• Навчайтесь та працюйте в Канаді! Обравши навчання в Канаді, Ви робите правильні інвестиції у своє успішне майбутнє. Це ключ до успіху! Після навчання в Канаді у Вас є унікальна можливість залишитись працювати в країні і подавати документи на ПМЖ, обравши один із шляхів: Canadian ...
  •  Отримай можливість попрацювати на березі Середземного моря в найкращих 5* міжнародних готельних комплексах. ...
  •    В Польше более 46 000 международных студентов     46 101 международных студентов учится в Польше с 158 стран на 10 000 больше нежели год спустя (на 28%). Университеты Польши никогда не переживали такого роста с...
  •  Навчання з наступним працевлаштуванням у Німеччині....
  • Виробнича практика в фермерських господарствах для студентів і випускників аграрних ВНЗ. Оплуване стажування з наданням житла, харчування, авіаперельоту.  Програми надають можливість молодим спеціалістам вдосконалювати свої професійні  навики, вивчати іншу культур...
CIP J-1 Summer Work and Travel USA 2018                       Лучшие цены                       workandtravelcip.com                       Лучшие вакансии                       workandtravelcip.com

Мовні курси

 Великобританія

Великобританія - країна традицій та звичайно ж  дуже якісної освіти. Це чудовий вибір для покращення свого рівня англійського завдяки мовним школам, отримання середньої, вищої освіти по цілому ряду причин.
 
Лондон

St.Giles International
European Centre of English Language Studies (EC)
Kings Colleges
Skola Group- English Schools
Sprachcaffe
Bloomsbury International
Malvern House
Language Studies Interantional (LSI)
St.Giles International
EC English Language Centres-London
Hampstead School of English
Shane Global Language Centres
Wimbledon School of English
Crest Schools of English
EF International
Select English
Eurocentres
Language in London
Study Group-Embassy CES
Rose of York Language School
Mayfair School of English
LSBF School of English
British Study Centres
LAL Language Centres
Stafford House School of English
Kaplan International Colleges
London School of English
Stanton School of English
Excel English
The Burlington School of English
Regent English
ISIS Greenwich
LTC
OISE
Bell
Francis King School of English
Anglophiles & David Beckham Academy
Brunel University
Kaplan International Colleges


Оксфорд

Oxford Royale Academy
CES 
ISIS
EF International
British Study Centres
St Giles
Kings Colleges
Regent English
Oxford House School of English 
Kaplan International
St Clare's
CIE
Oxford School of English
Embassy CES
Oxford Language Centre
Ardmore Jesus College Oxford University
OISE


Кембрідж

Studio Cambridge
EF International
St Giles
Regent English
OISE
Select English
Embassy CES
Cambridge Academy of English
EC
Bell
Language Studies International (LSI)
Eurocentres
The New School of English
Anglia Ruskin University
 
 
Ексетер
Skola English in Exeter 

Девон
Sprachcaffe
LAL Torbay English School

Баудсі

Alexanders International School-SKOLA Group

Брайтон
Sprachcaffe 
British Study Centres
Study Group-Embassy CES
Regent English
Language Studies International (LSI)
ISIS
LTC
EF International
St Giles
EC Ovingdean Hall
CES

Уертінг 

CES Worthing

Гастінгс 
Shane Global
EAC

Борнмут 
EF International
British Study Centres
Anglo European School of English
Anglo Continental 
Kings Colleges
Capital School of English 
Eurocentres
BEET Language Centre
Southbourne School of English
United World School of English
MLS International College
Westbourne Academy
Cavendish School of English

Хаддерсфілд 
University of Huddersfield

Істборн 
Ardmore Language Schools

Віндзор 
Ardmore Fulmer Grange

Рамсгейт
Churchill House

Ірландія

Відвідавши Ірландію, Ви закохаєтесь в цю країну та її жителів назавжди. Вагомими аргументами на користь вибору навчання саме тут виступають: висока якість викладання англійської, дивовижна краса країни, яка пронизана зеленню, а також легендарна дружелюбність ірландців. Важливим аргументом є і вартість курсів англійської мови, яка на 20-30% нижче, ніж в Англії.
 
 
США

Де як не в США вивчати англійську? Адже це можливість у своєму роді крок на шляху до здійснення заповітної американської мрії. Школи англійської мови розкидані по 50 штатам, Вам потрібно визначитися тільки з містом і програмою навчання. У США Ви активно будете вивчати англійську, перебуваючи в урбаністичному оточенні. На Ваш вибір ви знайдете різноманітні курси бізнес або базової англійської, англійської для подорожей, для дітей і дорослих, підготовка до вступу в американський ВНЗ і ще багато інших напрямків. Більшість шкіл пропонують активні програми розваг та екскурсій після занять і на вихідних, які допомагають ще більше практикувати розмовні навички.
Канада

Країна клинового сиропу надає безліч можливостей для вивчення, як англійської, так і французької. Канада є двомовною державою, однак французьку активно використовуєть тільки в провінції Квебек. Канада запозичила у Британії класичну англійську мову, однак, США також внесли свою лепту в розмовну мову. Канада - це відмінний вибір для вивчення двох мов, так як ви опинитеся в живому середовищі і побачите, як доброзичливі канадці вітають гостей.
Яке б місто Ви не вибрали: Торонто, Ванкувер, Оттава, Квебек, Едментон - всі вони пропонують прогресивні курси вивчення мови для більш, ніж 10 різних рівнів англійської/французької, підкріплені активними розмовними клубами.
 

 
Квебек 
ILSC-International Language Schools of Canada
Academie Linguistique International (ALI)

Онтаріо
ILSC-International Language Schools of Canada
Study English in Canada SEC 
International Language Academy of Canada ILAC

Британська Колумбія 
ILSC-International Language Schools of Canada
Tamwood Language Centres
Study English in Canada SEC 
International Language Academy of Canada ILAC
St. Giles International
Inlingua

Мальта  

Вивчення англійської на Мальті має багато плюсів, один з них є той, що на Мальті практично всі говорять англійською, адже вона колишня Британська колонія. Ви поринете в оточення, насолоджуючись помірним середземноморським кліматом. Тільки на Мальті англійська стала другою державною серед всіх колишніх колоній Великобританії.
Мальта пропонує різноманітні курси, як для дітей, так і для дорослих. Насолоджуйтесь красою пейзажів, перебуваючи на морі між Європою та Африкою. Ви будете вивчати англійську в ідеально створеній для цього атмосфері, подорожуючи і знайомлячись з новими місцями і людьми

 

Сент-Джуліанс
Sprachcaffe
English Plus Language Centre
ESE
EC 
Berlitz 

Сліма
English Communication School
Inlingua 
LAL

Свики
Link School of English 

Сент-Полс-Бей 
Global Village Malta

Гзира 
NSTS

Іспанія

Колоритна і спекотна Іспанія чекає всіх бажаючих вивчити іспанську мову. Іспанія пропонує безліч прогресивних програм, розроблених спеціально для різних видів діяльності і для різних рівнів підготовки. Традиції і модернізм Іспанії притягує тисячі людей, які хочуть зануритися в це середовище.
Ви можете гуляти і вивчати іспанську на вулицях Мадрида, Валенсії, Барселони, Гранади і багатьох інших міст. В Іспанії розташовані мовні школи, в які приїжджають студенти з усього світу, ділячись з іншими студентами своєю культурою і традиціями. Це безцінний досвід, як у вивченні мови, так і в плані культурного обміну.


Барселона
Sprachcaffe
Італія

Італія знаменита на весь світ своєю кухнею, пам'ятками історії та епохи Відродження, і звичайно ж, славиться своєю культурою і експресивною мовою. Вивчення італійської в таких містах як Рим, Флоренція, Верона дозволить Вам відчути, як ж розмовляють справжні італійці. Мовні школи Італії органічно поєднали в собі мовні методики та екскурсійні поїздки, які сприяюь спонтанному навчанні та розвитку навичок спілкування.
Вибравши школу в Флоренції, Ви побуваєте в «колисці італійської мови», яка вже давно стала зразковою як для іноземців, так і для самих італійців.


Калабрія
Sprachcaffe

Рим

EF

Флоренція
Sprachcaffe
Франція

Франція є однією з топ країн для туризму і, звичайно, для вивчення прекрасної і милозвучної французької мови. Ця мова визнана мовою кохання і романтики. У Франції для іноземців відкриті тисячі шкіл на будь-який смак.
Французи пишаються своєю національною мовою. У Вас є прекрасна можливість оцінити це, адже французькі мовні центри ставлять великий акцент на розмовній французькій. Тим більше, перебуваючи в Парижі, Тулузі, Ліоні або в будь-якому іншому куточку цієї вишуканої країни, Ви швидко поринете в живу розмовну французьку. 

 
 


Німеччина

Вивчення німецької закордоном має багато переваг. Німецька - одна з найважливіших мов політики, економіки та науки. Ви будете вчити її в країні, де вона є державною. Відвідайте місто банків Франкфурт, або приголомшливий Мюнхен, або ж сам Берлін. Курси німецької мови в Німеччині завжди знадобляться вам в подальшій кар'єрі чи навчанні. Вивчаючи мову за кордоном, ви відкриваєте менталітет і культуру людей цієї країни. Ви покращите німецьку, отримаєте незабутні враження та задоволення від поїздки.

Берлін
EF

Мюнхен
EF
Sprachcaffe


Франкфурт

Sprachcaffe
 

 


Отправить другу