• Навчайтесь та працюйте в Канаді! Обравши навчання в Канаді, Ви робите правильні інвестиції у своє успішне майбутнє. Це ключ до успіху! Після навчання в Канаді у Вас є унікальна можливість залишитись працювати в країні і подавати документи на ПМЖ, обравши один із шляхів: Canadian ...
  •  Отримай можливість попрацювати на березі Середземного моря в найкращих 5* міжнародних готельних комплексах. ...
  • Оплачуване стажування в сферах: маркетинг, PR, бухгалтерія, фінанси, індустрія моди, готельний бізнес, IT, нерухомість та ін. напрямки - в одній з найбільш розвинених країн світу - Китаї...
  •    В Польше более 46 000 международных студентов     46 101 международных студентов учится в Польше с 158 стран на 10 000 больше нежели год спустя (на 28%). Университеты Польши никогда не переживали такого роста с...
  •  Навчання з наступним працевлаштуванням у Німеччині....
  • Виробнича практика в фермерських господарствах для студентів і випускників аграрних ВНЗ. Оплуване стажування з наданням житла, харчування, авіаперельоту.  Програми надають можливість молодим спеціалістам вдосконалювати свої професійні  навики, вивчати іншу культур...
  • J-1 SUMMER WORK AND TRAVEL USA це програма культурного обміну, розроблена урядом США.  Учасникам програми надається можливість працювати в парках розваг, гольф-клубах, ресторанах швидкого харчування, магазинах, на пляжах, на заводах легкої промисловості, в яхт-клубах, казино т...
CIP J-1 Summer Work and Travel USA 2018                       Лучшие цены                       workandtravelcip.com                       Лучшие вакансии                       workandtravelcip.com

Стипендія на освіту за кордоном

Топ-ліст стипендіальних програм для навчання в Німеччині

У Німеччині університети є не тільки освітніми установами, а й місцем проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень. Факультети і кафедри університетів спеціалізуються в наступних основних областях: медицини, природничих і технічних наук, мистецтва і гуманітарних наук, правознавства, теології, економіки і соціальних наук, сільського господарства та лісництва.
Технічні університети ( Fachhochschulen ) - це підвид університетів, які історично спеціалізувались на викладанні технічних та інженерних дисциплін. Але з плином часу ці вищі навчальні заклади (ВНЗ) придбали більш універсальний характер, і в даний час студенти технічних університетів можуть також вибрати в якості дисциплін спеціалізації гуманітарні науки і мистецтво.
167 університетів прикладних наук ( Fachhochschulen ) пропонують студентам орієнтовану на практичну діяльність професійну освіту. Курс навчання в них короткий і має більш практичну спрямованість, ніж в університетах з їх науково -дослідним ухилом. У них немає аспірантури.
57 вищих художніх і музичних навчальних закладів Німеччини дозволяють отримати академічну освіту з творчих професій ( живопис, графіка, дизайн, скульптура, декорування, фотографія, кіно, музика). Навчання у вищих художніх і музичних навчальних закладах Німеччини направлено на підготовку професійних художників і музикантів, а також викладачів дисциплін художньо-естетичного циклу.
 
Отримання стипендії в Німеччині для іноземців
 
Фінансова допомога виділяється здібним студентам, аспірантам, викладачам та випускникам ВНЗ з-за кордону , добре володіє німецькою або англійською мовами. В основному вона розподіляється по лінії Німецької служби академічних обмінів ( DAAD), а також різних громадських фондів, що фінансуються політичними партіями , Церквою , великими концернами , окремими землями.
Зокрема , DAAD об'єднує 230 німецьких вузів- учасників та 126 студентських організацій і є посередником в організації зовнішньої культурної політики , а також політики вищої освіти і науки Німеччини . Служба має 14 закордонних представництв і 48 інформаційних центрів по всьому світу. Вона видає більше 55 тис. стипендій на рік .
Для громадян України діє близько півтора десятка програм індивідуальних стипендій. Вони діляться на три великі групи: стипендії для студентів , для аспірантів та молодих вчених , а також для випускників вузів , які прагнуть отримати післядипломну освіту в Німеччині .
 
Річні стипендії ERP ( European Recovery Programme ) призначені для студентів економічних спеціальностей. Завдяки таким стипендіях студенти третіх курсів , які вивчають економіку та управління підприємствами , отримують можливість протягом двох семестрів ( 10 місяців) навчатися в одному з державних університетів Німеччини . Обов'язковою частиною програми навчання є проходження виробничої практики або стажування на німецьких підприємствах . Вступні вимоги : вік до 32 років , добре володіння німецькою мовою .
 
Стипендіальна програма для журналістів.
Стипендіальна програма призначена для журналістів з Росії , Білорусії , України та Молдови і передбачає навчання протягом 3 місяців в Школі журналістики Вільного університету Берліна ( Journalistenkolleg Freie Universitaet Berlin ) . Відомості про терміни подачі заявок можна отримати в московському представництві DAAD .
 
Семестрові стипендії для студентів- германістів .
Семестрові стипендії надаються студентам- германіст , що вивчають німецьку мову як іноземну або спеціалізуються на теорії перекладу .
Стипендіати навчаються протягом семестру в одному з німецьких державних вищих навчальних закладів.
 
Науково- дослідницькі стипендії для аспірантів та молодих вчених .
Дослідницькі гранти дозволяють молодим іноземним вченим працювати над реалізацією наукових проектів або проходити курси післядипломного навчання та підвищення кваліфікації у вищих навчальних закладах або науково -дослідних установах Німеччини . Дослідницькі гранти призначені :
для проведення в німецькому університеті наукових досліджень і збору матеріалу за темою дисертації для її захисту на батьківщині ;
для проведення в німецькому університеті наукових досліджень в рамках підготовки дисертації та отримання докторського ступеня в Німеччині ; в число подібних програм входять , насамперед, такі структуровані аспірантські програми , як Групи підготовки дослідження ( Research Training Groups ) або Групи з проведення досліджень на здобуття ступеня доктора ( Doctoral Research Groups ) , Міжнародні програми післядипломної освіти ( International Postgraduate Programmes ) , програми аспірантури ( Graduate Schools ) , програми Науково -дослідних центрів ім. Макса Планка ( Max Planck Research Schools ) .
 
Стипендії DAAD / OSI.
 
Німецька служба академічних обмінів ( DAAD) , Бонн , та Інститут відкритого суспільства ( OSI) , Будапешт , проводять спільну стипендіальну програму для випускників та молодих викладачів ВНЗ з України в галузі гуманітарних та суспільних наук з метою навчання або проведення досліджень та захисту дисертації у німецьких ВНЗ .
 
 
Програма Європейського університету Віадріна .
 
Європейський університет Віадріна (м. Франкфурт- на -Одері ) пропонує стипендії для українських студентів за спеціальностями право , культурознавчі науки і економіка для участі у наступних навчальних програмах : Європейські студії , міжнародне бізнес- адміністрування , історія культури Європи , культура та історія Центральної та Східної Європи , соціокультурні студії , міжнародні комунікації , магістр права

     Фонд Конрада Аденауэра предоставляет стипендии для молодых ученых, студентов, окончивших курс бакалавриата и хотели бы продолжить обучение в Германии, прежде всего, в области политологии, экономики, права, журналистики и европейских студий и хорошо владеют немецким языком.
Фонд Гайнриха Белля

Студенты магистерских программ, которые хотели бы учиться в Германии (все предметы, все типы высших учебных заведений). Аспиранты, приоритетные диссертации темы которых, связанные с направлениями деятельности Фонда имени Генриха Белля. В центре внимания страны СНГ и Ближнего Востока.Фонд Фридриха Еберта
Стипендии для международных заявителей, которые уже учатся в Германии или пишут докторскую работу по всем направлениям, кроме медицины – а именно в государственных или признанных государством Университетах или Университетах прикладных наук. Очень хорошие знания немецкого языка имеет важное значение, даже если обучение проходит на английском языке.Фонд Розы Люксембург

С 1999 года действует стипендиальная программа фонда Розы Люксембург также и для иностранных студентов и докторантов для завершения обучения или аспирантуры в Германии. Каждый год поддерживаются около 120 стипендиатов, в том числе 25 аспирантов.


 
 Стипендиальная программа DAAD "Development-Related Postgraduate Courses" на 2014/2015 академический год. Это программа рассчитана на специалистов и руководителей из развивающихся стран в области экономических, технических, естественных, социальных наук и др. и дает возможность целенаправленно повысить свою квалификацию в рамках программ магистратуры или докторантуры в одном из вузов Германии.
Условия участия в конкурсе:
-законченное высшее образование (специалист/бакалавр)
-опыт работы по специальности (2 года)
-отличное знание английского и/или немецкого языков в зависимости от выбранной программы обучения. Уровень знания иностранного языка должен соответствовать тому уровню, который требует вуз для поступления.

Цель программы:
Целевое повышение квалификации для руководящих работников и специалистов с опытом работы, в рамках двухлетней учебы в магистратуре в одном из университетов в Германии.

Длительность:
от двух до шести семестров

Требования к соискателям стипендии:
• Высшее образование по специальности, подходящей к выбранной программе;
• Как минимум 2-х летний опыт работы;
• Хорошее знание немецкого или английского языков согласно языку желаемой магистерской программы;
• При выборе программы на английском языке, обязательно наличие сертификата TOEFL или IELTS;
• Все, без исключения кандидаты, указывающие в анкете какой-либо уровень знаний немецкого языка, должны сдать тест DaF. Данный тест определяет уровень знаний немецкого языка и не играет решающей роли в выборе кандидатуры на получение стипендии.

Важные примечания:
• Кандидат должен выбрать подходящую по специальности программу только из нижеприведенного списка;
• Возможна подача документов в несколько университетов из нижеприведенного списка. В этом случае, для каждого выбранного университета необходимо заполнить отдельную анкету и подготовить отдельный пакет документов;
• Кандидат должен полностью соответствовать всем требованиям поступления в выбранный ВУЗ, в случае возникновения вопросов относительно требований ВУЗа, необходимо связаться с контактным лицом;

 
  Postgraduate Courses
Aufbaustudiengaenge
Institution
Hochschule
Language of instruction
Unterrichtssprache
Degree
Abschluss
Duration
     Economic Sciences / Business Administration / Political Economics      
1 International and Development Economics  HTW Berlin  English  M.A.  18 months
2  Small Enterprise Promotion and Training   U Leipzig  English  MBA  22 months
3  International Management  HfWU Nürtingen/ Geislingen  English and German  MBA  18 months
4  Internationales Management  Hochschule Reutlingen  Deutsch und Englisch  MBA  18 Monate
     Development Cooperation      
5  Development Management  RU Bochum  English  M.A.  18 months
 6  Development Studies (ZEF Doctoral Studies)  U Bonn  English  Ph.D  36 months
     Engineering and related sciences      
 7  Tropical Hydrogeology and Environmental Management – MSc TropHEE  TU Darmstadt  English  M.Sc.  24 months
 8  Hydro Science and Engineering  TU Dresden  English  M.Sc.  24 months
 9  Textile Machinery and High Performance Material Technology  TU Dresden  Deutsch  M.Sc.  
24 Monate
 10  Energy and Environmental Management in Developing Countries – formerly SESAM  U Flensburg  English  M.Eng.  20 months
 11  Water Resources and Environmental Management -WATENV  U Hannover  English  M.Sc.  24 months
 12  Resources Engineering – a water oriented Master Study Program  KIT Karlsruhe  English  M.Sc.  24 months
 13  Technology and Resource Management in the Tropics and Subtropics  FH Köln  Deutsch und English  M.Sc.  24 months
 14  Postgraduate Programme Renewable Energy  U Oldenburg  English  M.Sc.  18 months
 15  Photogrammetry and Geoinformatics  Hochschule f. Technik Stuttgart  English  M.Sc.  18 months
 16  Infrastructure Planning  U Stuttgart  English  M.Sc.  24months
 17  Electronic Systems & Engineering Management  FH Südwestfalen
Soest
 English  M.Sc.  18 months
 18  Natural Hazards and Risks in Structural Engineering - NHRE  BHU Weimar  English  M.Sc.  24 months
     
Mathematics
     
 19  PhD-Programme “Mathematics in Industry and Commerce”  U Kaiserslautern  English  Ph.D.  36 months
     Regional Planning/Regionalplanung      
 20  Urban Management  TU Berlin  English  M.Sc.  18 months
 21  SPRING – Regional Development Planning and Management  U Dortmund  English  M.Sc.  24 months
 22  Regional- und Raumplanung  KIT Karlsruhe  Deutsch  M.Sc.  24 months
 23  Land Management and Land Tenure  TU München  English  M.Sc.  18 months
     Agricultural and Forest Sciences      
 24  Agricultural Science and Resource Management in the Tropics and Subtropics - ARTS  U Bonn  English  M.Sc.  24 months
 25  Tropical Forestry and Management  TU Dresden  English  M.Sc.  24 months
 26  Agricultural Economics and Rural Development (Doctoral Studies)  U Gießen/
U Hohenheim
 English  Ph.D.
Dr. sc. agr.
 
36 months
 27  Agricultural Economics  U Hohenheim  English  M.Sc.  24 months
 28  Master in International Agribusiness and Rural Development – IARD  U Göttingen  English/Spanish  M.Sc.  24 months
 29  Tropical and International Forestry  U Göttingen  English  M.Sc.  24 months
 30  Master of Science in International Horticulture  U Hannover  English  M.Sc.  24 months
     
Environmental Sciences
     
 31  International Studies in Aquatic Tropical Ecology - ISATEC  U Bremen  English  M.Sc.  24 months
 32  Environmental Governance - MEG  U Freiburg  English  M.Sc.  24 months
     Medicine/Public Health      
 33  Master of Science in International Health  Charité - Universitätsmedizin Berlin  English  MScIH.  12 months
 34  Health and Society: Gender and Diversity Studies  Charité - Universitätsmedizin Berlin  English  MScIH.  12 months
 35  Master of Science in International Health  U Heidelberg  English  MScIH.  12 months
     
Veterinary Medicine
     
36   Veterinary Public Health  FU Berlin/ Chiang Mai, Thailand  English  M.Sc. (MVPH)  24 months
     Law, Sociology and Education/
Recht, Bildung und Soziologie
     
 37  Berufs- und Erwachsenenbildung  TU Dresden  Deutsch  M.A.  24 Monate
 38  Peace and Conflict Studies  U Magdeburg  English and German  M.A.  24 months
 39  International Media Studies  Media Studies/Hochschule Bonn-Rhein-Sieg / DW-Akademie  German or English  M.A.  24 months

Стипендія на освіту за кордоном


Отправить другу