• Учись и работай в Канаде! Выбрав обучение в Канаде, Вы делаете правильные инвестиции в свое успешное будущее. Это ключ к успеху! После обучения в Канаде у Вас есть уникальная возможность остаться работать в стране и подаваться на пмж выбрав один из путей: Canadian Experience Class или Provincial Nominee Program....
  •  Получи возможность поработать на берегу Середземного моря в наилучших 5* международных отельных комплексах. ...
  • Оплачиваемая стажировка в сферах: маркетинг, PR, бухгалтерия, финансы, индустрия моды, гостиничный бизнес, IT, недвижимость и др направления в одной из наиболее развитых стран мира - Китае.  ...
  •   В Польше более 46 000 международных студентов     46 101 международных студентов учится в Польше с 158 стран на 10 000 больше нежели год спустя (на 28%). Университеты Польши никогда не переживали такого роста студентов. На сегодняшний день насч...
  • Учёба с последующим трудоустройством в Германии....
  • Производственная практика в фермерских хозяйствах для студентов и вып...
  • J-1 SUMMER WORK AND TRAVEL USA это программа культурного обмена, разработанная правительством США.  Участникам программы предоставляется возможность работать в парках развлечений, гольф-клубах, ресторанах быстрого питания, магазинах, на пляжах, на заводах легкой промышленности...
CIP J-1 Summer Work and Travel USA 2018                       Лучшие цены                       workandtravelcip.com                       Лучшие вакансии                       workandtravelcip.com

Новости

14.06.2018

7 Малоизвестных туристических локаций Канады

 Ти студент який наразі навчається в Канаді, або тільки плануєш туди їхати і вже зараз маєш бажання і плануєш подорожувати? В такому разі ми склали список цікавих, маловідомих локацій, куди ти можеш поїхати чи в деяких випадках полетіти в Канаді!

The Cabot Trail, Nova Scotia

Розміщена на острові Cape Breton берегова лінія є однією з найбільш живописних ліній узбережжя в усій Канаді. Протягаючись на 300 км є декілька способів її дослідження: велосипедами, автомобілем, каяком, або просто своїми двома J На території острову знаходиться мальовничий Cape Breton Highlands National Park” де можна орендувати місце для кемпінгу і провести там декілька днів на одинці з природою.

 Peggy's Cove, Nova Scotia

Відвідайте невеличке містечко Нової Шотландії щоб побачити один з найвідоміших маяків Канади на фоні нескінченого океану і могутніх скель.

  Avalon Peninsula, Newfoundland

Одне з тих самих місць у Канаді, де влітку Ви можете спостерігати міграцію китів, неймовірні види на все побережжя. За відгуками туристів це є гарним місцем для риболовства, тому якщо ви цим захоплюєтесь, запримітьте цю локацію для себе.

Cavendish Beach, Prince Edward Island

Один з найбільш унікальних пляжів Канади розташований на острові принца Едварда. Саме там простягаються кілометри піщаних дюн, піщані кручі неймовірного вигляду і звичайно ж океан.

Little Limestone Lake, Manitoba

Унікальне місце в провінції Манітоба. Озеро яке кожного дня змінює свій колір від яскраво блакитного до синього через елементи вапняку, які знаходяться у ньому.

Athabasca Sand Dunes Provincial Park, Saskatchewan

Канада – це не тільки ліса та гори, це ще і пустелі! В провінції Саскачеван знаходиться найбільший піщаний масив, завдяки якому моментально можна відправити на Середній Схід.

 Churchill, Manitoba

Якщо Ви завжди хотіли побачити білого ведмедя в його природному середовищі то кращого місця просто не знайти. Прилетівши до єдиного портового міста в Гудзоновій затоці Ви побачити сотні кілометрів чистої природи населеної цими білими велетнями. Популярним серед туристів є екскурсії на спеціальному транспорті, завдяки якому можна знаходитись біля них на відстані всього лише в декілька метрів.

Все новости


Отправить другу