• Навчайтесь та працюйте в Канаді! Обравши навчання в Канаді, Ви робите правильні інвестиції у своє успішне майбутнє. Це ключ до успіху! Після навчання в Канаді у Вас є унікальна можливість залишитись працювати в країні і подавати документи на ПМЖ, обравши один із шляхів: Canadian ...
  •  Отримай можливість попрацювати на березі Середземного моря в найкращих 5* міжнародних готельних комплексах. ...
  •    В Польше более 46 000 международных студентов     46 101 международных студентов учится в Польше с 158 стран на 10 000 больше нежели год спустя (на 28%). Университеты Польши никогда не переживали такого роста с...
  •  Навчання з наступним працевлаштуванням у Німеччині....
  • Виробнича практика в фермерських господарствах для студентів і випускників аграрних ВНЗ. Оплуване стажування з наданням житла, харчування, авіаперельоту.  Програми надають можливість молодим спеціалістам вдосконалювати свої професійні  навики, вивчати іншу культур...
CIP J-1 Summer Work and Travel USA 2018                       Лучшие цены                       workandtravelcip.com                       Лучшие вакансии                       workandtravelcip.com

IELTS / TOEFL

TOEFL vs IELTS?


TOEFL (Test of English as a Foreign Language) і IELTS (International English Language Testing System) – це стандартизовані тести на знання англійської мови, здача яких є обов'язковою для не англомовних іноземців для вступу у Вищі Навчальні Заклади США і Канади, а також Європи та Азії. 

 

 

 

Досить часто перед студентами виникає питання, який же екзамен вибрати? Який з них легший? Однозначної відповіді немає, адже існують різні типи мислення і рівень знань студента, та і проміжок часу на підготовку до здачі – також варіюється. Дана стаття допоможе розібратися з порівняльною структурою цих двох екзаменів, вона орієнторована на підготовленого читача, який володіє англійською на рівні не нижче Pre-Intermediate (або вміючого користуватись on-line перекладачем) :-).

 

Ітак, структура TOEFL (загальний час - 2 год. 44 хв.):

 

1.  Listening (35 хв.: 50 питань + 40 коротких розмовних ситуацій).

 

2.  Structure and Written Expressions (25 хв.: 40 питань на знання граматики і використання словосполучень).

 

3.  Reading Comprehension (60 хв.: 40-50 питань + 3 або 5 тексти).

 

4.  Test of Written English (30 хв.: 1 есе - короткий твір).

 

Структура IELTS (загальний час - 2 год. 44 хв.)
(для вступу у ВНЗ потрібно вибирати академічну версію іспиту)
:

 

1.  Listening (30 хв.: 40 питань + 3 довгі розмовні ситуації).

 

2.  Academic/General Reading (60 хв.: 40 питань + 3 тексти).

 

3.  Academic/General Writing (60 хв.: 2 завдання, з них для вступників – опис графика/таблиці на 20 хв. і есе - коротки твір - на 40 хв.).

 

4.  Speaking (14 хв.: елементарні висловлювання або міні-діалог).

 

Як показано вище, основна проблема (або необхідний навик) –time management, так як для середньостатистичного студента секція Reading є важкою по тій причині, що часу на детальне прочитання поданих текстів практично не передбачено: відпоідаючи на 40 питань протягом однієї години, можно, звичайно, використовувати 20 хвилин на читання 3-х досить sophisticated текстів, але тоді на кажну відповідь залишиться 1 хвилина…Від репетитора студент повинен вимагати навчання структури текстів і навиків швидкого сканування англомовного тексту!

 

Що стосується Listening, то в IELTS при здачі є час на ознайомлення з подальшими питаннями, а от при здачі TOEFL такої опції не надається, так як навіть питання для вибору відповіді студент повинен зрозуміти аудіально. Існують, звичайно, методики вивчення інтуїтивних відповідей на питання TOEFL, але до Listening IELTS можно підготуватись значно швидше (і навіть самостійно!).

 

Секції Structure and Written Expressions в TOEFL «боятися» особливо не варто по тій причині, що до неї легко підготуватись (завдання практично ідентичні і елементарні). Доречі про ідіоми, для TOEFL їх знання є необхвдним, а от для IELTS – не особливо важливо.

 

До секції Writing і того, і іншого екзамену потрібно готуватися заздалегідь і набувати практичних навиків структурованого викладення своїх думок на академічному рівні. Для цього бажано скористатись допомогою досвідчених викладачів, які зможуть підказати на які тонкощі варто звернути увагу.

 

В завершенні цієї статті, можно зробити висновок, що IELTS все-таки легший для нашого слав'янського менталітету, а особливо для тих студентів, які мають хорошу "розмовну англійську".

Надіємось що ми трішки допомогли вам розібратись між цими двома іспитами. Не залежно від того який з них ви обрали, бажаємо продуктивної підготовки та високих балів при здачі!


Отправить другу