• Навчайтесь та працюйте в Канаді! Обравши навчання в Канаді, Ви робите правильні інвестиції у своє успішне майбутнє. Це ключ до успіху! Після навчання в Канаді у Вас є унікальна можливість залишитись працювати в країні і подавати документи на ПМЖ, обравши один із шляхів: Canadian ...
 •  Отримай можливість попрацювати на березі Середземного моря в найкращих 5* міжнародних готельних комплексах. ...
 • Оплачуване стажування в сферах: маркетинг, PR, бухгалтерія, фінанси, індустрія моди, готельний бізнес, IT, нерухомість та ін. напрямки - в одній з найбільш розвинених країн світу - Китаї...
 •    В Польше более 46 000 международных студентов     46 101 международных студентов учится в Польше с 158 стран на 10 000 больше нежели год спустя (на 28%). Университеты Польши никогда не переживали такого роста с...
 •  Навчання з наступним працевлаштуванням у Німеччині....
 • Виробнича практика в фермерських господарствах для студентів і випускників аграрних ВНЗ. Оплуване стажування з наданням житла, харчування, авіаперельоту.  Програми надають можливість молодим спеціалістам вдосконалювати свої професійні  навики, вивчати іншу культур...
 • J-1 SUMMER WORK AND TRAVEL USA це програма культурного обміну, розроблена урядом США.  Учасникам програми надається можливість працювати в парках розваг, гольф-клубах, ресторанах швидкого харчування, магазинах, на пляжах, на заводах легкої промисловості, в яхт-клубах, казино т...
CIP J-1 Summer Work and Travel USA 2018                       Лучшие цены                       workandtravelcip.com                       Лучшие вакансии                       workandtravelcip.com

Найпопулярніше

Стажування в США, Австралії, Англії для студентів та випускників аграрних ВНЗ.

 Ви студент або випускник аграрного ВНЗ, або у Вас є досвід роботи в сільському господарстві - це сторінка саме для ВАС !!!!

 
Тут ми розповімо про програми стажувань В Англії, США, Автралії, про особливості контрактів, умови участі, подальші перспективи, а також підкажемо, як визначитися з вибором стажування.
 
Міжнародні стажування - це молодіжні програми, які дають унікальну можливість отримати безцінний досвід життя в чужій країні, познайомитися з її культурою, звичаями, завести багато нових корисних знайомств і, звичайно ж, вивчити мову.
Ви напевно знайомі з програмами Work and Travel, Internship, Summer camp, Trainee- всі вони спрямовані на розширення Вашого кругозору, отримання нового безцінного життєвого досвіду і знайомство з новою країною. У чому ж суть агро-стажувань?

  Чому саме Агро-стажування
 
Агро-стажування - це виробнича практика в фермерських господарствах США, Австралії, Канади, вдосконалення досвіду роботи в сільському господарстві, ознайомлення з сучасними світовими технологіями в галузях тваринництва та рослинництва. Це можливість заробити гроші на розвиток власного фермерського господарства / бізнесу - почати будувати свою кар'єру, завести корисні знайомства та контакти.
 
 
Дані програми надають можливість молодим людям з відповідним досвідом і вищою освітою вдосконалити свої професійні навички, вивчити іншу культуру, поліпшити комунікаційні навички. Учасникам програм належить провести абсолютно самостійні місяці життя далеко від батьків і звичного оточення. Після закінчення стажування Ви повернетеся на батьківщину зовсім іншими людьми, самостійними і здатними до прийняття важливих рішень, повними нових вражень та незабутнього досвіду.
 
Програма спонсорується урядом США, Австралії та створена з метою обміну професійним досвідом між фахівцями різних країн і американськими фермерами.
 
Виробниче стажування в сільському господарстві проводиться за напрямами:
 • вирощування квітів та декоративних рослин
 • збір врожаю
 • садівництво
 • виноробство
 • аграрна інженерія
 • рибна промисловість
 • велика рогата худоба, свинарство, вівчарство
 • птахівництво

                                                                                  Вимоги для участі агро-стажуваннях
 
Ця програма для громадян України, віком від 18 до 29 років (апліканти старші 29 років розглядаються в індивідуальному порядку), у яких є практичний досвід роботи в галузях сільського господарства. Великим плюсом є той факт, що учасник програми вчиться або вже закінчив навчальний заклад аграрного профілю. Стажування оплачується і може тривати від 4 до 18 місяців.
 
Рівень володіння англійською мовою має бути вище середнього, оскільки кожен день учасник буде працювати поруч з американським фермером, обмінюючись з ним досвідом роботи, спостереженнями і практичними навичками.
 
Під час стажування учасники живуть в американській сім'ї або мають окреме житло, працюють в середньому 40 годин на тиждень, а у свій вільний час знайомляться з традиціями країни, культурою і способом життя.

                                                                                          Стажування в Австралії
 
 
Стажування пропонується переважно в сферах: тваринництва, рослинництва, конярства, виноробства та збору врожаю.
 
Тривалість практики: від 6 до 12 місяців
 
Умови проживання: під час стажування учасники живуть в австралійській сім'ї або мають окреме житло. Умови проживання залежать від контракту. Харчування, як правило, в сім'ї фермера.
 
Страхування складає 95 дол / місяць перебування, згідно терміну контракту. Ви можете платити по 95 доларів кожен місяць безпосередньо в Австралії, або відразу оплатити повну вартість страхування в Україні.
 
Тривалість робочого тижня становить: в середньому 40-45 годин на тиждень, додаткові години роботи будуть компенсовані за рахунок вільного часу або грошима.
 
Стипендія: розмір стипендії залежить від контракту. Година відпрацьованого часу в середньому становить - 13 - 15 доларів на годину.

Вимоги до кандидатів:
 
Вік від 20 до 29 років. Досвід стажування в сільському господарстві за кордоном, не менше 6 місяців.
Володіння англійською мовою на розмовному рівні.
Досить практичного досвіду (не менше 5 років) у відповідній галузі сільського
господарства або не менше 2 років практичного досвіду і аграрна освіта у відповідній галузі практики. Водійські права
Мотивація поїздки.

Необхідні документи:
 - заповнена анкета
- кольорова копія першої сторінки закордонного паспорта і сторінок, де є відмітки
- одна фотографія (3,5 х4,5, 80% обличчя) на білому фоні
- кольорова копія водійських прав (у випадку наявності водійських прав старого зразка, переклад на англійську мову)
- кольорова копія диплома з перекладом на англійську мову або довідка з місця навчання, англійською мовою, на фірмовому бланку, де вказано повну назву навчального закладу, курс, спеціальність, період навчання, а також зазначено, що практика передбачена навчальним планом і деканат не має нічого проти стажування в Австралії на певний період.
- два рекомендаційних листи, з перекладом на англійську мову, на фірмовому бланку, з адресою та телефонами, в яких має бути зазначено період стажування, навички та обов'язки, які ви виконували, напрямок діяльності господарства.
- автобіографія або резюме англійською мовою, де вказані такі дані: короткі відомості про сім'ю, дані про освіту, докладно описаний досвід роботи, місця і періоди стажування із зазначенням обов'язків, опис машин і обладнання з якими є досвід роботи і т. д.
 
** Податки: податки оплачуються, частина яких після закінчення стажування можна буде повернути. Зазвичай сума податку становить - 9-15%

                                                                                             Стажування в США
 
Стажування в США - це можливість отримати безцінний досвід життя в чужій країні, познайомитися з її культурою, звичаями, зустріти нових друзів, вивчити мову і, звичайно ж, вдосконалити свої професійні навички в аграрній сфері.
  
Стажування пропонується переважно в сферах: тваринництво, садівництво, збір врожаю, вирощування квітів та декоративних рослин, аграрна інженерія, виноробство.
 
Тривалість практики: від 4 до 18 місяців
  
Умови проживання: під час стажування учасники живуть в американській сім'ї або мають окреме житло, деякі програми забезпечують учасника машиною. Умови проживання залежать від контракту.
  
  Страхування складає 95 дол / місяць перебування, відповідно до терміну контракту. Ви можете платити по 95 доларів кожен місяць безпосередньо в США, або ж відразу оплатити повну вартість страхування в Україні перед від'їздом.
  
Тривалість робочого тижня становить: в середньому 40 годин на тиждень, додаткові години роботи будуть компенсовані за рахунок вільного часу або грошима.
  
Стипендія: розмір стипендії залежить від контракту. Година відпрацьованого часу в середньому становить - 8, 5 доларів на годину.
Вимоги до кандидатів:
   - вік від 18 до 30 років, в деяких випадках до 35 років
  - володіння англійською мовою на розмовному рівні
 - п'ять років практичного досвіду у відповідній галузі сільського господарства або один рік практичного досвіду і аграрна освіта в області стажування
  - водійські права

Необхідні документи:
- заповнена анкета
- кольорова копія першої сторінки закордонного паспорта і сторінок де є відмітки
- одна фотографія (5х5, 80% обличчя) на білому фоні
- кольорова копія водійських прав (у разі наявності водійських прав старогозразка, переклад на англійську мову)
- кольорова копія диплома з перекладом на англійську мову або довідка з місця
- навчання англійською мовою, на фірмовому бланку, де вказано повну назву навчального закладу, курс, спеціальність, період навчання, а також, інформація про те, що практика передбачена навчальним планом, і деканат не має нічого проти стажування в США на певний період.
- два рекомендаційних листи, з перекладом на англійську мову, на фірмовому бланку з адресою та телефонами, в яких повинні бути зазначені період стажування, навички та обов'язки, які ви виконували, напрямок господарства.
- автобіографія або резюме англійською мовою, де вказані такі дані: короткі відомості про сім'ю, дані про освіту, докладно описаний досвід роботи, місця і періоди стажування із зазначенням обов'язків, опис машин і обладнання з якими є досвід роботи і т.д.

Найпопулярніше


Отправить другу