• Учись и работай в Канаде! Выбрав обучение в Канаде, Вы делаете правильные инвестиции в свое успешное будущее. Это ключ к успеху! После обучения в Канаде у Вас есть уникальная возможность остаться работать в стране и подаваться на пмж выбрав один из путей: Canadian Experience Class или Provincial Nominee Program....
  •  Получи возможность поработать на берегу Середземного моря в наилучших 5* международных отельных комплексах. ...
  • Оплачиваемая стажировка в сферах: маркетинг, PR, бухгалтерия, финансы, индустрия моды, гостиничный бизнес, IT, недвижимость и др направления в одной из наиболее развитых стран мира - Китае.  ...
  •   В Польше более 46 000 международных студентов     46 101 международных студентов учится в Польше с 158 стран на 10 000 больше нежели год спустя (на 28%). Университеты Польши никогда не переживали такого роста студентов. На сегодняшний день насч...
  • Учёба с последующим трудоустройством в Германии....
  • Производственная практика в фермерских хозяйствах для студентов и вып...
  • J-1 SUMMER WORK AND TRAVEL USA это программа культурного обмена, разработанная правительством США.  Участникам программы предоставляется возможность работать в парках развлечений, гольф-клубах, ресторанах быстрого питания, магазинах, на пляжах, на заводах легкой промышленности...
CIP J-1 Summer Work and Travel USA 2018                       Лучшие цены                       workandtravelcip.com                       Лучшие вакансии                       workandtravelcip.com

Новости

11.12.2017

Манитоба предлагает новые варианты иммиграции для выпускников!

Манітоба пропонує нові варіанти імміграції для випускників!

Міжнародні випускники інститутів Манітоби отримають нові можливості після важливих змін у Програмі Провінційного Еміграції Манітоби.

Новим доповненням до цієї програми є новий потік, названий "Міжнародний освітній потік" (IES), який, як очікується, буде відкритий у квітні 2018 року, призначений для міжнародних випускників наукових, технологічних, інженерних та математичних наук (STEM) з післядипломних навчальних закладів. Цей термін є тимчасовим і може бути змінений.

Через цей потік, випускники STEM, особливо ті, хто зареєстровані в програмах стажування, які надають досвід роботи в галузі STEM, очікують, що вони отримають швидкі результати відповідно до MPNP.

Для випускників, які захищають пропозицію про роботу в професії, що входить до числа нових заявлених списків за запитом, вимога про роботу протягом шести місяців до подання заявки до MPNP буде скасована.

"Новий потік IES полегшить життя міжнародним студентам, які навчаються в Манітобі, щоб побудувати їх кар'єри та влаштуватися тут у провінції", - заявив міністр освіти та підготовки Іан Уікарт.

Незважаючи на те, що напрям зайнятості в сфері кар'єри в потоці IES буде спрямований переважно на міжнародних випускників, які навчаються в навчальному закладі в Манітобі, можуть існувати інші варіанти імміграції для іноземних студентів, які зацікавлені в тому, щоб зробити Манітобу своїм постійним місцем проживання.

Манітоба запропонує робочий досвід, завдяки якому іноземні студенти, які закінчили навчання в іншій канадській провінції, можуть вважатися правомочними.

Ці зусилля Манітоби свідчать про те, що канадські провінції створюють нові можливості для нових людей, в тому числі іноземних студентів та випускників, для встановлення зв'язків у своїх місцевих громадах.

Провінція шукає талантів!

У Манітобі є провідні університети Канади, включаючи Університет Манітоби та Університет Вінніпегу, які у цьому році акредитуються в міжнародних та національних рейтингах. Університет Манітоби увійшов в топ 15 найкращих медичних та докторських шкіл Макліана в 2018 році.

Університети, що з'являються в цьому рейтингу, пропонують різноманітні програми для випускників, включаючи докторські ступені, і це переважно науково-дослідні установи.

Манітоба також є домом для франкомовного університету, Сен-Боніфація, а також відомих технічних коледжів. Отримання диплома або сертифіката у спеціалізованій торгівлі може бути вигідним студентам, які прагнуть увійти до канадських працівників.

Наприклад, одним з найбільших інститутів прикладних навчальних закладів Манітоби є коледж "Ред-Рівер" з вісьмома університетськими містечками по всій провінції. Коледж Red River пропонує своїм студентам більше 100 штатних програм, і може похвалитися 96,1 відсоткового рівня зайнятості випускників.

Серед інших причин, чому майбутні студенти можуть бути зацікавлені в навчанні в післядипломних навчальних закладах штату Манітоба, це доступне навчання та вартість проживання.

Згідно з даними 2015 року, середня плата за університетські курси для студентів, що навчаються на повному робочому місці, становить 26-40 відсотків менше в Манітобі, ніж у сусідніх губерніях, провінції Альберта та Саскачевані та майже на 50 відсотків менше, ніж в Онтаріо.

Оновлена ​​імміграційна стратегія Манітоби створена, щоб полегшити процес імміграції для іноземних студентів та випускників, які, можливо, вже отримали необхідні навички.

Все новости


Отправить другу