• Навчайтесь та працюйте в Канаді! Обравши навчання в Канаді, Ви робите правильні інвестиції у своє успішне майбутнє. Це ключ до успіху! Після навчання в Канаді у Вас є унікальна можливість залишитись працювати в країні і подавати документи на ПМЖ, обравши один із шляхів: Canadian ...
  •  Отримай можливість попрацювати на березі Середземного моря в найкращих 5* міжнародних готельних комплексах. ...
  •    В Польше более 46 000 международных студентов     46 101 международных студентов учится в Польше с 158 стран на 10 000 больше нежели год спустя (на 28%). Университеты Польши никогда не переживали такого роста с...
  •  Навчання з наступним працевлаштуванням у Німеччині....
  • Виробнича практика в фермерських господарствах для студентів і випускників аграрних ВНЗ. Оплуване стажування з наданням житла, харчування, авіаперельоту.  Програми надають можливість молодим спеціалістам вдосконалювати свої професійні  навики, вивчати іншу культур...
CIP J-1 Summer Work and Travel USA 2018                       Лучшие цены                       workandtravelcip.com                       Лучшие вакансии                       workandtravelcip.com

Програми обміну

J-1 SUMMER WORK AND TRAVEL USA

Програма міжнародного студентського обміну Work and Travel USA - найпопулярніша серед студентів і впевнений крок назустріч майбутньому. Це програма, розроблена урядом США в 1957 р. В програмі можуть брати участь студенти 1-5 курсів денної форми навчання будь-яких ВНЗ. Студенти можуть працювати тільки під час літніх канікул протягом 3-4 місяців. Учасникам програми надається можливість працювати в парках розваг, гольф-клубах, ресторанах швидкого харчування, магазинах, на пляжах, на заводах легкої промисловості, в яхт-клубах, казино та ін. 

J-1 INTERNSHIP / CAREER TRAINING PROGRAM USA

Програма стажування за кордоном Internship USA - одна з найбільш вдалих і популярних програм культурного обміну серед молоді. Молоді спеціалісти, які отримали вищу освіту не більше року тому, мають унікальну можливість стажуватися в США на термін до 12 місяців - отримати безцінний досвід роботи за кордоном і застосувати на практиці отримані знання та навички в одній із сфер: готельно-ресторанний бізнес або туризм, менеджмент, маркетинг або фінанси, а також у галузі інформаційних технологій (IT). Internship USA - найбільш підходящий варіант, щоб розширити свої знання за фахом, переконатися, що це саме та професія, якій Ви б хотіли присвятити своє життя, або зовсім навпаки - змінити рішення і трохи внести корективи в напрямок свого подальшого навчання. Для таких випадків є програми післядипломної освіти (Post Graduate) -  ми Вам у цьому також допоможемо.

INTERNSHIP IN CHINA

Internship in China - Сьогодні Китай є економічним гігантом, якому прогнозують світове панування в найближчому майбутньому. Ми пропонуємо стажування в найбільших містах: Шанхай, Пекін, Гуанчжоу та інші. Тривалість стажування в Китаї від 6 місяців до 1 року. Суть програми Internship in China полягає в отриманні оплачуваного стажування в сферах бізнесу: маркетинг, PR, бухгалтерія, фінансова справа, індустрія моди, готельний бізнес, IT, нерухомість, сектор, пов'язаний з роботою в області природних джерел енергії, будівництво та консультативна діяльність.

Також це унікальна можливість стати на час частиною величної екзотичної культури і найдавнішої цивілізації, познайомитися з мовою, традиціями і способом життя цієї дивовижної країни. У чому головна перевага програми практика в Китаї? Слід зазначити, що в Китаї працює величезна кількість західних компаній: європейських і американських. Тут розташовані їхні офіси, їх виробництва, тут на практиці застосовуються передові технології. До того ж, досвід роботи в Китаї сам по собі вже є неоціненним надбанням, що дозволяє відкрити для себе нові горизонти не тільки безпосередньо в побудові кар'єри, а й взагалі в світогляді.

 Детальніше


Стажування пропонується в основному в сфері туризму: вакансії в готелях, ресторанах, місцевих туристичних і екскурсійних компаніях.Туреччина - один з найважливіших сегментів світового туристичного ринку. Це країна, яка з'єднує європейський стиль життя і східний колорит. Туреччина має багатовікову історію, тут прекрасно збереглися архітектурні споруди й цілі міста грецького і римського періодів.

Туристи з усього світу відвідують знамениті культурно-пізнавальні місця і пляжні курорти. Саме на південному і південно-західному узбережжі Туреччини ми пропонуємо можливість пройти стажування в туристичній сфері на вакансіях від посильного до гіда-екскурсовода.

  Детальніше

 СТАЖУВАННЯ В UK

 Internship UK - програма стажувань, строком на 12 місяців, яка дає можливість отримати цінний професійний досвід роботи в індустрії готельно-ресторанного бізнесу або туризму, менеджменту, маркетингу або фінансів, а також в галузі інформаційних технологій (IT), одночасно отримуючи задоволення від життя в Великобританії.

Компанія CIP співпрацює з провідними компаніями Великобританії, щоб забезпечити учасників кращими місцями стажування.

 

WORKING HOLIDAY CANADA

 Світ без кордонів! Ти ж про це мріяв і так давно цього хотів! Тепер гостинна Канада відкриває для тебе свої двері. На початку 2011 року набув чинності Меморандум про Взаєморозуміння, підписаний між Канадою та Україною восени 2010 року, який дає тобі просто необмежені можливості подорожувати і працювати в Канаді цілий рік!

 Отже, завдяки ініціативі International Experience Canada, яка діє в рамках канадського Департаменту Закордонних Справ і Міжнародної Торгівлі (Foreign Affairs and International Trade Canada), з'явилася програма Working Holiday Canada. Щороку в Програмі беруть участь близько 35, 000 чоловік з різних країн світу. Ця Програма унікальна тим, що при мінімумі вимог до учасників дає практично безмежні можливості для подорожі і роботи в Канаді. По закінченню Програми Working Holiday Canada всі учасники зобов'язані повернутися на Україну. Згідно з правилами Working Holiday Canada, учасник отримує тимчасовий дозвіл на роботу (open work permit), що і дає можливість легально працювати і заробляти на території Канади протягом 12 місяців.
YOUNG PROFESSIONALS CANADA

Якщо Вам 18-35 років і Ваша мрія попрацювати в Канаді, поспішіть взяти участь у програмі Міжнародний досвід в Канаді по категорії молоді фахівці. За умовами програми 160 молодих фахівців з України мають унікальну можливість отримати міжнародний досвід, працюючи в канадських компаніях по своїй спеціальності. Щоб стати учасником програми необхідно надати максимально детальну пропозицію на роботу від канадського роботодавця дійсну максимум до 12 місяців, із зазначеною посадою, яка відповідає Вашій  освіті або попередньому досвіду роботи, заробітною платою, описом посадових обов'язків, а також усіма реквізитами канадської компанії.

Підписуючи робочий контракт переконайтеся в тому що зарплата, яку пропонує роботодавець, відповідає Вашим очікуванням, обговоріть кількість робочих годин на тиждень, роботу на вихідних, можливість працювати понаднормово, а також період Вашої відпустки.

 

WORK AND TRAVEL IN FRANCE

Відкрийте для себе Францію! Тепер це дуже просто! Молоді люди від 18 до 30 років зі знанням французької мови (середній розмовний рівень) можуть вчитися і працювати у Франції одночасно! Учасники програми подорожують по країні, набувають досвіду, працюючи у французьких компаніях, удосконалюють французьку і при цьому заробляють гроші! Тривалість програми на період літніх канікул від 1 до 3 місяців. Місце роботи пропонується в залежності від рівня французької і Вашого професійного досвіду.

Зазвичай вакансії початкового рівня в готельному і туристичному бізнесі, магазинах, ресторанах, довідкових центрах, лижних курортах. Можливо також працевлаштування в офісах, установах, рекламних агенціях, викладачами рідної мови, на фабрики чи ферми і т. д.. Літній період - найкращий час для сезонної роботи, особливо в Атлантичних і Середземноморських містах, основних туристичних напрямах Франції. Є також можливість працевлаштуватися в Парижі та інших великих містах Франції, які пропонують великий вибір вакансій, таких як Ліон, Тулуза, Рене, Ліль, Страсбург, Бордо, Марсель і т.д

J-1 AU-PAIR USA

Au-Pair США - одна з восьми програм культурного обміну, розроблена урядом США і успішно працює з 1986 року. В даний час Au-pair є найпопулярнішою молодіжною програмою, в якій бере участь молодь з усього світу. Au-Pair - порівняно недорога і вигідна програма, що дозволяє потрапити без значних витрат у США, з можливістю легально проживати і вчити мову протягом року. Основною метою програми є вдосконалення знань англійської мови і знайомство з культурою країни. Au-Pair входить на час в запрошуючу сім'ю, як член цієї родини на правах старшої дитини, з певними правами і обов'язками.

Учасник даної програми повинен бути розумною, освіченою, добре вихованою людиною, яка може в доброзичливій і ненав'язливій манері стати незамінним для приймаючої сім'ї. Необхідною умовою є любов до дітей, бажання навчатися, готовність до виконання роботи по будинку, наявність дружнього ставлення до приймаючої сім'ї, а також уміння вирішувати виникаючі проблеми в незнайомому середовищі.Отправить другу