутрішня структура освітнього центру ідеальна для організації навчального процесу та дозвілля студентів. Тут є:
• класні кімнати, обладнані всім необхідним;
• великий сучасний мультимедійний центр;
• кімнати з відео і телевізором;
• кав'ярня з великим меню;
• затишний шкільний двір.
У класах навчаються не більш ніж по 7 осіб.
Спорт і дозвілля. У число заходів, що організовуються школою, обов'язково входять:
• футбольні матчі;
• міжнародні студентські вечори;
• перегляд відеофільмів;
• дискотеки;
• традиційні зустрічі в оксфордском пабі.
 
  •     Екскурсії

За додаткову плату школа організовую такі екскурсії:
• відвідування прославлених оксфордських коледжів;
• поїздки в Віндзор, Стратфорд, Бат, Стоунхендж;
• річкові прогулянки на човнах по річці Червелл;
• пікніки в парках університетів та ін.

Академічна підготовка

Коледж St.Clare's Oxford був першим навчальним закладом Великобританії, що запропонував студентам отримати освіту за програмою International Baccalaureate Diploma - своєрідний еквівалент традиційної програми A-level. Щорічно близько 100 студентів вступають на IB і після закінчення курсу надходять в найпрестижніші університети Великобританії (зокрема, London School of Economics, Oxford та Cambridge, Imperial College) і всієї Європи, а також США.
St.Clare's відрізняється і широким вибором предметів для вивчення, організацією позакласних заходів на високому рівні. Проведення тренінгів для інших коледжів, прийом випускних іспитів з IB - стандартні завдання викладачів школи. А це - додаткова гарантія якості освіти та високих балів на іспитах для випускників коледжу. До того ж, робота в групах по 3-7 чоловік дозволяє під час занять приділити увагу кожному студенту.
Міжнародний бакалаврат або International Baccalaureate Diploma - програма, розрахована на два роки навчання. До неї входить вивчення шести предметів. Три з них вивчаються на рівні Н (вищому) і три на рівні S (загалом):
• Англійська література чи література рідною мовою (S і H);
• Іноземна мова:
o іспанська або китайська (S);
o французька, англійська, іспанська, німецька (H);
• Гуманітарні дисципліни:
o географія, історія, економіка, психологія (Н або S);
o світова політика (S);
o бізнес і менеджмент (Н);
• Предмет з ряду природничо-наукових дисциплін:
o астрономія (S);
o фізика, хімія, біологія (Н або S);
• Математика (S або Н);
Ще один предмет, шостий, вибирає студент, вивчається на рівні Н або S:
• інформаційні технології в глобальному співтоваристві,
• природничі науки,
• мистецтво,
• теорія мистецтва,
• музика,
• інша мова.
Зазвичай вибирається предмет, необхідний для вступу до університету.
Крім вивчення обраних предметів, студенти повинні написати курсову роботу обсягом не менше, ніж 4000 слів (Extended Essay) за підсумками самостійного дослідження. Це своєрідний звіт про дослідження, яке студенти проводять самостійно за обраною ними темою. Роботою керує вчитель, направляючи процес і допомагаючи придбати дослідницькі навички.
У програму курсу також включені уроки з теорії пізнання (Theory of Knowledge). Їх мета - навчити студентів мислити критично, розглядаючи факти не окремо, а в загальній, цілісній системі знань. На цих же уроках проходить навчання правильному конспектування лекцій і підготовці доповідей на тему.
В рамках спеціального курсу «Творчість, дія, послуги» (Creativity, Action, Service - CAS) студенти можуть вибрати творчий предмет (наприклад, живопис чи музику), певний вид спорту, який-небудь вид суспільно-корисної діяльності (збір благодійних пожертвувань , допомога людям похилого віку та ін.)
Відмінна ознака програми IB - особливий підхід до вивчення кожного предмета. При освоєнні курсу використовуються різні методи аналізу, робиться наголос на дослідницькій роботі та написанні курсових за її підсумками, а також на експериментальну діяльність. Випускники IB завжди відрізняються не тільки прекрасною освітою, але і зрілістю, відповідальністю, вмінням приймати рішення, аналітичним підходом, громадянською позицією. Саме тому випускникам даної програми університети віддають перевагу все частіше.
Для отримання диплому про закінчення програми Міжнародного Бакалаврату студент повинен закінчити навчання, виконавши всі вимоги програми: успішно пройти екзаменацію з трьох предметів на рівні H і з трьох предметів на рівні S, написати курсову роботу і дві роботи по теорії пізнання, відпрацювати 150 годин в рамках програми «Творчість, дія, послуги», завершити всі свої проекти.
  •     Запропоновані курси

Курс "GENERAL ENGLISH - Загальна англійська"
Ранкові уроки англійської мови - 3 години занять сфокусовані на розвитку основних мовних навичок: розмовної мови, сприйняття на слух, читання, письма.
Післяполудневі семінари проводяться тричі на тиждень по 2,5 години і спрямовані на те, щоб покращити мовні навички і домогтися динаміки в спілкуванні за допомогою участі в активних мовних проектах. Кожен проект має чітку мету, яку студенти прагнуть досягти впродовж тижня. Ця робота розділена на три основних етапи: 1) підготовка - матеріал дається вчителем або збирається студентами самостійно; 2) розкриття теми - організація роботи і загальних ідей з іншими членами класу; 3) результат - презентація або підсумкове уявлення.
Навчальні візити в музеї, художні галереї та по історичних місцях є складовою частиною цього навчального курсу.

Курс "INTENSIVE ENGLISH - Інтенсивна англійська"

Ранкові заняття проходять щодня з понеділка по п'ятницю за 3 ½ години (з 9.00 до 10.30, з 11.00 до 13.00) і складаються з 2 ½ годин мовної практики і 1 години занять в лінгафонному класі під наглядом викладача. Денні заняття проводяться з понеділка по четвер з 14.00 до 15.00 і з 15.15 до 16.15 (8 годин на тиждень - 4 рази по 2 години).
Уроки сконцентровані на сприйняття мови на слух, читання, письмо, вивчення граматики, усного мовлення - з використанням різноманітних навчальних посібників, у тому числі і аудіо-відео матеріалів, лінгафонного класу, комп'ютерного центру, бібліотеки. Розмовні навички розвиваються при розігруванні рольових ситуацій на уроках, включаючи роботу за проектом (презентація проекту в письмовому та усному вигляді). Домашня робота і регулярні тести є невід'ємними складовими курсу.
  •     Умови розміщення

У резиденції
Резиденції знаходяться недалеко від основної будівлі школи. Студенти проживають по 2-3 людини в кімнаті. Душ і туалети розташовані на поверхах. Постільна білизна та рушники видають в резиденції і змінюють щотижня. Студенти проживають на умовах повного пансіону (сніданок + обід + вечеря). Співвідношення числа персоналу до кількості студентів 1: 8.

Навчання студентів проходить в Bardwell Road Centre

Проживають вони в п'яти резиденціях, від яких до школи - 15 хвилин пішки. Однак школа також надає можливість використовувати безкоштовний проїзний квиток. Умови проживання можна вибирати в індивідуальному порядку. Це може бути проживання в стандартній кімнаті на двох. У таких кімнатах зазвичай є тільки умивальник, а туалет і душ - на поверсі. У кімнатах Superior можуть жити один або двоє студентів, душ і туалет є в кожній з них. У їдальні коледжу студенти отримують триразове гаряче харчування.
 


Отправить другу