• Навчайтесь та працюйте в Канаді! Обравши навчання в Канаді, Ви робите правильні інвестиції у своє успішне майбутнє. Це ключ до успіху! Після навчання в Канаді у Вас є унікальна можливість залишитись працювати в країні і подавати документи на ПМЖ, обравши один із шляхів: Canadian ...
 •  Отримай можливість попрацювати на березі Середземного моря в найкращих 5* міжнародних готельних комплексах. ...
 •    В Польше более 46 000 международных студентов     46 101 международных студентов учится в Польше с 158 стран на 10 000 больше нежели год спустя (на 28%). Университеты Польши никогда не переживали такого роста с...
 •  Навчання з наступним працевлаштуванням у Німеччині....
 • Виробнича практика в фермерських господарствах для студентів і випускників аграрних ВНЗ. Оплуване стажування з наданням житла, харчування, авіаперельоту.  Програми надають можливість молодим спеціалістам вдосконалювати свої професійні  навики, вивчати іншу культур...
CIP J-1 Summer Work and Travel USA 2018                       Лучшие цены                       workandtravelcip.com                       Лучшие вакансии                       workandtravelcip.com

J-1 Internship USA

Опис програми

Програма стажування за кордоном Internship USA – одна з найбільш вдалих і популярних програм культурного обміну серед молоді. Молоді спеціалісти, які отримали вищу освіту не більше року назад, мають унікальну можливість стажуватися в США терміном до 12 місяців – отримати безцінний досвід роботи за кордоном і застосувати на практиці отримані знання і навики в одній із галузей: готельно-ресторанний бізнес або туризм, менеджмент, маркетинг або фінанси, а також в області інформаційних технологій (IT).

Internship USA – програма для тих, хто вважає, що має достатньо знань і хоче попробувати свої сили в «справжньому бою», застосувати теорію, отриману за роки навчання, на практиці. Можливо, Ви з тих, кому хотілося б повчитись більше і довше десь за кордоном. Internship USA – найбільш підходящий варіант, щоб розширити свої знання по спеціальності, перконатись, что це саме та професія, якій Ви б хотіли присвятити своє життя, або зовсім навпаки – змінити рішення і трохи внести корективи в напрямку свого подальшого навчання. Для таких випадків є програми післядипломної освіти (Post Graduate) – і ми Вам в цьому також допоможемо. Так чи інакше, Internship USA – саме те, що Вам потрібно, не залежно від того, що є для Вас приорітетом – вдосконалення навиків знання англійської мови, поглиблення знань по спеціальності, розширення світогляду або ж покращення фінансового становища.

 • Вам від 21 до 25?
 • Ви – недавно отримали диплом про вищу оствіту (не більше року назад)?
 • Ви добре володієте англійською мовою, і прагните до професійного та особитого росту?
Ми з великою радістю готові підібрати для Вас стажування по програмі Internship USAв сфері туризму, готельно-ресторанног бізнесу, менеджменту, маркетингу, фінансів або IT.
 

А як бути молодим професіоналам, в яких диплом «застарів» і був отриманий декілька років тому? Для таких амбіційних молодих людей існує подібна програма культурного обміну Trainee USA, яка надає можливість стажуватися в американській компанії терміном до 18 місяців. В одній з вищеперелічених сфер можуть пройти стажування (а точніше сказати – підвищити кваліфікацію) професіонали, в яких є 5 років або більше відповідного трудового стажу. Знання англійської мови має бути на дуже високому рівні. Плюсом буде наявність сертифікатів про підвищення кваліфікації, рекомендації з місця роботи про те, що дане стажування за кордоном необхідне Вам для професійного росту.
Кожен учасник сам може вибирати вакансію із запропонованого списку або надати свого роботодавця. Яа правило, стажування передбачає отримання досвіду роботи в різних відділах приймаючої компанії (при наявності такої можливості) для того, щоб отримати уявлення про роботу всієї компанії та індустрії в цілому.

Тривалість програми визначається Вашими цілями і планом стажування, який затверджує приймаюча компанія. Частіше за все це 6-18 місяців. Стажування, як правило, оплачується (від $7 до $10 в годину), що компенсує витрати на харчування і проживання в США.

Що таке J-1 Internship/Trainee Porgram?
Це молодіжна Програма Обміну Уряду США, що контролюється  Державним Департаментом через уповноважені американські компанії, які називаються Американськими Спонсорськими організаціями.

J-1 Internship Program: Хто може брати участь?
Якщо ви - студент старших курсів або недавно закінчили ВУЗ (не менше 1 року), добре володієте англійською мовою - то ця програма для вас. Термін  прогрми не більше 12 місяців.

J-1 Trainee Program: Хто може брати участь?
Якщо ви вже закінчили ВУЗ і маєте не менше 2 роки досвіду роботи  по вашій спеціальності, добре володієте англійською мовою - то ця програма саме для вас. Термін прогрми до 18 міс. у всіх сферах крім туристичної - до 12 місяцівНаправлення стажувань:
 1. Front Office/ Bood and Beverage
 2. IT 
 3. Business and Marketing
 4. Engineering
 5. Law
Процедура оформлення на програму Internship.

5 коротких кроків:

1. Інтерв'ю з CIP

Менеджери CIP розглядають резюме і проводять інтерв'ю з учасником. Учасник подає документи на програму і оплачує реєстраційний внесок.

2. Інтерв'ю зі Спонсором

Ми відправляємо резюме Американським Спонсорам, учасник проходит интерв'ю і після підтвердження прийняття на програму учасник оплачує депозит.

3. Підбір вакансії і інтерв'ю з Работодавцем

Підбір вакансії для учасника. Американський Спонсор організовує інтерв'ю учасника з Работодавцем.

4. Тренінг-план

Після підтвердження Работодавцем прийняття на роботу учасник оплачує вартість програми і підписує Тренінг-план.

5. Отримання візи


Учасник подається на візу і відправляється в США.
 
Вартість програми на 2016 рік
 
 Стажування у сфері туризму та готельного менеджменту:


• 12 місяців:    USD   3500
• 18 місяців:    USD   4000
 
Стажування у сфері Менеджемнту, Бізнесу та ІТ

• 12 місяців:    USD  3500
• 18 місяців:     USD 4000
 
Self placement

• 6 -12 місяців:    USD   1,500
• 12 - 18 місяців: USD   2,500
 
Додаткові витрати:
 • Консульський збір посольства США $160 і збір служби SEVIS $180;
 • Міжнародний авіа переліт і проїзд до місця роботи;
 • Проживання і харчування в США.
Всі ціни включають в себе повне страхування. Особи, які органзовують власне місце стажування  повинні оплатити cвоє розміщення, якщо приймаюча компанія не оплачує цього. Оплата за розсташування вимагається, якщо компанія нараховує менше аніж 25 працівників, або її дохід складає  менше 3 мільйонів доларів США.  Рахунок на оплату повної вартості програми буде надіслано Вам як тільки Ваше місце стажування буде підтверджено згідно іноформації поданої Вами. Але ці оплати не будуть дійсними доти доки  особи, що приймають вас на стажування не підтвердять цього.

Повернення коштів та депозити
 • Якщо ви розпочали своє стажування у США, ваші кошти не повертаються;
 • При відмові від участі у стажуванні після інтерв'ю з роботодавцем, коли учасника було прийнято на стажування, але договір з роботодавцем ще не був підписаний: всі кошти повертаються окрім $250;
 • При відмові учасника від участі у стажуванні, коли вже було заключено договір про стажування, але до видачі форми  DS-2019: всі кошти повертаються окрім $250 депозиту та $200 адміністративних витрат;
 • При відмові учасника від участі у програмі після видачі форми DS-2019: кошти не повертаються;
 • За умови відмови учаснику у візі: учасник повинен повернути спонсорській організації оригінал форми DS-2019 та лист-відмову з посольства протягом 14 днів після отримання відмови.  Всі кошти повертаються  окрім $200 адміністративних витрат  та  $250 депозиту. SEVIS та кошти за розміщення у випадку відмови у візі не повертаються

Отправить другу