• Навчайтесь та працюйте в Канаді! Обравши навчання в Канаді, Ви робите правильні інвестиції у своє успішне майбутнє. Це ключ до успіху! Після навчання в Канаді у Вас є унікальна можливість залишитись працювати в країні і подавати документи на ПМЖ, обравши один із шляхів: Canadian ...
  •  Отримай можливість попрацювати на березі Середземного моря в найкращих 5* міжнародних готельних комплексах. ...
  •    В Польше более 46 000 международных студентов     46 101 международных студентов учится в Польше с 158 стран на 10 000 больше нежели год спустя (на 28%). Университеты Польши никогда не переживали такого роста с...
  •  Навчання з наступним працевлаштуванням у Німеччині....
  • Виробнича практика в фермерських господарствах для студентів і випускників аграрних ВНЗ. Оплуване стажування з наданням житла, харчування, авіаперельоту.  Програми надають можливість молодим спеціалістам вдосконалювати свої професійні  навики, вивчати іншу культур...
CIP J-1 Summer Work and Travel USA 2018                       Лучшие цены                       workandtravelcip.com                       Лучшие вакансии                       workandtravelcip.com

Канада запустила нову довгоочікувану електронну програму імміграції Express Entry

З січня 2015 року Канада запустила нову довгоочікувану електронну програму Express Entry, яка дає можливість на протязі року знайти роботодавця в будь якій провінції Канади і згодом іммігрувати за трьома основними програмами:
 
1. Federal Skilled Worked Program
2. Federal Skilled Trades Program
3. Canadian Experience Class
 
Усі кандидати можуть заповнити онлайн форму для реєстрації. У цій програмі немає термінів для реєстрації і немає обмежень по кількості кандидатів. Кращим і найкваліфікованішим буде наданий шанс для робочої імміграції, за умови, що у них будуть пропозиції на роботу від канадської компанії.
 

Детальніше про програму:

Міністерство громадянства та імміграції (Citizenship and Immigration Canada) оприлюднило деталі про комплексну рейтингову систему цієї програми. Тепер потенційні кандидати мають більш чітку картину того, як буде працювати система Express Entry.
 
Головним у цій програмі є:
 
• освіта і досвід, отриманий в Канаді;
• наявність пропозиції про роботу від канадського роботодавця.
 
За умовами програми пріоритетними будуть кандидати, які:
 
- Отримали диплом канадського навчального закладу;
- Мають мінімум рік робочого досвіду в Канаді;
- Мають середній (і вище) рівень англійської, а знання французької буде окремим плюсом.
 
Кандидат спочатку повинен підходити за всіма критеріями програми, щоб пройти наступні етапи:
 
- Кожен зареєстрований кандидат потрапляє в Express Entry pool, так званий басейн, де розміщуються всі анкети кандидатів.
- Профіль (анкета) кожного кандидата буде розглянута і оцінена за бальною системою, так званною «комплексною рейтинговою системою».
- Отримані результати балів будуть порівняні з іншими в Express Entry pool (басейні). Чим вищими будуть отримані бали, тим більш перспективним буде ваше положення.
 
У рамках системи можна максимально отримати 1200 балів. Такий профіль буде вважатися виграшним на тлі з іншими кандидатами і має більше шансів на отримання місця роботи в канадській компанії.
 
Бали нараховуються при розгляді наступних категоріїв:
 
- До 500 балів за основні фактори людського капіталу. Сюди входять: вік, рівень освіти, мовні здібності і робочий досвід.
- У випадку, якщо кандидат має супроводжуючого супутника / супутницю або цивільного партнера, то нарахування балів буде виглядати так: 460 за фактори людського капіталу кандидата і 40 за фактори людського капіталу чоловіка / дружини або цивільного партнера. До 80 балів буде присвоєно тим, хто має хоча б річний досвід роботи в Канаді (тільки офіційна робота).
- До 100 балів буде нараховано за набори навичок і вмінь кандидата.
- І нарешті, 600 балів плюсуються за наявність у кваліфікованого робітника пропозиції від канадського роботодавця або номінації за провінційною програмою.
 
Міністерство громадянства та імміграції Канади буде обробляти більшість повних заявок (мається на увазі ті, які є з усіма необхідними підтверджуючими документами) протягом шести місяців або менше.
Кандидати можуть залишатися в Express Entry pool басейні до 12 місяців, чекаючи пропозиції від канадського роботодавця. Якщо вони не отримають таке запрошення протягом 12 місяців з моменту подачі профіль Express Entry, вони можуть представити новий профіль. Якщо вони будуть повторно відповідати критеріям, вони можуть знову увійти в басейн.
 
 

ОСНОВНІ ФАКТОРИ ЛЮДСЬКОГО КАПВТАЛУ (максимально 460 балів)

Фактор

Максимально балів

Ваші бали

Вік

100

 

Освіта

140

 

1-ша офіційна мова (англійська)

128

 

2-га офіційна мова (французька)

22

 

Канадський робочий досвід

70

 

СУПРОВОДЖУЮЧИЙ СУПУТНИК/СУПУТНИЦЯ (чоловік/ дружина)  АБО ГРОМАДЯНСЬКИЙ ПАРТНЕР

(40 балів максимально)

Фактор

Максимально балів

Ваші бали

Вік

10

 

Мова

20

 

Робота в Канаді

10

 

НАБОРИ ВМІНЬ І НАВИКІВ (максимально 100 баллов)

Фактор

Максимально балів

Ваші бали

Освіта і мова

50

 

Освіта і робота в Канаді

50

 

Робота за кордоном і володіння іншими мовами

50

 

Робота за кордоном і робота в Канаді

50

 

Торговий сертифікат і мова

50

 

РОБОЧЕ ЗАПРОШЕННЯ АБО НОМІНАЦІЯ ПО ПРОВІНЦІАЛЬНІЙ ПРОГРАМІ

(600 баллов)

Фактор

Максимально балів

Ваші бали

Сертифікат номінації по провінційній програмі

600

 

Кваліфікована пропозиція на роботу від канадського работодавця

600

 

 
 
 

Отправить другу