• Навчайтесь та працюйте в Канаді! Обравши навчання в Канаді, Ви робите правильні інвестиції у своє успішне майбутнє. Це ключ до успіху! Після навчання в Канаді у Вас є унікальна можливість залишитись працювати в країні і подавати документи на ПМЖ, обравши один із шляхів: Canadian ...
 •  Отримай можливість попрацювати на березі Середземного моря в найкращих 5* міжнародних готельних комплексах. ...
 •    В Польше более 46 000 международных студентов     46 101 международных студентов учится в Польше с 158 стран на 10 000 больше нежели год спустя (на 28%). Университеты Польши никогда не переживали такого роста с...
 •  Навчання з наступним працевлаштуванням у Німеччині....
 • Виробнича практика в фермерських господарствах для студентів і випускників аграрних ВНЗ. Оплуване стажування з наданням житла, харчування, авіаперельоту.  Програми надають можливість молодим спеціалістам вдосконалювати свої професійні  навики, вивчати іншу культур...
CIP J-1 Summer Work and Travel USA 2018                       Лучшие цены                       workandtravelcip.com                       Лучшие вакансии                       workandtravelcip.com

KET/PET

 KET (Key English Test) - іспит з англійської мови, розроблений і проводиться підрозділом Кембриджського Університету [ESOL] (English for Speakers of Other Languages). Згідно з міжнародною шкалою рівнів, встановленої Радою Європи, сертифікат КЕТ відповідає рівню А2 (Pre-Intermediate).
 
Кембриджський іспит КЕТ рекомендується здавати кандидатам старше 15 років і дорослим.
 
Формат іспиту КЕТ
 1. Reading and Writing: 9 частин (56 питань). Тривалість - 1 година 10 хвилин
 2. Listening: 5 частин (25 питань) - 30 хвилин
 3. Speaking: 2 частини - 8-10 хвилин
Reading and Writing:
 • Частина 1 (питання 1-5)
У цій частині вам потрібно буде зрозуміти сенс знаку, оголошення або іншого дуже короткого тексту. Зазвичай це тексти, які ми зустрічаємо на дорогах, вокзалах, аеропортах, магазинах, школах і т. д. Вам будуть надані також п'ять пропозицій, які потрібно буде ототожнити з цими текстами.
 • Частина 2 (питання 6-10)
Ця частина перевіряє ваш словниковий запас. У вас буде п'ять пропозицій з одним пропущеним словом у кожному. Вам потрібно буде вибрати правильне слово з трьох варіантів.
 • Частина 3 (питання 11-15)
У цій частині тесту буде перевірятися, як ви вмієте використовувати англійську в побутових ситуаціях. Вам потрібно буде вибрати правильну відповідь на запитання з повсякденного життя.
 • (Питання 16-20)
У цій частині вам потрібно буде вставити пропущені фрази в діалог на побутову тему.
 • Частина 4 (питання 21-27)
Ця частина складається з довгого тексту (близько 230 слів) і семи питань. Це можуть бути питання множинного вибору, де потрібно буде вибрати правильну відповідь із трьох варіантів. Також вам може бути дано сім тверджень, і потрібно буде вказати, чи відповідає кожне з них інформації в тексті.
 • Частина 5 (питання 28-35)
Ця частина перевіряє вашу граматику. Вона складається з тексту з пропущеними словами. Вам потрібно буде вибрати правильне пропущене слово з трьох варіантів.
 • Частина 6 (питання 36-40)
Ця частина перевіряє як добре ви використовуєте словниковий запас в листі. Вам будуть надані п'ять простих визначень на одну тему (наприклад, робота, їжа, т. д.). Вам потрібно буде знайти правильне слово на кожне визначення і правильно його написати.
 • Частина 7 (питання 41-50)
Ця частина перевіряє вашу граматику і словник. Вам потрібно буде прочитати короткий текст, в якому є пропущені слова. Вам потрібно буде знайти і вписати пропущені слова.
 • Частина 8 (питання 51-55)
У цій частині перевіряються ваші навички читання та письма. Вам потрібно буде прочитати один або два коротких тексти і заповнити форму, використовуючи отриману інформацію.
 • Частина 9 (питання 56)
В останній частині вам потрібно буде написати невелике повідомлення (25-35 слів). Це може бути записка або листівка другу. Інструкції підкажуть вам кому ви пишете і що потрібно написати.
 
Listening:
 • Частина 1 (питання 1-5)
У цій частині ви прослухаєте п'ять коротких діалогів. Вам потрібно буде уважно прослухати інформацію і відповісти на питання до кожного діалогу.
 • Частина 2 (питання 6-10)
У цій частині вам потрібно буде прослухати діалог і відзначити з'єднати слова в одному списку зі словами в іншому. Наприклад, це можуть бути імена людей і страви, які вони їли.
 • Частина 3 (питання 11-15)
У цій частині ви почуєте неформальну бесіду двох людей. Вам потрібно буде запам'ятати певні факти з бесіди і відповісти на питання, вибравши правильну відповідь із трьох можливих варіантів.
 • Частина 4 (питання 16-20)
У цій частині тесту вам потрібно буде прослухати діалог і записати певну інформацію. Після прослуховування запису, вам потрібно буде заповнити форму, використовуючи інформацію з діалогу. Це можуть бути слова, цифри, ціни, дати, т. д.
 • Частина 5 (питання 21-25)
Частина 5 відрізняється від частини 4 тільки тим, що замість діалогу вам пропонується прослухати монолог.
 
Speaking:

Мовлення перевіряється двома екзаменаторами та здається в парах.
 • Частина 1
Перша частина займає 5-6 хвилин. Вам потрібно показати як ви використовуєте англійську при знайомстві з людьми. Ви повинні будете розповісти про себе одному з екзаменаторів. Це може бути загальна інформація, ваші інтереси, повсякденне життя.
 • Частина 2
Ця частина займає 3-4 хвилини. Вам потрібно буде поговорити з іншим кандидатом. Екзаменатор покаже вам картку із завданням і вам потрібно буде питати і відповідати на запитання.
 
Що Вам дає сертифікат KET?
 
Сертифікат KET визнають багато компаній у сфері туризму, готельного бізнесу та адміністративної області, як показник успішно пройденого іспиту для володіння початковим рівнем англійської мови. Більшість навчальних закладів також приймає сертифікат KET, як підтвердження володіння базовим рівнем англійської.
  
Що таке PET (Preliminary English Test)?
 
Іспит Preliminary English Test («Підготовчий тест з англійської мови») - другий в серії іспитів Cambridge ESOL. Він вимагає знання англійської на середньому рівні (Intermediate).
 
Для кого призначений PET?
 
Успішно скласти PET можуть ті, хто володіє англійською мовою в достатній мірі для того, щоб спілкуватися на знайомі теми, вести особисту переписку, розуміти просту інформацію на слух. З 2009 року з'явився новий різновид PET - PET for Schools, розроблений спеціально для кандидатів від 11 до 14 років. Єдине, чим PET for Schools відрізняється від PET, - це тематика екзаменаційних матеріалів, покликана відповідати інтересам і досвіду юних кандидатів. При цьому вік для складання іспиту є лише рекомендацією. Кандидати в 100 країнах світу здають PET. Вік більшості кандидатів - від 12 до 18 років, а 25% здають іспит - старше 19 років. Більшість з них - школярі або студенти. Близько 88% здають іспит пройшли підготовчі курси.
 
Кандидати наводять такі причини складання іспиту:
 • для кар'єри (36%),
 • подальше навчання (26%),
 • особистий інтерес (16%),
 • визнання університетами (13%),
 • інше (9%).
Що дає PET? 
 • PET визнається низкою організацій як доказ можливості використовувати англійську мову для роботи на адміністративних і секретарських посадах, у сфері туризму, роздрібної торгівлі, будівництві, на виробництві.
 • Багато університетів і урядових організацій офіційно визнають PET в якості кваліфікації на середнє знання англійської мови.
 • Так як PET перевіряє всі основні комунікативні вміння - читання, письмо, аудіювання та усне мовлення - іспит дає можливість оцінити свої сильні і слабкі сторони, зрозуміти, в якому напрямку рухатися в подальшому вивченні мови.
 • PET додає упевненості в своїх силах і допомагає підвищити свою кваліфікацію для прийняття участі в більш складному іспиті First Certificate in English (FCE).
 • Здача PET також - відмінна практика перед ЄДІ, який трохи складніший за рівнем.
 • Екзаменаційні матеріали PET і PET for Schools максимально відповідають інтересам представників різних вікових груп (11-14 та від 15 і старше відповідно), що підвищує мотивацію до вивчення мови.
 • PET - відмінний іспит для випускників шкіл чи мовних курсів, які не планують пов'язувати своє майбутнє з вивченням англійської мови.
Який рівень PET?
 
Цей тест відповідає рівню B1 загальноєвропейської шкали (Intermediate). На даному рівні кандидат повинен вміти:
Розуміти основний зміст чітких вказівок, публічних повідомлень
Спілкуватися в ситуаціях, які виникають в більшості випадків під час туристичної поїздки в англомовних країну
Розуміти головне в звичайній розмові на такі знайомі теми, як робота, школа, хобі, і т.д.
Ставити прості запитання і брати участь у розмовах в робочих ситуаціях.
Виражатися просто і зв'язно на знайомі теми і з приводу особистих інтересів.
Писати листи, складати записки на знайомі теми.
 
Формат іспиту PET?
 
У PET три частини, які називаються «papers»: 
 • Reading and Writing (читання і письмо) (1 година 30 хвилин). Завдання перевірити розуміння простої письмової інформації на знаках, в брошурах, газетах і журналах, а також уміння користуватися різними словами і структурами при написанні повідомлень або листів з 100 слів.
 • Listening (аудіювання) (30 хвилин). Ви повинні розуміти оголошення, інтерв'ю та обговорення різної тематики, що не вимагає спеціальних знань. Вам треба також показати вміння розуміти настрій і наміри того хто говорить.
 • Speaking (мовлення) (12 хвилин). В ході іспиту Ви візьмете участь у бесіді, задаючи питання свого співрозмовника і відповідаючи на його / її питання, вільно висловлюючи свою думку. Ця частина здається або в парі з іншим кандидатом, або в групі з трьох осіб. 
Результати PET
 
Підсумковий бал, який Ви отримуєте після здачі іспиту, являє собою суму балів за всіма трьома тестами (Reading / Writing, Listening and Speaking). Оцінка за Reading and Writing становить 50% тесту, Listening і Speaking - по 25%.
Для того, щоб отримати оцінку «Pass» («Добре»), потрібно набрати 70% від максимально можливої суми балів. Для отримання оцінки «Pass with Merit» («Відмінно») потрібно 85% балів і вище.
 
Кандидати, які успішно склали іспит, отримують такі оцінки: 
 • Pass with merit (85-100%)
 • Pass (70-84%)
 • Level A2 (45-69%) 
Кандидати, які не склали іспит, отримують наступну оцінкy: 
 • Fail (0-44%)
Кандидати, які не набрали потрібний бал для складання іспиту PET, але показали вміння використовувати англійську мову на рівні А2, отримують сертифікат рівня А2. Чи не склали іспит вважаються кандидати, що не набрали балів до рівня А2.

Отправить другу