• Навчайтесь та працюйте в Канаді! Обравши навчання в Канаді, Ви робите правильні інвестиції у своє успішне майбутнє. Це ключ до успіху! Після навчання в Канаді у Вас є унікальна можливість залишитись працювати в країні і подавати документи на ПМЖ, обравши один із шляхів: Canadian ...
 •  Отримай можливість попрацювати на березі Середземного моря в найкращих 5* міжнародних готельних комплексах. ...
 • Оплачуване стажування в сферах: маркетинг, PR, бухгалтерія, фінанси, індустрія моди, готельний бізнес, IT, нерухомість та ін. напрямки - в одній з найбільш розвинених країн світу - Китаї...
 •    В Польше более 46 000 международных студентов     46 101 международных студентов учится в Польше с 158 стран на 10 000 больше нежели год спустя (на 28%). Университеты Польши никогда не переживали такого роста с...
 •  Навчання з наступним працевлаштуванням у Німеччині....
 • Виробнича практика в фермерських господарствах для студентів і випускників аграрних ВНЗ. Оплуване стажування з наданням житла, харчування, авіаперельоту.  Програми надають можливість молодим спеціалістам вдосконалювати свої професійні  навики, вивчати іншу культур...
 • J-1 SUMMER WORK AND TRAVEL USA це програма культурного обміну, розроблена урядом США.  Учасникам програми надається можливість працювати в парках розваг, гольф-клубах, ресторанах швидкого харчування, магазинах, на пляжах, на заводах легкої промисловості, в яхт-клубах, казино т...
CIP J-1 Summer Work and Travel USA 2018                       Лучшие цены                       workandtravelcip.com                       Лучшие вакансии                       workandtravelcip.com

Найпопулярніше

Вища освіта та навчання в Польщі

Польська Республіка - країна з багатою історією і культурною спадщиною. В сучасному світ, коли кордони держав стираються і стандарити міжнародної інтеграції стають все більш цінними для побудови успішної кар'єри, навчання в Польщі є одним з найбільш вдалих варіантів для українських студентів, при виборі подальшого навчання після отримання шкільного Атестату чи диплома Бакалавра. Основними вагомими аргументами в сторону польських ВУЗів є:
 
1. Багато Польських ВУЗів надають студентам можливість, навчаючись на одній спеціальності, одночасно отримати диплом двох зразків: польський та диплом одного з партнерських університетів таких країн як Великобританія, Німеччина, Франція та ін., залежно від конкретного ВУЗу.

2. Можливість навчатись за доступною ціною, як на польській так і на англійській мовах.

3. Знижка на навчання 30% для студентів польського походження (при наявності документальних підтверджень).

4. Завдяки тісним партнерським стосункам польських ВУЗів та ряду відомих компаній із світовими іменами, студенти мають можливість проходити практику в Microsoft, Oracle, Business Centre Club, Alior Bank, Aster, Ciech, Getin Bank, TP, D-link, Sequence, Global One, MT Polska, Saint-Gobain, DAT Computer Concepts, Presspublica and IBM. В багатьох випадках, після проходження практики, студенти залишаються в цих компаніях працювати.

5. Студенти мають можливість брати участь в міжнародних програмах таких як, LLP-Erasmus, Erasmus Mundus, Leonardo da Vinci (що надає шанс 1 або 2 семестри навчатись за межами Польщі)

6. Для студентів які добре навчаються є можливість отримувати стипендію (тут індивідуально по кожному ВУЗу)

7. Більшість польських ВУЗів надають можливість проходження підготовчих курсів по вдосконаленню польської чи англійської мови за доступною ціною.

8. Територіальна близькість, а також, що не мало важливо - спорідненість мов.

9. Кваліфікований викладацький склад, забезпечення найновішим обладнанням аудиторій та лабораторій, бібліотеки, спортивні клуби та секції (баскетбол, футбол, плавання та багато іншого), тренажерні зали, студентські кафе та приємні для проживання кампуси (з паркінгами, інфраструктурою та всіма зручностями) – це все Вам пропонують Польські ВУЗи!

Також не забувайте про те, що Польща є надзвичайно цікавою та розвинутою європейською країною, навчаючись в якій, Ви будете занурені в європейський спосіб життя, що безумовно є величезним плюсом.


На нашому сайті Ви можете ознайомитись з широким вибором Польських ВНЗ (скористайтесь системою пошуку програм справа на цій сторінці сайту. Вкажіть караїну "Польща" і програму "Вища освтіта") , які пропонують надзвичайно різні варіанти навчання, де є з чого обрати спеціальність яка підходить саме Вам!

Система освіти в Польщі

Польська вища освіта передбачає три етапи:
1. Ступінь Інженера або Бакалавра
2. Ступінь магістра
3. Ступінь Доктора

Для українських студентів є можливість бути зарахованим на:

1. Бакалаврську програму на основі українського шкільного атестату
2. Магістерську програму на основі українського диплому бакалавра.

Зарахування на докторантуру є дуже індивідуальним процесом, тому кожен випадок потрібно розглядати відштовхуючись від конкретних вимог обраного ВУЗу.

Перелік документів на отримання зарахування до ВУЗу
 •  Копія паспорта абітурієнта (Всі сторінки з записами. При собі мати оригінал. До 16 років - копію свідоцтва про народження)
 •  Копія закордонного паспорта (Якщо є. При собі мати оригінали)
 •  Копії паспортів батьків (Для абітурієнтів до 18 років. Всі сторінки з записами. При собі мати оригінал)
 •  Оригінал атестату та додатку (Можна буде надати згодом через кур'єра)
 •  Оригінал диплому та додатку (Тільки для подання на рівень магістра)
 •  Медична довідка форма 086-У (Стандартного зразка для вступу до ВУЗу, видана не пізніше ніж 3 місяці тому)
 •  Копію військового квитка (Для хлопців, яким вже є 18 років)
 •  8 кольорових фотокарток (3.5 на 4.5см, лівий напівпрофіль)
 •  Оригінали нагород та дипломів зі школи (олімпіади, змагання. Потрібні для стипендій та знижок на навчання)
 •  Анкета абітурієнта – видається в офісі CIP

Терміни подачі документів:

Офіційно вступний період до Вузів Польщі триває з березня по липень. Але ми наполегливо радимо подавати документи у березні, так як багато ВУЗів мають обмежену кількість місць для іноземних студентів і зараховують на навчання в порядку черги поданих заяв. Відсутність готового українського диплому бакалавра чи шкільного атестату при подачу документів не проблема, їх можна дослати кур’єром згодом.


Етапи вступу та порядок оплати:

1. Вибір ВУЗу та підписання договору з CIP – 3000
2. Підготовка та подача документів на отримання зарахування до ВУЗу в офіс СІР.
3. Оплата навчання
4. Отримання зарахування до ВУЗу та подача документів на отримання візи до Посольства.
5. Отримання польської візи та НАВЧАННЯ В ПОЛЬЩІ

Додаткові витрати:

Медична страховка
Послуги візового центру
Квиток до Польщі
Проживання під час навчання
Особисті витрати

Найпопулярніше


Отправить другу