• Навчайтесь та працюйте в Канаді! Обравши навчання в Канаді, Ви робите правильні інвестиції у своє успішне майбутнє. Це ключ до успіху! Після навчання в Канаді у Вас є унікальна можливість залишитись працювати в країні і подавати документи на ПМЖ, обравши один із шляхів: Canadian ...
 •  Отримай можливість попрацювати на березі Середземного моря в найкращих 5* міжнародних готельних комплексах. ...
 •    В Польше более 46 000 международных студентов     46 101 международных студентов учится в Польше с 158 стран на 10 000 больше нежели год спустя (на 28%). Университеты Польши никогда не переживали такого роста с...
 •  Навчання з наступним працевлаштуванням у Німеччині....
 • Виробнича практика в фермерських господарствах для студентів і випускників аграрних ВНЗ. Оплуване стажування з наданням житла, харчування, авіаперельоту.  Програми надають можливість молодим спеціалістам вдосконалювати свої професійні  навики, вивчати іншу культур...
CIP J-1 Summer Work and Travel USA 2018                       Лучшие цены                       workandtravelcip.com                       Лучшие вакансии                       workandtravelcip.com

CIP J-1 Summer Work and Travel USA 2018

 

Work and Travel USA

 
Найпопулярніша і захоплююча програма міжнародного студентського обміну, яка надає унікальну можливість роботи і подорожей в США.
 
Програма розрахована на тих студентів, які втомилися від повсякденності, буденності і хочуть кардинально змінити своє життя, наситивши його яскравими враженнями та емоціями. Це унікальна можливість для студентів провести літні канікули в США. Це набагато більше, ніж поїздка за кордон.
 
CIP займається цією програмою вже більше 16 років, відправляючи тисячі студентів у захоплюючу подорож, яке дозволяє познайомитися з американською культурою, відвідати визначні місця, яких так багато в Америці, і звичайно ж, відпрацювати вартість поїздки. Для нас важливо, щоб кожен учасник вибрав вакансію, яка йому подобається і підходить, а ми, зі свого боку, зробимо поїздку максимально комфортною. У CIP більшість координаторів програми самі їздили по Work and Travel, тому ми з точністю зможемо відповісти на всі питання, так як самі пройшли цей захоплюючий шлях.
 
Сьогодні тисячі молодих людей з усього світу щороку беруть участь у Work and Travel USA. Чим же так приваблива ця програма? Чому кількість нових учасників з кожним роком стрімко зростає? І що змушує повертатися попередніх? Відповіді на ці питання цікавлять практично всіх. Спробуємо розкрити причини такої шаленої популярності Work and Travel USA. 

Чому саме Summer Work & Travel 

Учасники програми Work and Travel отримують привілейований тип візи J-1, яка дає право перебувати в країні і легально працювати до 4 місяців під час літніх канікул, а також:
 
 • Подорожувати і відкривати для себе Америку
 • Кардинально вдосконалити англійську мову
 • Познайомитися з культурою Америки та інших країн, учасники яких також приїхали за цією програмою
 • Заробити грошей
 • Отримати безцінний досвід роботи за кордоном в команді далеко від батьків
 • Реалізувати себе: проявити самостійність, рішучість і винахідливість в зовсім новій країні
 • Придбати цінний досвід роботи в закордонній компанії
 • Відчути справжню свободу американського життя
 • Розширити кругозір і розвинути комунікативні здібності
 • Переоцінити життєві принципи і пріоритети

  CIP - компанія, якій довіряють

При участі в програмі Work and Travel слід звертатися до тільки перевірених компаній. Ось вже з 2001 року ми надаємо нашим студентам допомогу в організації поїздок в США і цілодобову підтримку протягом програми. 15-річний досвід роботи в цій сфері забезпечує запорука успіху твоєї поїздки по Work and Travel. Для твоєї зручності у нас працюють 6 філій по Україні, де ти можеш дізнатися всю інформацію про програму, зареєструватися і почати свою американську подорож!
 • Займаємося програмами обміну та освіти з 2001 року
 • Співпрацюємо тільки з перевіреними спонсорськими організаціями в США
 • 6 філій по Україні
 • Величезна база вакансій у всіх штатах США
 • 24/7 підтримка з боку CIP та спонсорських організацій протягом всієї програми
 • Більшість координаторів програми самі були учасниками Work and Travel і про програму знають не тільки з розповідей студентів - ти можеш на нас покластися
 • Щорічні великі ярмарки вакансій
 • Тисячі задоволених студентів
 
 

Вибирай свою акцію в цьому сезоні 

Навіщо відкладати давно прийняте рішення стати учасником програми WORK AND TRAVEL? Реєструйся зараз!
 
Акція "Рання реєстрація" - супер акційна вартість програми до 31 листопада - всього $1495
 
Повна вартість програми $1545.

Додаткові витрати: 

- реєстраційний збір
- консульський збір ($160)
- sevis ($35)

- квитки у дві сторони  (від $600 - $1000) 

 
Поїхати в США стало ще простіше!  

ЯРМАРКИ ВАКАНСІЙ CIP Work and Travel 

Ярмарка вакансій - захід, який проводиться для всіх зареєстрованих учасників програми Work and Travel, де вони можуть познайомитися і пройти співбесіду з роботодавцями. Ярмарки вакансій проводяться взимку в найактивніший період програми. З сезон ми можемо провести до 10 ярмарок вакансій, бо списки вакансій постійно поповнюються.
 
Як проходять ярмарки вакансій? Попередньо вибравши собі роботу на літо, студенти та представники американських роботодавців та спонсорських компаній збираються в конференц залі в Києві.
Спонсори та роботодавці знайомляться ближче зі студентами, розповідають про програму, роботу, історії студентів з минулих років. Далі зі студентами по групах проводять співбесіди на ту чи іншу вакансію. Не потрібно бояться співбесіди - це невимушена і легка бесіда англійською мовою з роботодавцем / спонсором, які приймають рішення про прийняття на роботу. Наприкінці ярмарки вакансій оголошується список прийнятих на роботу студентів. Якщо хтось не потрапив у цей список, то координатори CIP підберуть іншу вакансію і призначати Skype співбесіду для студента з іншим роботодавцем, яку можна проходити з дому, або в агентстві. 

Зарплата і проживання 

На яку зарплату можна розраховувати?

Залежно від компанії та її місцерозташування оплата праці становить 8 $ -13 $ за годину. Вакансії в ресторанах і готелях часто передбачають чайові, що може бути дуже приємним бонусом. Також варто звернути увагу на рівень англійської - роботи, де розмовна англійська використовується активніше - оплачує краще, це особливо стосується позицій, пов'язаних з продажами. Всі учасники програми повинні мати середній розмовний рівень англійської, який забезпечить комфортне перебування і спілкування з новим робочим колективом в Америці і клієнтами.
Приємно відзначити, що всі студенти володіють англійська набагато краще і впевненіше по поверненню додому, словниковий запас збільшується в 2 рази, студенти можуть вільно використовувати сленг і місцевий діалект певного штату.

Скільки коштує житло і як його шукати?

Всі учасники задаються питанням цим питанням. Наші координати допоможуть з вирішенням цього питання. По-перше, багато роботодавців пропонують роботу і житло, за житло потрібно платити, але не потрібно займатися його пошуком. Варто лише приїхати за потрібною адресою і заселитися.
Все житло, яке пропонують роботодавці можна поділити на категорії: 
 • Проживання в будинку. Орендована кімната або будинок (студенти живуть у великих будинках по 2-3 людини в кімнаті). У таких будинках є всі зручності і зазвичай вони розташовуються близько до роботи, щоб мінімізувати час на проїзд. Вартість проживання в таких будинках 60 $ -135 $ в тиждень. Вартість залежить від штату і міста проживання, наданих зручностях і віддаленості від роботи. Перевагою будинків є те, що багато з них мають басейни, місця для відпочинку, барбекю і навіть джакузі.
 • Проживання в резеденіі. Резиденції надаються великими компаніями, такими як парки атракціонів, в яких працюють тисячі співробітників. Резеденції схожі на наші гуртожитки, однак, відрізняються підвищеним комфортом і близькістю розташування до роботи. У резеденціях живуть по 2-4 людини в кімнаті, ванна загальна, є місця для відпочинку.
 • Проживання в готелі. Багато готелів надають житло в самому готелі, де і працюють студенти, або в готелі по сусідству. Дуже зручно - спустився на сніданок, на роботу не потрібно їхати, басейн у дворі, чайові від постояльців.
Координатори із задоволенням допоможуть знайти житло, якщо таке не надається роботодавцем. Також, в Інтернеті є безліч ресурсів, де можна знайти житло, будучи ще в Україні. Головне - подбати про житло до приїзду в Америку. 

Вимоги до учасників програми

J-1 Summer Work and Travel

 • студенти денної форми навчання
 • знання англійської мови на середньому рівні (Intermediate)
 • вік - від 18 до 24 років
 • обов'язкове повернення в Україну після закінчення програми.
 


 

 

Отправить другу