• Навчайтесь та працюйте в Канаді! Обравши навчання в Канаді, Ви робите правильні інвестиції у своє успішне майбутнє. Це ключ до успіху! Після навчання в Канаді у Вас є унікальна можливість залишитись працювати в країні і подавати документи на ПМЖ, обравши один із шляхів: Canadian ...
  •  Отримай можливість попрацювати на березі Середземного моря в найкращих 5* міжнародних готельних комплексах. ...
  •    В Польше более 46 000 международных студентов     46 101 международных студентов учится в Польше с 158 стран на 10 000 больше нежели год спустя (на 28%). Университеты Польши никогда не переживали такого роста с...
  •  Навчання з наступним працевлаштуванням у Німеччині....
  • Виробнича практика в фермерських господарствах для студентів і випускників аграрних ВНЗ. Оплуване стажування з наданням житла, харчування, авіаперельоту.  Програми надають можливість молодим спеціалістам вдосконалювати свої професійні  навики, вивчати іншу культур...
CIP J-1 Summer Work and Travel USA 2018                       Лучшие цены                       workandtravelcip.com                       Лучшие вакансии                       workandtravelcip.com

Scholarships to study in Canada

 

Стипендії для іноземних студентів ступеня Бакалавр.

Humber College стипендії для іноземних студентів.
Humber College пропонує дві стипендії з повною знижкою на оплату за навчання. (приблизна вартість CAD $ 12800). Стипендії доступні для міжнародних студентів, які поступили на перший курс, навчання яких починається з вересня кожного року. Заяви на даний тип стипендії будуть розглядатися на підставі лідерського потенціалу, соціальної активності та академічних досягнень кандидатів.


York University стипендії для іноземних студентів.
York University пропонує стипендії з повною знижкою на оплату за навчання. Міжнародні студенти, що поступили в York University на дипломну програму Бакалавр, можуть подати заяву на повну стипендію вартістю CAD $ 60,000 - CAD $ 100,000.


University of British Columbia стипендії для іноземних студентів.

University of British Columbia (UBC) визнає і нагороджує академічні досягнення успішних студентів з усього світу, виділяючи більш CAD $ 4 млн. щорічно на нагороди, стипендії та інші форми фінансової допомоги для іноземних студентів. Пропонується 4 основні стипендіальні програми: премія «Міжнародний Лідер Майбутнього», премія «Міжнародний Гуманітарій», премія «Видатний Міжнародний Студент», а також «Президентська Стипендія».

Vancouver Island University регіональні стипендії для іноземних студентів.
Vancouver Island University пропонує п'ять стипендій, з частковою знижкою на оплату за навчання, вартістю CAD $ 5000 для іноземних студентів, які збираються вступати на дипломну програму Бакалавр в Vancouver Island University.

Concordia University стипендії для іноземних студентів.
У Concordia University близько 159 різних стипендій і премій для іноземних студентів, які збираються вступати на дипломну програму Бакалавр.

Carleton University стипендії для іноземних студентів.
Карлтон пропонує стипендії з частковою знижкою на оплату за навчання, вартістю CAD $ 4000 - CAD $ 16000 для іноземних студентів, які відповідають критеріям Carleton University, в середньому на 80% і вище.

Fairleigh Dickinson University стипендії для іноземних студентів.
Стипендії Fairleigh Dickinson University вартістю CAD $ 13,000 to CAD $ 25,000 доступні для міжнародних кваліфікованих студентів, які поступили на перший курс.

Dalhouse University стипендії для іноземних студентів.

Різні стипендії Dalhouse University доступні для міжнародних кваліфікованих студентів, які поступили на перший курс.


 

 

Стипендії для іноземних студентів ступеня Магістр і Аспірант.


Vanier Canada стипендії для іноземних студентів.
Уряд Канади пропонує успішним дипломованим фахівцям (громадянам Канади та іноземцям) можливість продовжити освіту за програмою стипендій Ваньє (Vanier Canada Graduate Scholarships - Vanier CGS). Програма передбачає післядипломне навчання для отримання диплому Магістра або доктора наук (PhD) в природних, інженерних, гуманітарних, соціальних дисциплінах, медицині.


Стипендіальна програма Canadian Commonwealth для міжнародних студентів.

Canadian Commonwealth Scholarship Program (CCSP) надає короткострокову можливість обміну для кандидатів з країн Співдружності для навчання або досліджень в Канаді на ступінь Магістра або Доктора. Програма відкрита для всіх дисциплін, включаючи міждисциплінарні програми. Навчання або дослідження в галузі науки і технологій має особливий пріоритет. Стипендії , які отримують студенти від CAD $ 7000 до $ CAD 10000, залежно від тривалості та рівня досліджень.


University of Manitoba Graduate Fellowships стипендії для іноземних студентів.

Стипендії University of Manitoba (UMGF) також доступні для іноземних студентів вартістю CAD $ 16000 для Аспірантів, або CAD $ 12000 для студентів Магістрів.


University of Waterloo стипендії для іноземних студентів.
University of Waterloo пропонує ряд Магістерських та Докторських стипендій
Студент денного стаціонару University of Waterloo, який є міжнародним студентом ступеня Магістр або Аспіратном науково-дослідної програми, має рівноправний шанс на отримання премії вартістю CAD $ 1690 за семестр протягом 2 років (Магістр) і CAD $ 3380 за семестр протягом 3 років (PhD).


University of Calgary стипендії для іноземних студентів.
University of Calgary пропонує широкий спектр повних і часткових стипендій для іноземних студентів. Вартість стипендій від CAD $ 1000 до $ CAD 40000 і охоплює різні сфери дослідження.


Отправить другу